pátek 19. dubna, 22:06 Svátek má Rostislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Domácí spotřebiče
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Domácí spotřebiče
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Autor: Amee
Status: expert
Klikni pro filtrování
Tagy: myčky test

myčka nádobí

Datum: 13.11.2007 21:59
 

Opustila mě po dlouhých letech moje nejoblíbenější plechová kamarádka myčka.

Sháním novou. Nechci žádnou drahou novou myčku, nedám za ní víc jak 12 000,-, pokud by to šlo tak ještě méně. Protože až se přestěhujeme do nového domu, tento starý chceme pronajímat. Ale..... tady budeme určitě ještě rok, dva bydlet, tak zase nechci aby to byl úplný šunt.

Jsem z toho už úplně zblblá a tak potřebuji radu.

Neustále jsem se motala okolo myček AEG electrolux, Electrolux, Bosch a tak. Nechtěla jsem jít do "neznačkových" myček. I když teď jsem 7 let umývala v Indesitce a taky to nádobí bylo čistý a sumasumárum vydržela fungovat 12 let, při každodennín provozu. Sice, když jsem jí pustila, byla dost hlučná. Takže to je jeden z důležitých parametrů, který hledám.

A momentálně jsem narazila na tuto

zdá se mi dobrá

[www.obchodni-dum.cz]

u téhle se mi velmi líbí cena

 

[www.obchodni-dum.cz]

a co tahle

[www.obchodni-dum.cz]

PROSÍM PORAĎTE KTEROU, NEBO NAJDĚTE JEŠTE NĚJAKOU A PROČ BYSTE JÍ BRALI

Díky moc.



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Amee (13.11.2007 22:00)
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12345678 | další
    Aktuální stránka: 5 z 8
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: myčka nádobí

    Datum: 25.10.2020 12:02
     

    Já mám beco 45 cm, zatím dobrý.

     
  • Autor: Reklama

    Re: myčka nádobí

     
     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: myčka nádobí

    Datum: 25.10.2020 17:08
     

    Mám to samé jako Kordula a taky jsem moc spokojená

     
  • Status: expert

    Re: myčka nádobí

    Datum: 25.10.2020 17:42
     

    Já mám Beco 60 cm šíři, stejnou má myslím Skrblička, jedeme 3. rok, naprostá spokojenost. Pro mě je důležité, že je široká akorát se tam vejdou plechy z trouby, to je pro mě důležité. Myčka nádobí Beko DFN 26321 W bílá , koukám už se neprodává, nojo čas letí. Nové budou určitě ještě lepší.

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: myčka nádobí

    Datum: 25.10.2020 18:36
     

    Já mám AEG, první jsem měla též, 18 let fachala. Tuto mám tři roky. Na značce asi moc nezáleží ani budou tak nastejno a samo jde i o cenu. Hlavně aby měla vhodné programy. Já teda meju většinou každej den, naplněnou tak na půl. Mám program na 30 minut a 60 stupňů, což mi maximálně vyhovuje. Stará měla tento krátkej myslí na 30 nebo 40stupňů, což bylo malo. Ještě mám možnost tento program prodloužit na 60 nebo 80 minut. Když nám nějaké hrnce či nádobí za dva dny, tak jedu těch 60 či 80minut. Ostatní programy jedu minimálně, toto mi úplně stačí. Nesnáším autoprogram páč nevím jak si to vyhodnocuje. Hrnce jsou v pohodě , teda to většinou zapínám hned, protože je myčka plná.Ono při tom prodlouženém programu tam jde i větší tlak do odstřikovacích ramen, tak to fakt dobře umeje.

     
  • Status: expert

    Re: myčka nádobí

    Datum: 25.10.2020 19:20
     

    Já mám AEG. Užší, aby se vůbec vešla. Mivala jsem ji už na sídlišti,ještě byla živa moje máma takže tak od roku 95?, pak se podle ní udělala kuchyň. Když odešla, koupila se stejná značka AEG. První fungovala určitě 15let. Krátky program, jak píše Lada, je výhoda.

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: myčka nádobí

    Datum: 25.10.2020 20:09
     

    Já mám Elektrolux, zabudovanou, 15 let, co jsem předělávala kuchyň. Vloni byl problém, opravář nejdřív nemohl nic najít a prý je stará. Oponovali jsme, byl tu několikrát, vyměnil díl za 1000, stejně nešlo a pak to bylo nějaké zadní těsnění, od té doby funguje, ťuky, ťuk. Co ale říkal, že v této době jsou rozdíly minimální, co se týče značky, je to trochu o štěstí nenarazit na zmetka. winking smiley

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: myčka nádobí

    Datum: 25.10.2020 21:30
     

    Máme 13 let Elekrolux, spokojenost.

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: myčka nádobí

    Datum: 25.10.2020 21:56
     

    Myčka? Nejlepší spotřebič v domáctnosti! Dávám na stejnou startovní čáru vedle obrovské televize se spoustou sportovních programů! winking smiley (tv mám 165 cm)

    Měli jsme hodně let AEG (daroval jsem mladému páru) a nyní v nové kuchyni máme vestavěnou BOSCH.

    Uspořádání šuplíku a pořadačů je - bylo lepší u AEG.

     
  • Autor: Kika
    Status:

    Re: myčka nádobí

    Datum: 27.10.2020 19:00
     

    Diky vsem, k AEG se kloni muz, mame i pracku a jsme spokojeni, ja bych nebyla proti ani u jine znacky. Taky budrme potrebovat uzsi, mista malo.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: myčka nádobí

    Datum: 13.06.2021 21:47
     

    SOS co se stalo, myčka nemyje, nádobí je špinavé

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: myčka nádobí

    Datum: 13.06.2021 21:52
     

    Dej leštidlo a sůl

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: myčka nádobí

    Datum: 13.06.2021 22:22
     

    To tam je, přesto svítí červená hvězda 🌟, to už dělá dlouho, až dneska je nádobí špinavý a to talíře oplachuju sad smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: myčka nádobí

    Datum: 13.06.2021 22:25
     

    Zkus dolít hodně. Az bude přetékat.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: myčka nádobí

    Datum: 13.06.2021 22:31
     

    Zapnula jsem ji prázdnou s tím čističem . Podle zvuku jak když ta voda nemá sílu, ani ty čistý talíře , příbory, se nelesknou

     
  • Status: expert

    Re: myčka nádobí

    Datum: 13.06.2021 22:40
     

    Čistíš vrtule??? Chce to oddělat vrtule a vypláchnout je.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Domácí spotřebiče (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.