pátek 29. března, 14:16 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Domácí spotřebiče
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Domácí spotřebiče
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Autor: Amee
Status: expert
Klikni pro filtrování
Tagy: myčky test

myčka nádobí

Datum: 13.11.2007 21:59
 

Opustila mě po dlouhých letech moje nejoblíbenější plechová kamarádka myčka.

Sháním novou. Nechci žádnou drahou novou myčku, nedám za ní víc jak 12 000,-, pokud by to šlo tak ještě méně. Protože až se přestěhujeme do nového domu, tento starý chceme pronajímat. Ale..... tady budeme určitě ještě rok, dva bydlet, tak zase nechci aby to byl úplný šunt.

Jsem z toho už úplně zblblá a tak potřebuji radu.

Neustále jsem se motala okolo myček AEG electrolux, Electrolux, Bosch a tak. Nechtěla jsem jít do "neznačkových" myček. I když teď jsem 7 let umývala v Indesitce a taky to nádobí bylo čistý a sumasumárum vydržela fungovat 12 let, při každodennín provozu. Sice, když jsem jí pustila, byla dost hlučná. Takže to je jeden z důležitých parametrů, který hledám.

A momentálně jsem narazila na tuto

zdá se mi dobrá

[www.obchodni-dum.cz]

u téhle se mi velmi líbí cena

 

[www.obchodni-dum.cz]

a co tahle

[www.obchodni-dum.cz]

PROSÍM PORAĎTE KTEROU, NEBO NAJDĚTE JEŠTE NĚJAKOU A PROČ BYSTE JÍ BRALI

Díky moc.



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Amee (13.11.2007 22:00)
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12345678 | další
    Aktuální stránka: 6 z 8
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: myčka nádobí

    Datum: 13.06.2021 22:47
     

    Jojo taky jsem už vše rozebrala a vyčistila, jde to dobře

     
  • Autor: Reklama

    Re: myčka nádobí

     
     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: myčka nádobí

    Datum: 13.06.2021 22:58
     
    196078308_478861209844695_578919689059946656_n.jpg



    iriska napsal(a):

    Jojo taky jsem už vše rozebrala a vyčistila, jde to dobře

    Aha, tak to jsem nedělala stydlin smiley

     

    čistím Finishem a mezi tím octem a jedlou sodou, podle rady

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kordula (14.06.2021 08:22)
     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: myčka nádobí

    Datum: 14.06.2021 11:09
     

    Tak už funguje?

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: myčka nádobí

    Datum: 17.06.2021 11:20
     

    Myčky nemyje, všechno vypadá že Ok , myčka po otevření hoká, ale nádobí špinavý, sice už ne tak jak posledně, ale je.

     
  • Autor: skrblice
    Status: expert

    Re: myčka nádobí

    Datum: 17.06.2021 12:56
     



    kordula napsal(a):

    Myčky nemyje, všechno vypadá že Ok , myčka po otevření hoká, ale nádobí špinavý, sice už ne tak jak posledně, ale je.

    Kordul, asi ucpané trysky. Vyčisti je,

     
  • Status: expert

    Re: myčka nádobí

    Datum: 17.06.2021 13:04
     

    Vrtule máš čisté, ono zrnko rýže ucpe trisku, ale jak to vyndáš uhne a není vidět, je to složité ho ulovit. Když je myčka teplá a nádobí špinavé bude problém ve stříkání vody.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: myčka nádobí

    Datum: 17.06.2021 14:55
     



    jaja99 napsal(a):

    Vrtule máš čisté, ono zrnko rýže ucpe trisku, ale jak to vyndáš uhne a není vidět, je to složité ho ulovit. Když je myčka teplá a nádobí špinavé bude problém ve stříkání vody.

    Trysky vypadají čisté, průchodné. Ono už na poslech ta myčky zní jinak, jak když ta voda netryská, ale proč, tedy.

     
  • Status: expert

    Re: myčka nádobí

    Datum: 17.06.2021 15:09
     

    V té vrtuli to lítá a někdy se zdá, že je to OK, ale ta špína tam je, odšroubuju sprchu a největším proudem tu vrtuli ve sprcháči proplachuju. Taky se podívej na sítko v napouštěcí hadici, může být zanesené špínou co je ve vodovodu, rez, vodní kámen.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: myčka nádobí

    Datum: 17.06.2021 15:27
     

    Tak nikde nic není vidět, . Další zkouška, aby to neběželo naprázdno, jsem tam dala mřížky ze sporáku, uvidíme.

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: myčka nádobí

    Datum: 17.06.2021 15:34
     

    Opravář mi radil, že nejlepší jsou tablety Jar, od té doby co je používám, tak myčku nemusím čistit. Podle něho, je finich slabý.

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: myčka nádobí

    Datum: 17.06.2021 16:41
     

    Kordulko, opravdu zkus odšroubovat přívodní hadici, zda není zanesené sítko. Kdysi v pravěku u první automatky mne to stálo 800,- ... opravář přijel, odmontoval od pračky hadici, profoukl sítko, promyl pod tekoucí vodou v umyvadle ... cca 5-7 min. práce angry smiley .

    Nebo ještě další možnost proč ti takhle myčka zlobí - dole na dně myčky je vyndávací filtr, bývá zanešený i po použití čističe, vyjmout, v té díře, která po něm zůstane by na boku uvnitř mělo být čidlo, neuvidíš, max. nahmatáš - vem papírovou či jakoukoliv utěrku a zkus strany té díry jako umýt, otřít - ne velkou silou.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: myčka nádobí

    Datum: 17.06.2021 16:52
     

    Zkusím, ale už jsem prohlídka kde co.

    Program měl končit 0:01, po nějaké době tam naskočili 0:21 a znova odečítá

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: myčka nádobí

    Datum: 17.06.2021 17:39
     

    Po otevření byla skoro studená, ale pavouci ze sporáku čistý. Zkusila jsem jiný program. A uvidíme. Voda teče.....to bylo slyšet. Doprdele to je práce, tohle není na moje nervy. Venku hezky, mám ležet, v autě vozím ten hajzlik, pan nemá dneska čas, Tomáš s holkou nemocní.

    Není možné ,že jak furt utíram kuchyni a i myčku, že jsem tam zmáčkla, co jsem neměla?

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: myčka nádobí

    Datum: 17.06.2021 21:13
     

    Sklenice ušmudlaný, asi ohřev vody

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: myčka nádobí

    Datum: 17.06.2021 22:29
     

    Alenko, tady je jediné řešení ... zavolej servisáka .... taky jsem u nás po 10ti letech, bezzávadového provozu a najednou problém, zkoušení čehokoliv nakonec, pro me potupně, zavolala člověka, který to umí - neumí třeba hortenzky a fuchsie, předpěstovat rajský a papriky - opravit myčku ... kouknul, objenal náhradní díl, do týdne i přes covid jsme fungovali. Ty ale máš tu pomocnici ještě v záruce ?

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Domácí spotřebiče (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.