sobota 20. dubna, 02:10 Svátek má Marcela
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dům a vše okolo
hodnocení: 4.30
Diskutujte! Stavíte, nebo již bydlíte ve vlastním? Podělte se o řešení svého bydlení s ostatními!
 
 
 
 
Autor: Anmara
Status:

Na chalupě...

Datum: 05.01.2010 17:58
 

Pro ty, které u bramboráků a jiných témat zaujaly naše zážitky "z chalupy", jsem založila toto téma... grinning smiley

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 6 z 9
  • Autor: Ram
    Status:
    www.bmprofit.cz

    Re: Na chalupě...

    Datum: 06.01.2010 18:13
     

    kocour není velkej...nono smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Na chalupě...

     
     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Na chalupě...

    Datum: 06.01.2010 18:15
     

    Kocour ne,ale na takovýho vola jako mám já doma asi ani nejsou jatkaangry smiley angry smiley

     
  • Autor: Anmara
    Status:

    Re: Na chalupě...

    Datum: 06.01.2010 18:16
     


    Ram napsal(a):

    kocour není velkej...nono smiley


    ale já nepsala o kocourovi

     
  • Autor: Ram
    Status:
    www.bmprofit.cz

    Re: Na chalupě...

    Datum: 06.01.2010 18:25
     

    Evčo!

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Na chalupě...

    Datum: 06.01.2010 18:27
     

    joooooooooooo Evčo....co sis vybrala to máš.....teď si nestěžujgrinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Na chalupě...

    Datum: 06.01.2010 18:44
     

    Hele Evčo nepomlouvej ho pořád..vždyť je takovej tichej a milej.. winking smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Na chalupě...

    Datum: 06.01.2010 18:46
     


    Anmara napsal(a):

    no, rozhodně lepší než s vůní chlóru, síry, spálené nafty, petflašek a podobných "průmyslových libůstek"... winking smiley

    To určitě. Hnůj mi neva. Pracně ho sháním na zahrádku. Koňský už vím, kde mi rádi dají, ale kravský se ve městě špatně shání a bohužel mám choulostivou sousedku na smrádky který nejsou od nich thumbs up

    Pohnojila jsem koninou a pak jsem se dozvěděla, že budu mít záhony pěkně zaplevelený, protože prý koňům spousta semínek trávicím traktem jen projde a následně vyklíčí. To jsem zvědavá, co mě na jaře čeká confused smiley

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Na chalupě...

    Datum: 06.01.2010 18:47
     

    Jo...Evco...a nezapomeň ho zas přivézt...ať mají chlapi taky s kým pokecat. winking smiley

    Hrábě mi nevaděj, s krumpáčem by to bylo horší. Kadibudka mi neva, spím pod stanem. Když na to přijde, k jídlu mi stačí i něco na ohni...takže kdy to bude??? winking smiley grinning smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Na chalupě...

    Datum: 06.01.2010 18:48
     

    no pravda to je, ale mě to nevadí, já i ráda plejuthumbs down

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Na chalupě...

    Datum: 06.01.2010 19:21
     


    Anmara napsal(a):

     

    Ram napsal(a):

     

    Anavi napsal(a):

    Teď jsem dostala spásný nápad - přijedeme v létě!!!! grinning smiley grinning smiley Prsknem to někam mezi "Amélkov" a "Monov" winking smiley grinning smiley

    Někdy po senách, až bude posekáno a usušeno by to snad šlo.smiling smiley


    jakýpak po senách? nono smiley hrábě s sebou a pěkně pomáhat grinning smiley grinning smiley grinning smiley

    Tak to nám problém fakt nedělá! Když je potřeba, přiložíme ruku k dílu, nebojte.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Na chalupě...

    Datum: 06.01.2010 19:22
     


    Anmara napsal(a):

     

    Evčo, tak skoro takovýhle kocour nám před svátkama zmiznul... sad smiley

    Nedávej tam moc toho smutnýho smajla nebo Evča toho svýho (kocoura) popadne ještě dnes a máte ho tam!!! grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Na chalupě...

    Datum: 06.01.2010 19:23
     


    Ram napsal(a):

    nejdřív k nám chceš poslat manžu k kocourem a teď sháníš kosu se smrťákem...nono smiley To je nějaký divný!

    U Evči???? Vůbec ne!!! grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Na chalupě...

    Datum: 06.01.2010 19:25
     


    drahus napsal(a):

     

    Anmara napsal(a):

    no, rozhodně lepší než s vůní chlóru, síry, spálené nafty, petflašek a podobných "průmyslových libůstek"... winking smiley

    To určitě. Hnůj mi neva. Pracně ho sháním na zahrádku. Koňský už vím, kde mi rádi dají, ale kravský se ve městě špatně shání a bohužel mám choulostivou sousedku na smrádky který nejsou od nich thumbs up

    Pohnojila jsem koninou a pak jsem se dozvěděla, že budu mít záhony pěkně zaplevelený, protože prý koňům spousta semínek trávicím traktem jen projde a následně vyklíčí. To jsem zvědavá, co mě na jaře čeká confused smiley

    drahu, asi ses to dozvěděla správně. Naši si taky jednou vzali koňský a mamka se mohla na jaře pos... ! stydlin smiley Ona nesnese na záhonku plevílek, takže zuřila...

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Na chalupě...

    Datum: 06.01.2010 19:26
     


    Mona napsal(a):

    Jo...Evco...a nezapomeň ho zas přivézt...ať mají chlapi taky s kým pokecat. winking smiley

     

    V mé a Hanulky přítomnosti spíš mlčel, ale možná je i jiný, no... grinning smiley grinning smileygrinning smiley

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Na chalupě...

    Datum: 06.01.2010 19:27
     

    Jste ho měly slyšet včera,když jsme se klasicky zhádali kvůli tchýniangry smiley angry smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dům a vše okolo (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.