čtvrtek 28. března, 10:54 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Těhotenství
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Moje dítě > Těhotenství
Diskutujte! Máte se svojí ratolestí spíše starosti a nebo radosti?
 
 
 
 
Autor: kety
Status: nováček
Výsledné hodnocení: 5

potrat X těhotenství

Datum: 13.01.2008 18:36
 
Dobrá den mám dotaz. byla by tu nějaká duše,která by mi byla schopna poradit? Bohužel jsem otěhotněla a musela jsem podstoupit umělé přerušení. A myslela jsem si,že bude vše Ok a že se z toho dostanu a chtěla jsem toto přání potvrdit,tím že se budu chovat normálně i k přítelovi.A tak jsme se 14 dní po zákroku milovali. Ale místio toho, abych si pomohla tak přišlo hrozně moc pochybností a strachu. je možné abych v tak brzké době otěhotněla?Dozrávají v těle ženy vyjíčka, i když je těhotná jen krátce? Prosím poradˇte dřív než se úplně vydeptám. stydlin smiley Děkuju
 

Komentáře a názory

 
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Babs

    Re: potrat X těhotenství

    Datum: 21.02.2008 09:45
     
    ahoj...mam takovy dotaz, doufam, ze mi nekdo rychle odpovite:-( v sobotu v noci jsme se s pritelem milovali, on docela prirazel, no jako vzdycky...:-))) v nedeli jsem to mela dostat, dostala jsem to hned rano...menstruaci mam normalni, bolesti me spise nedoprovazeji...ale tentokrat jsem to mela opravdu silne a velke bolesti v podbrisku..........neni mozne ze jsem potratila?asi je to blbost...prosim napiste mi nekdo:-(((
     
  • Autor: Reklama

    Re: potrat X těhotenství

     
     
  • Autor: Kashika
    Status:

    Re: potrat X těhotenství

    Datum: 21.02.2008 09:52
    Hodnocení fotografie "potrat X těhotenství": 5
     
    Chtělo by to zajít si ke gynekologovi. Nejlepší by byl asi MUDr. Ketr, ale mužete i j jinýmu. flower smiley
     
  • Autor: terka
    Status:

    Re: potrat X těhotenství

    Datum: 21.02.2008 11:55
     

    dle četnosti příspěvku tohoto typu by naše republika musela mít obrovskou natalitu grinning smiley

    hotový baby boom eye popping smiley

     
  • Autor: Beataa
    Status: začátečník

    Re: potrat X těhotenství

    Datum: 06.06.2016 10:47
     

    No zalezi v jake zivototni situaci zrovna jsi, pokud se ti to nehodi, ja jsem to takhle resila treba pilulkou po

     
  • Autor: Luisa
    Status: začátečník

    Re: potrat X těhotenství

    Datum: 23.06.2016 08:11
     

    Jo jo taky bych rekla ze pilulka po je takove mensi zlo co pomuze kdyz se vezme vcas

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Těhotenství (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.