pátek 29. března, 11:15 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Rady a porady tety Zlaty
hodnocení: 5.00
Posílejte fotografie! V tomto blogu bych chtěla, aby se každý kdo má nějakou bolístku, nebo problém v řešení jaké koliv situace vyjádřil. A my všichni se snažili poradit jak a v čem postupovat. Jsou tyto otázky řešeny na určitých blogů, ale musím listovat abych,postupně došla k nějaké informaci,toho kterého blogu. Tak například.:jak postupovat při jakékoliv nehodě -skvrna,rozbití-čehokoliv,samostatné umělecké práce(kreslení,modelování,hrnčířství,kameni)co použít v té které situaci neb jinou věcí lze zaměnit.Tyto všeobecné informace potřebné pro domácnost,zahradu,školku,školu,rodinu-takové= pel mel.
 
 
 
 
Autor: balanclady
Status:

Muži

Datum: 12.02.2008 09:54
 
baba jagha.gif
Chcete-li v politice,aby bylo něco řečeno,uložte to muži.Chcete-li,aby bylo něco uděláno,uložte to ženě.
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 12 | další
    Aktuální stránka: 1 z 2
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Muži

    Datum: 12.02.2008 10:00
     
    Není dobré zasvětit muže do módy,protože jim pak chybějí peníze pro ženy.
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Muži

    Datum: 12.02.2008 10:21
     
    Fuj, to jsem se lekla eye popping smiley
     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Muži

    Datum: 12.02.2008 11:05
     
    Krásné ženy mají u mužů větší úspěch než ty moudré.Jen velmi málo mužů je slapých,ale zato hodně hloupých. stydlin
     
  • Autor: cituska
    Status: začátečník

    Re: Muži

    Datum: 08.03.2008 17:54
     
    jaj, no take daco stretnut v noci v parku!!! grinning smiley grinning smiley
     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Muži

    Datum: 16.04.2008 23:26
     
    Váš názor na muže. Jakého máte doma. Muž na svém místě {na kanapy}
    Maminčin mazánek? Správný chlap i když nějaké chybička se vloudí. eye rolling smiley
     
  • Autor: Ivulka
    Status: začátečník

    Re: Muži

    Datum: 22.05.2008 10:22
     
    Z vlastní zkušenosti můžu říct,že nejpozornější,nejmilejší a nešetřící chválou na vaši osobu je muž,kterého nemáte doma. tongue sticking out smiley
     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Muži

    Datum: 22.05.2008 19:55
     
    A toho co máte doma ,aby jste žádali ,aby se na vás podíval. eye popping smiley
     
  • Autor: Ivulka
    Status: začátečník

    Re: Muži

    Datum: 23.05.2008 12:17
     
    Já momentálně žádného muže doma nemám,pokud nebudu počítat mé dva synové.S bývalým přítelem jsme zůstali velice dobří přátelé.Žili jsme spolu sedm let a máme spolu dcerku.Od té doby co jsem si koupila byt a přestěhovala se,přítel je ke mě velice pozorný.Vidíme se skoro každý den,protože malou mi vozí odpoledne ze školky.Tolik květin.bonbonier a různých dárečku jsem od něho nedostala za celou dobu společného soužití jako teď.Nejde jen o dárky co mi nosí,ale pokud potřebuji něco odvést,nebo pohlídat v malou o víkendu,je mi plně k dispozici a ještě to komentije slovy.,,Co bych pro tebe neudělal.''
     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Muži

    Datum: 23.05.2008 14:28
     
    ivulka tak to jsi si to dovedla dobře zařídit.Opravdu jsou snad nejlepší muži ti kteří nám nepatří. flower
     
Stránky:  12 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Galerie - RSS - Rady a porady tety Zlaty (Galerie)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.