pátek 29. března, 11:45 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Balkonové květiny
hodnocení: 4.10
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Balkonové květiny
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: hespa
Status: expert

Myrta

Datum: 08.10.2007 10:56
 

O myrtách jsem tu ještě diskuzi nenašla, nebo jsem jí špatně hledala.

Mám dotaz pro zkušenější.

Co se stane, když ostříhám myrtu teď místo na jaře. Mám problém s místem, trošku se mi rozrostla a nevejde se do bytu.confused smiley

 

Komentáře a názory

 
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Myrta

    Datum: 08.10.2007 11:51
     
    myrtha.jpg
    Další fotografie:

    1. moje už zazimovaná myrta.

    2. tyhle větvičky jsem stříhala někdy v srpnu a zkusmo je píchla do substrátu. Všechny žijí, jsou zelení a myslím, že jsem zespoda objevila cosi jako kořínek. Takže asi bych je měla rozpíchat jednotlivě. Nebo počkat raději až do jara?

     
  • Autor: Reklama

    Re: Myrta

     
     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: Myrta

    Datum: 08.10.2007 18:53
     
    Monči, ještě je nech zesílit, až ti kořínky polezou spodem. Pak je rozdělíš jednotlivě. Teď bys ty kořínky mohla potrhat. Jinak pěkný.thumbs down
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Myrta

    Datum: 16.02.2008 14:42
     
    Kořínky lezly spodem, takže jsem je rozpíchala jednotlivě. Každá nová rostlina má pěkný kořenový bal. Mám tedy 7 nových rostlin. thumbs down winking smiley
     
  • Autor: drnda
    Status:

    Re: Myrta

    Datum: 19.07.2008 20:58
     
    myrta.jpg
    Další fotografie:

    ta moje chuděra opadaná nejenže trošku obrostla, ale i dokonce pokveteeye popping smiley Prosím o radu kdy a jak ostříhat, aby napříšte takhle nevypadalaplease smiley

     
  • Autor: drnda
    Status:

    Re: Myrta

    Datum: 30.09.2008 10:55
     

    Asi před týdnem jsem ji přenesla do chodby a stejně jako minulý rok-má podzim,za chvilku bude úplně plešatásad smiley Má to tak být nebo dělám někde chybu, a kdy stříháte?please smiley

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Myrta

    Datum: 30.09.2008 16:22
     

    drndo...mně na verandě taky přes zimu dost opadá. Ale na jaře zase obrazí. winking smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Balkonové květiny (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.