pátek 29. března, 14:00 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dům a vše okolo
hodnocení: 4.30
Diskutujte! Stavíte, nebo již bydlíte ve vlastním? Podělte se o řešení svého bydlení s ostatními!
 
 
 
 
Autor: Anmara
Status:

Na chalupě...

Datum: 05.01.2010 17:58
 

Pro ty, které u bramboráků a jiných témat zaujaly naše zážitky "z chalupy", jsem založila toto téma... grinning smiley

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 8 z 9
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Na chalupě...

    Datum: 07.01.2010 07:18
     

    Já se z vás vítecogrinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Na chalupě...

     
     
  • Autor: Anmara
    Status:

    Re: Na chalupě...

    Datum: 07.01.2010 08:46
     


    Anavi napsal(a):

    Rame, koukám - nová image - jako dobrý, no... ale Evča je asi víc na ty vousáče grinning smiley winking smiley


    Tahle změna je určo proto, aby se vám jeho krásný mužný knír neokoukal... grinning smiley 

     
  • Autor: Anmara
    Status:

    Re: Na chalupě...

    Datum: 08.01.2010 12:58
     

    u "bramboráků" se Ram zmiňoval o posezení na peci... tak jsem vydolovala fotku sporáku z doby, kdy jsme na chalupu dorazili poprvé...

    sporák s pecí

    dnes vypadá o něco útulněji... hlavně je pod ním narovnaná spousta dřeva a na peci sedává Ram s noťasem grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Dasa
    Status: expert

    Re: Na chalupě...

    Datum: 09.01.2010 14:56
     

    Anmaro a kde je ta novější fotka? eye popping smiley please smiley

     
  • Autor: zuziberka
    Status:
    zuzibercinystra..

    Re: Na chalupě...

    Datum: 09.01.2010 15:04
     

    Nejlépe i s Ramem a noťasem tongue sticking out smiley

     
  • Autor: Anmara
    Status:

    Re: Na chalupě...

    Datum: 10.01.2010 21:48
     

    tak tady je jedna novější fotka... ale Ram na peci zase není... spinning smiley sticking its tongue out

    sporák s pecí

    než se vyhřála, tak uklízel sníh... pak si dal véču a zalezl rovnou do pelíšku... stydlin smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Na chalupě...

    Datum: 10.01.2010 22:02
     

    Co ten stydlivej na konci??? Že tys tam byla s nim??? winking smiley nono smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Anmara
    Status:

    Re: Na chalupě...

    Datum: 10.01.2010 22:07
     

    stydlin smiley je tam proto, že jsem nenafotila toho "zápecníčka"... grinning smiley grinning smiley grinning smiley přeceeeee!!!

     
  • Autor: Ram
    Status:
    www.bmprofit.cz

    Re: Na chalupě...

    Datum: 14.01.2010 12:42
     

    Jaký zápecníček, já uklízel sníh, až mě to zmohlo, že jsem musel zalézt do postýlky....stydlin smiley

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Na chalupě...

    Datum: 14.01.2010 13:32
     

    A to jsou přesně chlapieye rolling smiley stačí trošička pohybu a jsou grogysmoking smiley

     
  • Autor: Ram
    Status:
    www.bmprofit.cz

    Re: Na chalupě...

    Datum: 14.01.2010 14:41
     

    Kdo to tu psal o grogu v množném čísle?mls smiley mls smiley mls smiley

     
  • Autor: Anmara
    Status:

    Re: Na chalupě...

    Datum: 14.01.2010 17:18
     


    Evca napsal(a):

    A to jsou přesně chlapieye rolling smiley stačí trošička pohybu a jsou grogysmoking smiley


    musím se Rama trošičku zastat... ona ta trošička pohybu byla o trošičku větší... což se na člověku trávícím většinu času u počítačové klávesnice může neblaze projevit... grinning smiley grinning smiley grinning smiley

    a ještě pro představu:

    bílá nadílka

    tohle je asi třetina toho, co zvládnul v sobotu (a jelikož to přes noc zase zapadalo), tak to je asi tak pětina toho, co musel likvidovat v neděli love smiley abychom se tam tenhle týden dostali nejen my, ale třeba i strýček pro obilí.

     
  • Autor: Otazka
    Status: expert

    Re: Na chalupě...

    Datum: 15.01.2010 07:27
     

    Lidi, ten sporák je krásnej! Proč je ta druhá fotka tak maličká? Chtěla jsem se pokochat... sad smiley

     
  • Autor: Anmara
    Status:

    Re: Na chalupě...

    Datum: 15.01.2010 20:34
     

    díky za pochvalu... pokusím se příště nafotit lepší detail (jen nevím, jak zamaskujem všecky "nedokonalosti" winking smiley )

     
  • Autor: Otazka
    Status: expert

    Re: Na chalupě...

    Datum: 15.01.2010 20:45
     

    Nic nemaskovat! Dokonalost starých stavení tkví právě v jejich nedokonalosti. love smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dům a vše okolo (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.