čtvrtek 28. března, 17:00 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Náboženství
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Náboženství
Diskutujte! vše o náboženstvích
 
 
 
 
Autor: Keria
Status: expert

Myty..

Datum: 18.01.2008 18:51
 

Pred par dnami som na nete narazila na stranku s dost zaujimavym obsahom...Mozno zaujme aj niekoho dalsieho , koho laka historia, nabozenstva a pod......

[www.myty.info]

Hm, ...hrozne...clovek objavi tolko zaujimavych veci, len keby coffe smiley vsetko stihal...

 

Komentáře a názory

 
  • Status:

    Re: Myty..

    Datum: 19.01.2008 09:55
     

    Kerio co to je ???eye popping smiley

    Když na odkaz kliknu (zkoušeno několikrát), tak mě to vyhodí komplet z netu. I se všemi ostatními adresami, na kterých zrovna jsem.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Myty..

     
     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Myty..

    Datum: 19.01.2008 10:12
     

    confused smiley Kofilo...tak to teda neviem...

    .- mne to otvori odkaz normalne bez problemov..aj po stranke sa preklikam kde chcem...

    - UF, bohvie ...zase nieco medzi nebom a zemnousmoking smiley ..

    - vlastne skor v nejakych zahadnych nastaveniach, asi....eye rolling smiley ..v tom vsak neporadim

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Myty..

    Datum: 19.01.2008 15:52
     

    Další zajímavý odkaz, Keria, díky ti smiling smiley.

    Mně to funguje bez problémů, to bude zřejmě zas ňákej zašitej mýtus v tom pokliknutí, Kofilo. smoking smiley winking smiley

     
  • Status:

    Re: Myty..

    Datum: 19.01.2008 15:58
     

    grinning smiley No já valila očiska přesně takhle eye popping smiley , když mi to všecko zmizlo ! grinning smiley

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Myty..

    Datum: 19.01.2008 19:02
     
    Mě to taky funguje v pohodě
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Myty..

    Datum: 21.01.2008 09:08
     
    Zajímavé čtení, jen kdyby bylo dost času pročíst vše, co člověka zaujme!!!
     
  • Autor: budulinek
    Status: nováček

    Re: Myty..

    Datum: 08.08.2011 10:12
     

    Ahoj,stránky myty jsou zajímavé,je ta toho fakt moc.Náboženství je fajn,pokud tě neomezuje

    a jak víš,každý náboženství má nějaký zákazy,nejpřitelnější je snad budhismus.Ve finále je jedno ve kterýho boha věříš,můžeš si i nějakýho vymyslet sama v sobě,to že v něco,někoho věříš,je to kouzlo,který ti dává sílu.Ne nadarmo se říká,že víra tvá tě uzdraví a něco na tom je.

    Už staří keltové uctívali svoje bohy,chovali dobytek,zbírali byliny,uměli léčit tělo i duši a byli velice vzdělaní,třeba jak postavili menhiry.

    Dneska je bohužel blbá doba,lidi jsou na sebe zlí,závitiví,ženou se za materialismem,neuměj naslouchat svému tělu,srdci.

    A je to škoda.Platí pravidlo,že pokud něco moc a moc chceš,tak to nemáš a ani mít nebudeš,ale ve chvíli kdy to začneš potřebovat,přijde to samo.Ne nadarmo se říká Miluj svého nepřítele a pokud někoho,kdo tě zrovna naštve a ty mu to oplatíš úsměvem a láskou,nerozhodí tě a nikdo na tebe nemůzě.Nejlepší obrana proti zlu,je skutečně láska.Mrkni se na téma esoterika,možná tě to zaujme.Dej si pozor na angry smileyskupinky lidí,kteří ti budou chtít vnucovat svoje názory,myšlenky,Manipulovat s lidmi pomocí psychologie a myšlenek není žádná věda.Tyhle skupinky lidí uměj člověka totálně zblbnout a tím mu seberou možnost být sám sebou,mít svůj názor na věc,berou svobodu.Opatrujte se lidičkyflower smileypa pa

     
  • Status:

    Re: Myty..

    Datum: 31.01.2012 16:05
     


    Evca napsal(a):
    Mě to taky funguje v pohodě

    Mě už méně. sad smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Myty..

    Datum: 31.01.2012 16:09
     

    Honzo, jestli tě to uklidní, někdy to je i vysvobození winking smiley grinning smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Náboženství (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.