čtvrtek 28. března, 14:42 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dům a vše okolo
hodnocení: 4.30
Diskutujte! Stavíte, nebo již bydlíte ve vlastním? Podělte se o řešení svého bydlení s ostatními!
 
 
 
 
Autor: Anmara
Status:

Na chalupě...

Datum: 05.01.2010 17:58
 

Pro ty, které u bramboráků a jiných témat zaujaly naše zážitky "z chalupy", jsem založila toto téma... grinning smiley

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 123456789 | další
    Aktuální stránka: 1 z 9
  • Autor: Galad_Elen
    Status:

    Re: Na chalupě...

    Datum: 05.01.2010 18:01
     

    Tak konkrétně já bych se chtěla zeptat, jak se smaží bramboráky v palčácích, protože bych se bála, že mi umrznou prstysmiling smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Na chalupě...

     
     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Na chalupě...

    Datum: 05.01.2010 18:03
     

    No tak sem s nima..zážitkama.. please smileyUž se těším..

     
  • Autor: Anmara
    Status:

    Re: Na chalupě...

    Datum: 05.01.2010 18:04
     

    Drahus: nemáme tam zimu kvůli studenýmu pívu... spinning smiley sticking its tongue out ale prostě proto, že je to prastará a leta neobývaná chalupa...

    pokud jde o vytápění, tak topíme jen tam, kde je to nezbytně nutné... tj. v kuchyni a hlavně v "pracovnici" (pracovna+ložnice) a to se nám v rámci možností docela daří... grinning smiley

    Galad_Elen: neobyvatelná lednička vypadá určitě úúúúúplně jináč grinning smiley

     
  • Autor: Anmara
    Status:

    Re: Na chalupě...

    Datum: 05.01.2010 18:05
     

    bramboráky se smaží úplně normálně... zima na ruce je hlavně když se ty brambory strouhaj... při smažení se pěkně vyhřívám u kamen grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: jitkie
    Status: začátečník

    Re: Na chalupě...

    Datum: 05.01.2010 18:09
     

    Dvěmi slovy "zlatá žena"!

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Na chalupě...

    Datum: 05.01.2010 18:12
     

    Já vím, že si zimu nepěstujete schválně, ale Ram si o to řekl winking smiley grinning smiley flower smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Na chalupě...

    Datum: 05.01.2010 18:16
     

    a fotečky nejsou???smiling smiley

     
  • Autor: Ram
    Status:
    www.bmprofit.cz

    Re: Na chalupě...

    Datum: 05.01.2010 18:20
     

    Drahuš, já náhodou psal, že si pivo ohřívám, abych mi netrnuly zuby a nezastudil jsem si krk

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Ram (05.01.2010 18:41)
     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Na chalupě...

    Datum: 05.01.2010 18:22
     

    grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Galad_Elen
    Status:

    Re: Na chalupě...

    Datum: 05.01.2010 18:23
     

    Když já mám fakt kuchyni zafixovanou jako nejteplejší místnost v bytě(domě)sad smiley

     
  • Autor: jitkie
    Status: začátečník

    Re: Na chalupě...

    Datum: 05.01.2010 18:28
     

    My v ní máme taky chladněji,ale 10 stupňůnono smiley nono smiley .

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Na chalupě...

    Datum: 05.01.2010 18:29
     
    Nebudte take haklivky, ved pre nasich predkov to bola realita...a prezili to..
    Mamka rozpravala, ze ked bola v zime u babicky tak, ju davali spavat na povalu.....kde sa rano z periny striasal sneh...a ked isli prat do rieky, tak obcas myselela, ze jej tie zmrznute ruky odpadnu a odplavaju dole vodou, ze dodnes ju to desi...
    -------------------------
    Hm, ja som v nasom starom dome (na pohlad "uzasna" funkc. vila z tridstiatych rokov s obrovskymi oknami cez cele steny) mala kuchynu, kde v zime rano tiez byvalo obcas rano 8C ( inde - v spalni, obyvacke...bezne pod 13C)
    ... totiz v kychyni bol povodne klasicky sporak na tuhe palivo, ktory niektory predchadzadzajuci majitel vymenil za plynovy a dal natiahnut radiator- blbo, lebo ten takmer vobec nefungoval....Ono ale celkove bol problem ten byt v zime vykurit - malokedy sa nam podarilo prekrocit 18-19C....Vsade zima ako v psinci.....zatooooo izbovym rastlinkam sa tam darilo uzasneeeee! smiling smiley...aleee mam aspon na co spominat (..uff, na to, ze nam v zime plesniveli rohy miestnosti vsak pekne spomienky nemam!!)
     
  • Autor: Anmara
    Status:

    Re: Na chalupě...

    Datum: 05.01.2010 18:30
     

    fotečky jsou... a občas i nějakou "pustíme" winking smiley

     

    mimochodem, když vámi tak otřáslo +10°C v kuchyni, tak bych měla jednu otázečku: winking smiley Víte, jak je studený prkýnko na záchodě, když venku mrzne? confused smiley

    na chalupě

    No přece straaaaaaašněěěěě!!! grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Na chalupě...

    Datum: 05.01.2010 18:34
     

    Anmaro...víme. Naši mají taky záchod venku...a to trvale. grinning smiley Je to děs, když tam přijedu...ale jde o zvyk...

     
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dům a vše okolo (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.