pátek 29. března, 07:01 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Domácí spotřebiče
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Domácí spotřebiče
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Autor: Amee
Status: expert
Klikni pro filtrování
Tagy: myčky test

myčka nádobí

Datum: 13.11.2007 21:59
 

Opustila mě po dlouhých letech moje nejoblíbenější plechová kamarádka myčka.

Sháním novou. Nechci žádnou drahou novou myčku, nedám za ní víc jak 12 000,-, pokud by to šlo tak ještě méně. Protože až se přestěhujeme do nového domu, tento starý chceme pronajímat. Ale..... tady budeme určitě ještě rok, dva bydlet, tak zase nechci aby to byl úplný šunt.

Jsem z toho už úplně zblblá a tak potřebuji radu.

Neustále jsem se motala okolo myček AEG electrolux, Electrolux, Bosch a tak. Nechtěla jsem jít do "neznačkových" myček. I když teď jsem 7 let umývala v Indesitce a taky to nádobí bylo čistý a sumasumárum vydržela fungovat 12 let, při každodennín provozu. Sice, když jsem jí pustila, byla dost hlučná. Takže to je jeden z důležitých parametrů, který hledám.

A momentálně jsem narazila na tuto

zdá se mi dobrá

[www.obchodni-dum.cz]

u téhle se mi velmi líbí cena

 

[www.obchodni-dum.cz]

a co tahle

[www.obchodni-dum.cz]

PROSÍM PORAĎTE KTEROU, NEBO NAJDĚTE JEŠTE NĚJAKOU A PROČ BYSTE JÍ BRALI

Díky moc.



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Amee (13.11.2007 22:00)
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12345678 | další
    Aktuální stránka: 2 z 8
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: myčka nádobí

    Datum: 17.04.2019 19:39
     

    a mám ji objednanou thumbs down

     
  • Autor: Reklama

    Re: myčka nádobí

     
     
  • Autor: micina
    Status:

    Re: myčka nádobí

    Datum: 17.04.2019 20:12
     



    iriska napsal(a):

    a mám ji objednanou thumbs down

    Sis to aspon nadelila k svatku spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: myčka nádobí

    Datum: 17.04.2019 20:14
     

    no jasně.....čekala jsem, jak se bude tvářit drahá polovička, páč přimontování bude na ní. Ale paráda, odsouhlaseno, tak jsem nemeškala a hned objednala. grinning smiley

     
  • Status: expert

    Re: myčka nádobí

    Datum: 17.04.2019 20:25
     

    Přimontování nic není, je to hračka. Pak se svěř jak se ti bude umývat

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: myčka nádobí

    Datum: 17.04.2019 20:40
     

    Jáji musíme rozebrat sektorku, tak to bude veselý. Nebudu vařiiiit grinning smiley. Tak to budou chvátat, aby to bylo hned hotový.

     
  • Autor: micina
    Status:

    Re: myčka nádobí

    Datum: 17.04.2019 21:06
     

    Holky my si prvni mycku poridili cca v r 94, AEG öko favorit, byla na ni tenkrat ta reklama se srnkou, protoze byla hrozne ticha a jen šuměla, po namontovani a prvnim spusteni jsme si sedli naproti a hodinu na ni cumeli grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Status: expert

    Re: myčka nádobí

    Datum: 17.04.2019 22:39
     

    Micino, tak to jsme měly stejnou. Přesně nevím, jestli naprosto stejnou ale značka sedí, byla užší, jestli se pamatuju dobře. A od té doby, taky to byl malý "zázrak", myčku považuju skoro za většího pomocníka než automatickou pračku.A odsloužila poctivých 16 let.

     
  • Autor: micina
    Status:

    Re: myčka nádobí

    Datum: 17.04.2019 23:07
     

    Regi, nam slouzila 13 let, pak jsme se stehovali do baraku a nechali ji lidem co koupili po nas byt, do baraku jsem si poridila taky AEG z nostalgie smiling smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: myčka nádobí

    Datum: 18.04.2019 09:31
     

    My si první také kupovali v těch letech, ale máme širokou a byla to Philco. Vydržela dlouho, pak se nějaká blbost rozbila, ale fungovala, tak si jí vzali mladí, když si pořídili první bydlení a my máme AEG Elektrolux Také je jí dost. Odešla kolečka u obou košů, tak jsme objednali nové a zase fachčí

     
  • Autor: micina
    Status:

    Re: myčka nádobí

    Datum: 18.04.2019 12:07
     

    Jo tenkrat vyrobky vydrzely hodne let, dnes koupis a vetsina se rozbije kratce po zarucni dobe sad smiley

     
  • Autor: skrblice
    Status: expert

    Re: myčka nádobí

    Datum: 18.04.2019 13:23
     

    Iris, nedám na BEKO dopustit, mám snad jejich první pračku od r. 2006 a pořád jede jako mladice, bez čištění filtru, bezúdržbová pračka, loni jsem si koupila myčku BEKO, taky obrovská spokojenost a teď v sobotu jsem si koupila i Beko sušičku.... nezvednu kvůli artróze v ramenou ruce nahoru, nepověsím prádlo, takže sušička je spíš už nutnost.... ještě jsem ji nezkoušela, ale už se na ni chystám.... tak ať máš taky tak dobrou zkušenost myčkou jako mám já s touto značkou thumbs down love smiley.

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: myčka nádobí

    Datum: 18.04.2019 20:29
     

    holky dík, už se na ni těším winking smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: myčka nádobí

    Datum: 18.04.2019 20:31
     

    Já měla snad první myčku ve městě 45 cm širokou Zanusku. Vydržela krásných 20 let.

     
  • Autor: Petra.L
    Status: nováček

    Re: myčka nádobí

    Datum: 26.04.2019 10:20
     

    Tak ať slouží winking smiley

     
  • Autor: Frantisek
    Status:

    Re: myčka nádobí

    Datum: 26.04.2019 21:11
     

    Mám Zanussku od r. 2008 a minulý týden na ni tu byl poprvé opravář. Vyměnil hadici, která má v sobě nějaký spínač nebo co, a ten vyhořel. A myčka šlape dál. No ale mám už šetřit prý na jinou angry smiley angry smiley angry smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Domácí spotřebiče (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.