pátek 26. dubna, 01:54 Svátek má Oto
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Teplá kuchyně
hodnocení: 4.50
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Vaření > Teplá kuchyně
Diskutujte! Rádi vaříte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert

nádivky

Datum: 17.11.2006 20:08
 

Dnes jsem dělala ořechovou do kuřete.

 

Strouhané ořechy , nastrouhané jablko, vejce, sůl, cukr, máslo, strouhanka, kari, zázvor (já ho nedávám, neb nikdy nemám)...všeho od oka, hlavně, aby nebyla tuhá nebo moc řídká. Prohňácat, naplnit kuře, zbytek vytvarovat do válečku vedle kuřete a upéct.

 

Komentáře a názory

 
  • Autor: Benja1
    Status: začátečník

    Re: nádivky

    Datum: 18.11.2006 11:54
     

    Zrovna předevčírem jsem dělala tuto - je to osvědčená klasika:

     

    1 kuře s droby, sůl, máslo, vejce, petrželka, rohlík, mléko, muškátový květ, případně strouhanka.

     

    Droby z kuřete - t.j. žaludek, srdíčko a játra se nakrájí na malinké kousky, přidá se sekaná petrželka a na másle se osmaží. Nechá se vychladnout. Druhý kousek změklého másla se našlehá  s 1-2 žloutky, solí a muš. květem. Do toho se přidá nakrájená a v mléce namočená žemle, vychladlé smažené droby a promíchá se. Nakonec zlehka sníh. Kdyby to bylo moc řídké - trošku strouhanky.

    Kuře se naplní, zašije (nebo spíchne párátky), dá se do pekáče s máslem, podlije a upeče. 

     
  • Autor: Reklama

    Re: nádivky

     
     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Teplá kuchyně (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.