pátek 29. března, 06:36 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Střední Čechy
Aktuální kategorie: help   Vše > Cestování > Čechy > Střední Čechy
Posílejte fotografie! Všude dobře, doma nejlépe
 
 
 
 
Autor: SPIKE
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Nádražní putyka

Datum: 08.07.2016 20:46
 
img_3809.jpg
Další fotografie:
Příklad, že nádražní hospoda nemusí být zaplivaná čtyřka, ale klidně příjemná a stylová hospůdka. Tahle je zbudovaná z chátrajícího nádražního skladu a starých vagonů přímo na nádraží v Nižboru. Tím, kdo dostal tenhle nápad a dokonce se mu podařilo ho i realizovat, je herec Tomáš Hanák, který tu nedaleko žije. V tom vagonu je část určená pro menší uzavřenou společnost a v jedné části je dokonce možnost přespat. Jinak se sedí v původním skladu i podél vagonů.
[www.zastavkanizbor.cz]
 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil SPIKE (12.03.2018 17:11)
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12
    Aktuální stránka: 2 z 2
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Nádražní putyka

    Datum: 14.07.2016 16:26
    Hodnocení fotografie "Nádražní putyka": 5
     
     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Nádražní putyka

    Datum: 14.07.2016 17:24
    Hodnocení fotografie "Nádražní putyka": 5
     
    ... moc se mu to povedlo, paráda
     
  • Autor: bosk
    Status: expert

    Re: Nádražní putyka

    Datum: 19.07.2016 07:57
    Hodnocení fotografie "Nádražní putyka": 5
     
    souhlasím s ostatními paráda thumbs down thumbs down thumbs down
     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Nádražní putyka

    Datum: 03.05.2017 09:27
     
    Bohužel to vypadá, že hospoda skončí. Ale ono je to náročné podnikání. Návratnost vložených peněz se očekávat nedá, je to každodenní nasazení. Je toho dost i bez buzerace ze strany úřadů. Snad se mu ani nedivím, spíš bych řekla, že se to dalo čekat. thumbs up sad smiley
    [www.lidovky.cz]
     
  • Status: expert

    Re: Nádražní putyka

    Datum: 03.05.2017 09:51
     
    Spike, četla jsem už včera. Taky jsem zabrousila do debat pod článkem. Celé to vyjádření na mě působí trochu divně.Spíš tak, že celebrita nezvládla podnikání. Zmiňuje třeba zákaz kouření. Jsem kuřák, takže nemohu být objektivní. ale protikuřácké šílenství přišlo z EU. Totéž hygienické normy. Bohužel jsem si vůbec nepovšimla, že by kulturní fronta brojila proti Bruselu. Spíše naopak. Chceme přece do multikulturní Evropy. A co se týče EET. Chyba je v nastavení. Asi mělo vyčlenit naprosto drobné subjekty.Já sama si účtenky neberu, nikoho neudávám ale určité srovnání podnikatelského prostředí je nutné. A staví se tak k tomu i část podnikatelů.
     
  • Status: expert

    Re: Nádražní putyka

    Datum: 03.05.2017 09:52
     
    Spike, četla jsem už včera. Taky jsem zabrousila do debat pod článkem. Celé to vyjádření na mě působí trochu divně.Spíš tak, že celebrita nezvládla podnikání. Zmiňuje třeba zákaz kouření. Jsem kuřák, takže nemohu být objektivní. ale protikuřácké šílenství přišlo z EU. Totéž hygienické normy. Bohužel jsem si vůbec nepovšimla, že by kulturní fronta brojila proti Bruselu. Spíše naopak. Chceme přece do multikulturní Evropy. A co se týče EET. Chyba je v nastavení. Asi mělo vyčlenit naprosto drobné subjekty.Já sama si účtenky neberu, nikoho neudávám ale určité srovnání podnikatelského prostředí je nutné. A staví se tak k tomu i část podnikatelů.
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Nádražní putyka

    Datum: 03.05.2017 10:39
     
    Vše je asi velmi subjektivní.
    Já třeba EET odsuzuji, přijde mi nesmyslné, že ke kafi za 29 Kč dostanu účtenku dlouhou jak tejden. Šetřím s každým papírem, i v práci píšeme na šmíráky, děti doma taky kreslí na šmíráky a pak takové plýtvání, to mi vůbec nejde pod nos. sad smiley
    Naopak kamarádky, které podnikají a musejí se zodpovídat z každé koruny, mi říkaly, že jim přijde nefér, že jim neprojde nic a hospody si "dělaly co chtěly"... No já jim teda nezávidím. Být závislý na tom, jestli lidi přijdou nebo ne - protože co si budeme povídat, když není nazbyt, je hospoda většinou to první, co si člověk odpustí - jestli bude v létě hezky nebo ne, to bych opravdu nechtěla sad smiley.
     
  • Status: expert

    Re: Nádražní putyka

    Datum: 03.05.2017 13:03
     
    Vrátím se jen na chvíli k Hanákovi. Nápad je to dobrý, provedení není špatné. Ale. V popisu je, že funguje hlavně v létě. Na to je malá předzahrádka. Já třeba taky ráda sedím venku. Já bych třeba pojala tak, že už by vagon ze strany předzahrádky nevypadal jako vagon ale šel by ten prostor zcela otevřít. Při nepřízni počasí uzavřít. Já bych třeba v parném létě dovnitř nešla. Ale to je můj názor.
     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Nádražní putyka

    Datum: 03.09.2017 17:49
     
    Regino, vagon slouží k romantickému ubytování, lokál je v bývalé nákladové budově a hned za ní na velké rampě je mnoho míst k venkovnímu posezení. To tu na fotce bohužel nemám. winking smiley
     
Stránky:  12 | <<předchozí komentáře
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Galerie - RSS - Střední Čechy (Galerie)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.