pátek 29. března, 08:23 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Bydlení a domácnost
hodnocení: 4.50
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Hanule
Status: expert

Na první pohled

Datum: 22.07.2007 21:51
 

Původně jsem vyrazila na internetovou procházku, abych zvěděla cosi ke kuchyni. Hledané jsem samozřejmě nepotkala, zato však snad první, alespoň co mi moje prachmizerná paměť slouží, tzv. solitérovou kuchyni Ikea Varde v konkrétní realizaci, čímž jsem svou výpravu začala pokládat namísto průzkumné za objevitelskou smiling smiley a na další pátrání po hledaném se okamžitě vykašlala, abych pročítala a bloumala "u cizích".

 kuchyň z ptačí perspektivy

Kdo se rád podíváte, nahlédněte dál, protože tato záležitost stojí za pozornost celá.

Když staré souzní s novým

[www.e-architekt.cz]

přístavba

v prostoru

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 7 z 9
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Na první pohled

    Datum: 17.10.2009 20:20
     

    zaujalo vás z toho něco?

     

    [aktualne.centrum.cz]

     
  • Autor: Reklama

    Re: Na první pohled

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Na první pohled

    Datum: 18.11.2009 23:28
     

    jedna zajímavá rekonstrukce

    [www.free-architects.cz]

     
  • Autor: Dasa
    Status: expert

    Re: Na první pohled

    Datum: 18.11.2009 23:37
     

    Nás co máme luxusní apartmány " v zádech" (jako kudlu ) nemůže nic jiného nadchnout grinning smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Na první pohled

    Datum: 19.11.2009 07:08
     

    No na panelák na čerňasu myslím hodně dobrý, řešení prostoru podle mýho gusta, ale detaily mi vadí.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Na první pohled

    Datum: 15.12.2009 19:32
     

    [aktualne.centrum.cz]

     

    zelený dům

     
  • Autor: Otazka
    Status: expert

    Re: Na první pohled

    Datum: 15.12.2009 19:52
     

    Tady nedaleko nás bývalo vojenské letiště. Nacházely se tam takové kupice, travou porostlé, čerti vědí, co to bylo? Možná hangáry na letadla, ale to je fuk, jen ta jednička mi je hodně připomíná. A taky některé stavby z terezínského koncentráku. confused smiley Dvojka pro změnu vypadá jak včelí úly. To snad radši klasický panelák, kdybych si musela vybrat.

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Na první pohled

    Datum: 18.12.2009 08:34
     
    Pri rannej kave - urcite prijemnejsie citanie ako to, co ponukaju spravy... coffe
    - vila Tugendhat v Brne ( r.2001 zapisana do listiny UNESCO).
    Funkcionalizmus v architekture ma vzdy fascinoval - zo stylove cistych a strohych budov z toho obdobia na cloveka dycha noblesa a ...volnost ducha ..
    Pardon, ak sa tu uz o tomto dome niekde pisalo....

    [cs.wikipedia.org]
    [www.tugendhat-villa.cz]#
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Na první pohled

    Datum: 09.01.2010 12:32
     

    nejsem si jistá, jestli by mi výhled z okna v horním patře dělal dobře grinning smiley

    [www.burjdubaiskyscraper.com]

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Na první pohled

    Datum: 04.05.2010 23:29
     
     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Na první pohled

    Datum: 06.02.2011 10:14
     

    V rámci neutuchající fascinace miniaturami vkládám chatu pro spisovatelku i sem a bonusem přidávám skromný dům na malém, úzkém pozemku. smiling smiley (obé archiweb). Takže jestli jste nesehnali velkou parcelu a máte jen proužek v ucpané zástavbě.. smoking smiley thumbs down

     

    lepší snímky Ogaki House i bez registrace, nebo i zde ogaki house

     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Na první pohled

    Datum: 06.02.2011 10:23
     

    Haňule-krásný priestor,len mne osobne by vadilo všadeprítomné drevené obloženie. -ale to je moja malá osobná alergia.

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Na první pohled

    Datum: 06.02.2011 21:58
     

    mně se zase dřevo moooc líbí, ale jen tak na chalupu v horách starat se o to denně bych nechtěla. thumbs down

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Na první pohled

    Datum: 06.02.2011 23:10
     

    anny, lostris, naprosto chápu. Často dumám nad tím, zda architekti skutečně věděli, co dělají, když použili takový a takový materiál. O mnohém mám pochyby, ale zároveň spoustu úprav a technologií na vlastní zušenost neosahaných, takže to pochyby vždycky jen do všech směrů prohlubuje smiling smiley. O něčem se určitě mýlím, u něčeho si říkám, probůh, přemýšleli vůbec, jak se s tím bude žít, co ten interiér udělá dál?

    Co samotného Japonska se týče, to musela být v tradičních časech nesmírně pečlivá a opatrná země, vemte si jen ten obrovský podíl papíru ve stavbách (zástěny, posouvací dveře, okna). O požárech ani nemluvím, to byl a je jistě značně rizikový faktor, ale třeba rozlité a rozstříknuté poživatiny, rozeběhnuté a rozdováděné dítě, jak tohle může interiér přestát bez destruktivní úhony?

    Spíš než kritický faktor zohledňuji nápaditost, odvahu a nahlížení druhých, stejně se dané realizace nedotýkají skutečně mých potřeb (ve smyslu pokrývají potřeby lidí s jinými požadavky atd.). flower smiley

     

    Ještě jsem při brouzdání našla následující kousky:

    Minidomek na stromě

    Rodinná vesnička na střeše

    Kompletní obnova vesnického domku

    Rekonstrukce bytu 2+kk (moc příjemný vizuální dojem, ale z té ceny jsem upřímně v šoku..)

    a ještě bonus v podobě Osobní věže smoking smiley

    banyan stresni vesnicka obnova rd v zadvericich najemni byt pohorelec osobni vez

     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Na první pohled

    Datum: 06.02.2011 23:32
     

    Haňulko,z Japonska sa mi vždy páčili posuvné steny. Niečo také by som rozhodne chcela v nejakej inovovanej forme použiť vo svom imaginárnom dome. flower smiley

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Na první pohled

    Datum: 06.02.2011 23:33
     

    anny, taky je můžu. thumbs down

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Bydlení a domácnost (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.