čtvrtek 28. března, 10:18 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Domácí spotřebiče
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Domácí spotřebiče
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Autor: Amee
Status: expert
Klikni pro filtrování
Tagy: myčky test

myčka nádobí

Datum: 13.11.2007 21:59
 

Opustila mě po dlouhých letech moje nejoblíbenější plechová kamarádka myčka.

Sháním novou. Nechci žádnou drahou novou myčku, nedám za ní víc jak 12 000,-, pokud by to šlo tak ještě méně. Protože až se přestěhujeme do nového domu, tento starý chceme pronajímat. Ale..... tady budeme určitě ještě rok, dva bydlet, tak zase nechci aby to byl úplný šunt.

Jsem z toho už úplně zblblá a tak potřebuji radu.

Neustále jsem se motala okolo myček AEG electrolux, Electrolux, Bosch a tak. Nechtěla jsem jít do "neznačkových" myček. I když teď jsem 7 let umývala v Indesitce a taky to nádobí bylo čistý a sumasumárum vydržela fungovat 12 let, při každodennín provozu. Sice, když jsem jí pustila, byla dost hlučná. Takže to je jeden z důležitých parametrů, který hledám.

A momentálně jsem narazila na tuto

zdá se mi dobrá

[www.obchodni-dum.cz]

u téhle se mi velmi líbí cena

 

[www.obchodni-dum.cz]

a co tahle

[www.obchodni-dum.cz]

PROSÍM PORAĎTE KTEROU, NEBO NAJDĚTE JEŠTE NĚJAKOU A PROČ BYSTE JÍ BRALI

Díky moc.



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Amee (13.11.2007 22:00)
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12345678 | další
    Aktuální stránka: 3 z 8
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: myčka nádobí

    Datum: 27.04.2019 11:36
     

    To se jim to kecá, ale kde brát, když žije člověk jen z důchodu?

     
  • Autor: Reklama

    Re: myčka nádobí

     
     
  • Autor: Frantisek
    Status:

    Re: myčka nádobí

    Datum: 27.04.2019 11:49
     

    souhlas flower smiley thumbs down thumbs down thumbs down

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: myčka nádobí

    Datum: 12.06.2019 11:26
     
     
  • Autor: barbora07
    Status: nováček

    Re: myčka nádobí

    Datum: 13.09.2019 08:50
     

    My máme také AEG

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: myčka nádobí

    Datum: 05.03.2020 12:50
     
    img_20200305_124752.jpg

    SOS... co jsem zvorala a omylem zmáčkla něco, že mě svítí červená hvězdička na myčce, je to oplachování, ? Děkuji

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kordula (05.03.2020 12:55)
     
  • Status: expert

    Re: myčka nádobí

    Datum: 05.03.2020 12:58
     

    Nic si nezmáčkla, došlo ti leštidlo grinning smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil jaja99 (05.03.2020 12:58)
     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: myčka nádobí

    Datum: 05.03.2020 13:04
     



    jaja99 napsal(a):

    Nic si nezmáčkla, došlo ti leštidlo grinning smiley

    ......ty vole, to je chytrá mašinka, to jsem tam fakt nedala eye rolling smiley stydlin smileyděkuji

     
  • Status:

    Re: myčka nádobí

    Datum: 05.03.2020 13:46
     

    Když jsme si namáčely ruce ve škopku, starosti s leštidlem jsme neměly. Ale jsou tyhle vymoženosti fajn. Přeci si můžeme pěstovat trochu pohodlí, že ano? coffe smiley My máme myčku BOSCH a to už 14 let. tak očekávám, kdy nám odejde. please smiley Pračku jsme vyměnili před vánocemi a sloužila nám 13 let. Tahle bílá technika holt není na věky. nono smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: myčka nádobí

    Datum: 05.03.2020 14:47
     



    Alenka napsal(a):

    Když jsme si namáčely ruce ve škopku, starosti s leštidlem jsme neměly. Ale jsou tyhle vymoženosti fajn. Přeci si můžeme pěstovat trochu pohodlí, že ano? coffe smiley My máme myčku BOSCH a to už 14 let. tak očekávám, kdy nám odejde. please smiley Pračku jsme vyměnili před vánocemi a sloužila nám 13 let. Tahle bílá technika holt není na věky. nono smiley

    My máme pračku Bosch a kupovala jsem ji ještě jsem dělala Pardubicích, bratru 17 let....

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: myčka nádobí

    Datum: 05.03.2020 15:24
     

    Jási na tu myčku nemůžu zvyknout. Roky jsem měla doma porouchanou a neřešila jsem to, nechyběla mi. Pořád mám pocit, že ji využiju, jen když se mi sejde celá široká rodina a já tam nacpu po obědě všechny talíře a příbory. Velké hrnce stejně musím mýt ručně (občas ho tam dám, aby se pořádně odmastil), hrnky a talíře jsou zase hned umyté, tak proč je cpát do myčky a čekat na ně hodinu či dvě.

    Teď mám tedy novou, ale častěji opláchnu nádobí ve dřezu a dost často myčku otevřu a vydám nějaké nádobí, co zrovna potřebuji, a stejně umyji ručně. Až po pár dnech si říkám, že to nádobí, čekající na umytí, zrovna nevoní, nacpu tam tedy něco dalšího, aby myčka nejela s pár kousky, a konečně ji spustím. Ale to je max. 1x za týden. smoking smiley

     
  • Status: expert

    Re: myčka nádobí

    Datum: 05.03.2020 15:33
     

    Kdybys měřila spotřebu vody jako já kdysi v paneláku, věděla bys proč mýt v myčce, tenkrát se mi snížila spotřeba teplé o polovinu a studené o třetinu v pěti lidech. Dnes to neřeším a vesele myju :-), myčka je můj nejmilejší přístroj.

     
  • Status:

    Re: myčka nádobí

    Datum: 05.03.2020 16:15
     

    My myjeme každý den, mě neumyté nádobí vadí a ten zápach nezmizí ani s používáním vůní do myčky. Je pravda, že se s nádobím nešetří, říkáme Božka to umyje.

    Kordulko, to máš štěstí, pračka, která pere 17 let, to je vzácnost. Některá se povede.Nám před mnoha lety odešla pračka 2 měsíce po skončení záruky a oprava by se nevyplatila. A byla to pračka za 15 tisíc, protože jsme měi místo jen na 45 cm hlubokou a ty byly tenkrát drahé. Tu naši předvánoční jsme koupili za 8 tisíc. V současné době je bílá technika celkem laciná. Jenže zase šly nahoru nájmy a potraviny. Takže v penězích se rozhodně netopíme. thumbs down

     
  • Status: expert

    Re: myčka nádobí

    Datum: 05.03.2020 16:34
     

    Alenko, kdyby se po určité době něco neporouchalo, neudělaly bychom si radost nákupem nového grinning smiley

    Věrko, pořiď si 2 sady ode všeho jako já a myj. Při návštěvách se hodí, a využiješ při delší přestávce v mytí. Vždyť ale můžeš mýt jenom poloviční množství. Myji všechno, myčku používám skoro 30 roků, neumím si představit mýt nádobí rukama grinning smiley winking smiley .

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: myčka nádobí

    Datum: 05.03.2020 18:45
     

    Já to nechápu, když jsme byli 4, vešla se nám do kuchyně jen 45 cm široká. Teď jsme dva a já po 20leté Zanussi pořídila šedesátku, dokonce jsem kvůli ní i posouvala radiátor. Už má holka odkroucených 5 let. Pouštím ji tak po dvou třech dnech a nacpu do ní všechno, pokud zrovna nemám plno, tak ji zkrátka i tak pustím. Můj muž mě rozčiluje, že furt něco šudlá v dřezu místo aby to do ní vrazil a plnil ji. Programově pořizuji víc stejného nádobí, třeba hrnků na kávu mám kolem 20 ks a občas se stane, že i ty dojdou. To bych byla radši bez televize, než se vzdát mojí nejlepší přítelkyně.

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: myčka nádobí

    Datum: 05.03.2020 19:29
     

    Myčka? Jednoznačně nejlepší spotřebič v domácnosti. Teď do nové kuchyně máme připravenou od BOSCH, tak uvidíme. Původní byla AEG a byla spolehlivá. Je ještě funkční, tak jí někomu daruji za odvoz.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Domácí spotřebiče (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.