čtvrtek 28. března, 13:38 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Rejpal
Status:
www.samokecna.e..
Výsledné hodnocení: 5

Namesicnost, chodit ve spanku ...

Datum: 10.01.2014 20:57
 
Anketa
V anketě již hlasovalo 12 uživatelů.
Ankety se mohou účastnit všichni uživatelé.
Jste namesicni nebo jsete v minulosti byli?


Nevim jestli se tady o tom uz nezakladala diskuse, ale docela by me zajimalo, jestli jste namesicni nebo jste byli v mladi?

Ja kdyz jsem byl malej (tak mezi 9-11 lety), tak me rikali rodice, ze jsem nekdy prisel z postele, kdyz jsem uz jsem spal a nasi byli jeste vzhuru a mluvil jsem nesmysly winking smiley eye rolling smiley confused smiley

 

Komentáře a názory

 
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: Namesicnost, chodit ve spanku ...

    Datum: 10.01.2014 23:36
     

    Pokud si ze mně spolubydlící neutahovaly, tak na internátě. grinning smiley Ale podle toho, co vyprávěly to mohla být pravda. Přetlumočily mi skoro vše, co jsem si pamatovala ze snu. eye rolling smiley smiling smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Namesicnost, chodit ve spanku ...

     
     
  • Status:

    Re: Namesicnost, chodit ve spanku ...

    Datum: 10.01.2014 23:41
    Hodnocení fotografie "Namesicnost, chodit ve spanku ...": 5
     

    V období puberty se mi toto několikrát stalo:

    - v noci jsem třeba vstala, došla k rodičům do ložnice, rozsvítila jsem jim, sedla si na postel a začala se smát (ráno jsem samozřejmě o ničem nevěděla)

    - nebo jednou jsem takhle málem způsobila požár, šla jsem spát a nechala jsem ve skle hořet svíčku - no jak na potvoru přišel náměsíčný stav a já svíčku polštářem srazila na zem, kde lehce blafnul koberec, naštěstí šel kolem pokoje táta a všiml si přes skleněné dveře, že se tam něco děje

    - nebo jsem v noci vstala, šla za mamkou, která seděla u televize a prý sem se s ní strašně hádala kvůli barvení hlavy, ale prý tak moc, že měla strach, že mi fakt ruplo v bedně...

     

    Nicméně obyčejné chození po bytě, rozsvěvení světel atd. bylo dosti časté grinning smiley Po pubertě tyto stavy přestaly, dnes už jen v období úplňku špatně spím.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil ejka (10.01.2014 23:42)
     
  • Autor: Rejpal
    Status:
    www.samokecna.e..

    Re: Namesicnost, chodit ve spanku ...

    Datum: 11.01.2014 00:15
     

    sJsem rad, ze se diskuze a tez anketa "rozjela" smiling smiley

    Me rodice rikali, ze jsem nekdy prisel treba do kuchyne, o vikendu, kdy nasi byli treba jeste o pulnoci vzhuru a oni:

    Co tady delas, jdes na zachod? A ja prej jim rikam, ne jdu zalejt ty kytky na balkone confused smiley Pritom jsme zadny balkon nemeli winking smiley

    Nebo jsem nekdy prisel a rikal, ze se musi vymenit vsechny zarovky, protoze nejak blikaj eye rolling smiley

    Nasi me vzdycky prej jen rekli, nic se nemusi delat ted, nech to na rano a zavedli me zpet do loznice thumbs down

    Bylo toho zpousta, mozna casem si vzpomenu na vic grinning smiley

     
  • Status:

    Re: Namesicnost, chodit ve spanku ...

    Datum: 11.01.2014 00:57
     

    Já doufám, že se idalší weekaři podělí o své veselé příhody náměsíčné grinning smiley 

     
  • Autor: Amee
    Status: expert

    Re: Namesicnost, chodit ve spanku ...

    Datum: 11.01.2014 12:35
     

    Tak u nás náměsíčností trpí naše holka. Třeba mi přinese zničehož nic peřinu a tvrdí, že je to kámen. Nebo se projde po domě, že se jde vyčůrat a jde do špajzky. Povídá úplný kraviny. grinning smiley Přijde, sedne si, přepne televizi, že musí dokoukat konec filmu. A tak různě, někdy je to legrační, někdy se jí až bojíme grinning smiley

    Vždycky jí musíme odvést zpátky do pokoje, ráno si vůbec nic nepamatuje. Teď už je to čím dál tím míň, někdy kolem 6-7 roku toho bylo nejvíc.

     
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: Namesicnost, chodit ve spanku ...

    Datum: 11.01.2014 13:11
     

    Naší holce se to stalo jenom jednou - přišla se nás v noci zeptat, jestli máme doma strop eye popping smiley po ujištění, že máme, zase odešla.Ráno nic nevěděla ... grinning smiley

     
  • Autor: HanaK
    Status: expert

    Re: Namesicnost, chodit ve spanku ...

    Datum: 11.01.2014 13:35
     

    ještě že ho máte, no co kdyby ne... grinning smiley

    Já občas vyjímečně. Něco přes dvacet, měla jsem ráno jet za budoucím manželem, na gauči ležel sbalený batoh a já uprostřed noci vstala s tím, že O. spí na gauči a šla ho přikrýt dekou, u úvahy, který konec je hlava, jsem se probrala. grinning smiley

    Holka přišla pozdě a omylem jsme jí nechali klíč v zámku, zavolala svému otci na mobil a ten jí odmítl zajít odemknout s tím, že není doma, že je u Michalců (známí, cca 250 km daleko). Když ho ujistila, že má auto před domem, tak se probral. grinning smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Namesicnost, chodit ve spanku ...

    Datum: 11.01.2014 14:22
     

    Můj manžel nebyl náměsíční, ale ze spaní povídal. Jeho maminka vždy přisedla k posteli a vytáhla z něj všechno, co by jí jinak nikdy neřekl. grinning smiley Ještě, když jsme se poznali, tak hodně povídal. Sám, bez pobízení grinning smiley Byla to docela legrace. Také si nic ráno nepamatoval

     
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: Namesicnost, chodit ve spanku ...

    Datum: 11.01.2014 14:27
     

    Tak to já takhle povídám, když mně budí u televize, abych si šla lehnout do postele grinning smiley grinning smiley grinning smiley sama sebe slyším, že melu ptákoviny, ale nejde to zastavit stydlin smiley grinning smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Namesicnost, chodit ve spanku ...

    Datum: 11.01.2014 20:48
     

    jako malá holka jsem taky byla náměsíční. Povídali rodiče, že jsem kolikrát přišla za nima do obýváku a něco mlela. Cpala jsem se prý do skříně a nemohla se tam vejít. Nevěřila jsem jim. Až jednou jsem byla svědkem, ja brácha (je o 4 roky mladší) přišel do obýváku, já ještě s našima koukala na Tv, sundal si kalhoty od pyžama, otevřel knihovnu a zadkem se cpal dovnitř asi chtěl čurat či co......jsem z toho jako holka byla paf grinning smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.