pátek 29. března, 12:36 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Škůdci
hodnocení: 3.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Škůdci
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
 
 
Autor: Fara
Status: nováček

Myši, krtci, hraboši ...

Datum: 27.08.2007 17:40
 
Na zahradu a bohužel i do skleníku se nám dostal pravděpodobně nějaký hraboš. Skleník je v záhonech provrtaný chodbami o značném průměru ( 6 - 7 cm). Přitom to zvíře krtiny nevytváří. Rostliny se propadají při zalévání, kořeny jsou obnažené. Vetřelce nikdo neviděl, tak že nevíme jak vypadá a o to horší je jak na něj. Rostliny neokusuje a ani kořeny. Neplatí na něj elektronický odpuzovač hrabošů, nevadí mu zřejmě ani lidské vlasy, vypudit jej proudem vody se nepodařilo. Pokud se s takovým problémem někdo setkal, rád se poučím o tom, o jaké zvíře se jedná a co se proti jeho přítomnosti dá účinně podniknout.

Starší odpovědi byly automaticky odmazány

 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil LadaB (07.02.2008 09:28)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 9 z 21
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Myši, krtci, hraboši ...

    Datum: 11.05.2015 08:54
     
    hryzec.jpg



    jaja99 napsal(a):

    No jenže co když kčka chytí oráveného, nemrtvého hryzce? Já se bojím a myslím i na obalu je upozornění. Používala jsem to dokud jsem neměla zvířata, teď se prostě bojím.

    .......nevím, ale kočky by asi chcíplího nežraly, ale neriskovala bych,..... mám posranou zahradu, což dříve nebylo, nevím co to je jestli ježek, nebo kočka, doufám že mě nenavštěvuje zase nějaký Čenda

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kordula (11.05.2015 09:03)
     
  • Autor: Reklama

    Re: Myši, krtci, hraboši ...

     
     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Myši, krtci, hraboši ...

    Datum: 11.05.2015 09:38
     

    Tak já před cca 20 dny nacpala do děr navoněný tamponky (odličovací kolečka střižený na 1/3). Teprve včera jsem našla dvě nové díry - tak už tam jsou "Voňavky" nacpaný winking smiley .

     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Myši, krtci, hraboši ...

    Datum: 11.05.2015 09:41
     

    Kordulo, to je fotka od tebe? eye popping smiley eye popping smiley

    Jinak ti hlodavci mohou také otrávenou návnadu vyhrnout na povrch !! - takže kdo má zvířata si musí dát opravdu velký pozor.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Myši, krtci, hraboši ...

    Datum: 11.05.2015 09:46
     



    Missi napsal(a):

    Kordulo, to je fotka od tebe? eye popping smiley eye popping smiley

    Jinak ti hlodavci mohou také otrávenou návnadu vyhrnout na povrch !! - takže kdo má zvířata si musí dát opravdu velký pozor.

    z FB,.... já bych setkání nepřežila grinning smiley ,

     
  • Status: expert

    Re: Myši, krtci, hraboši ...

    Datum: 11.05.2015 10:00
     

    Míšo máš pravdu, já tamponky cpala asi před měsícem a zdá se že děr je méně. No akočky mají letos chabé skore jen 4 krtci :-(

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Myši, krtci, hraboši ...

    Datum: 11.05.2015 10:02
     

    My se snad krtka zbavili pukama z kafémašiny thumbs down Měsíc ani ťuk

     
  • Status: expert

    Re: Myši, krtci, hraboši ...

    Datum: 11.05.2015 10:05
     

    To kafe je zázrak jo kdybych měla někoho s kafémašinou love smiley. Takhle mám alespoň lógr z hospody

     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Myši, krtci, hraboši ...

    Datum: 11.05.2015 10:08
     

    Jájo a co mám říkat já? Já mám logr jen když jsi u nás love smiley grinning smiley grinning smiley .

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Myši, krtci, hraboši ...

    Datum: 11.05.2015 10:15
     

    Nevěřila jsem. Zkusila jsem to jen proto, že stejně nevím, co s ním, protože moje jediná růže by byla lógrem zahrnutá až po uši grinning smiley Sousedi mají nějakou tu mašinku na pody, tak je prý také zahrnovali. Prostě, zatím není. Když by se objevil, budu praktikovat znova, nedá se nic dělat. Snad mu nepřijde na chuť. Nebo se jen vzdálil, aby přivedl celou svou širokou rodinu, že se u nás vaří dobré kafe? To je také možné spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Status: expert

    Re: Myši, krtci, hraboši ...

    Datum: 11.05.2015 10:15
     

    Já mám teď každý víkend dvě zavařovačky:-) měla bych navštívit i druhý hotel tam mají i mašinu. Hiii. Voňavka na tamponku taky asi zabírá

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Myši, krtci, hraboši ...

    Datum: 11.05.2015 11:11
     

    kordulo, žrali by to asi bohužel... kolegyně našla o víkendu mrtvého maminčina kocoura, a veterinář jim řekl, že je to už z té oblasti pátý kocour, zřejmě sežrali všichni myš otrávenou jedem. confused smiley

    kordula napsal(a):

     


    .......nevím, ale kočky by asi chcíplího nežraly, ale neriskovala bych,..... mám posranou zahradu, což dříve nebylo, nevím co to je jestli ježek, nebo kočka, doufám že mě nenavštěvuje zase nějaký Čenda

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Myši, krtci, hraboši ...

    Datum: 11.05.2015 11:12
     

    Taky to s mým rozpustňákem moc nezachráním. Logra si vařím jen kvůli růžím smiling smiley, když jim chci přilepšit winking smiley

    Missi napsal(a):

    Jájo a co mám říkat já? Já mám logr jen když jsi u nás love smiley grinning smiley grinning smiley .

     
  • Status: expert

    Re: Myši, krtci, hraboši ...

    Datum: 11.05.2015 13:38
     

    To já koupím hnusnou Jihlavanku a uvařím ten smrad hryzcům do konve. Holky to je takovej puch, to už dnad nikdo nemůže pít.

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Myši, krtci, hraboši ...

    Datum: 11.05.2015 15:36
     



    Missi napsal(a):

    Jájo a co mám říkat já? Já mám logr jen když jsi u nás love smiley grinning smiley grinning smiley .

    Pche, u nás se o víkendu vypije 6 kafí denně, přes den tak 3 -4. Takže mám ve sklenici logr pořád k dispozici, ani nemusím kupovat Jihlavnaku. grinning smiley

    Zatím se v místech, kde leju, nevyskytuje. winking smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Myši, krtci, hraboši ...

    Datum: 11.05.2015 17:02
     



    jaja99 napsal(a):

    To já koupím hnusnou Jihlavanku a uvařím ten smrad hryzcům do konve. Holky to je takovej puch, to už dnad nikdo nemůže pít.

    .......začala ji pít mamka, " to je vůně po celým baráku ",..... coffe smiley grinning smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Škůdci (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.