pátek 29. března, 08:06 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Balkonové květiny
hodnocení: 4.10
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Balkonové květiny
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Muškáty

Datum: 31.08.2006 10:45
 

Vzpřímený muškát....takový ten obyč, růžový. Mám ho nějak vysoký, můžu ho teď seříznout, nebo mám počkat na jaro a hned ty odstřižky množit?

 

Převislý muškát. To samé...dlouhé holé výhony. Tedy na koncích kvetou, ale vyholují. Ostříhat?

 

Anglický muškát...osychající listy předpokládám obrat, taktéž napadené listy. Něco mi to ožírá, listy žloutnou a objevují se hnědé skvrny a pak list uschne. Není na něj venku už zima?

 

Zazimování...anglický domů, ostatní do sklepa?



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 7 z 21
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Muškáty

    Datum: 08.01.2019 09:54
     

    Muškáty mám vyčouhlé, už je můžu řízkovat?

     
  • Autor: Reklama

    Re: Muškáty

     
     
  • Autor: bosk
    Status: expert

    Re: Muškáty

    Datum: 08.01.2019 10:21
     

    Zkus to.Když to jde s fuchiema,tak s muškátama asi taky.

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Muškáty

    Datum: 10.01.2019 05:51
     

    Kordul, určitě..u nich to není problém. Mám v plánu pomalu nasejt saláty a kedlubny, tak při tom rovnou udělám i muškáty. Loni jsem je pruběžně šmikala taky tak nějak od této doby.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Muškáty

    Datum: 10.01.2019 08:48
     

    děkuji, tak to zkusím, doufám, že mě to ty mrchy kočky neožerou

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Muškáty

    Datum: 10.01.2019 12:44
     

    Laduš a kdy to pak dáváš do skleníku? Mám ho na podzim postavený a za každou radu budu ráda, co jako první tam mám dát. please smiley

    LadaB napsal(a):

    Kordul, určitě..u nich to není problém. Mám v plánu pomalu nasejt saláty a kedlubny, tak při tom rovnou udělám i muškáty. Loni jsem je pruběžně šmikala taky tak nějak od této doby.

     
  • Autor: berda
    Status:

    Re: Muškáty

    Datum: 15.01.2019 17:50
     
    photo7206.jpg
    Další fotografie:

    Dnes jsem poprvé pohnojila muškáty Kristalonem start a zaštípala jsem vršky. Pár jsem jich dala zakořenit.

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Muškáty

    Datum: 15.01.2019 18:20
     

    no teda!! těch teda je thumbs down - asi zkusím taky nařízkovat . mám sice jeden , ale veliký a hezky olistěný -

     
  • Autor: bosk
    Status: expert

    Re: Muškáty

    Datum: 15.01.2019 18:32
     

    Berdo,máš hezký sazenice,ty už je budeš hnojit? Já mám popínavý,taky jsem je už zaštípla a koncem ledna je chci nasázet do truhlíků.

     
  • Autor: berda
    Status:

    Re: Muškáty

    Datum: 15.01.2019 18:37
     



    bosk napsal(a):

    Berdo,máš hezký sazenice,ty už je budeš hnojit? Já mám popínavý,taky jsem je už zaštípla a koncem ledna je chci nasázet do truhlíků.

    Bosk, dnes jsem je pohnojila poprvé, aby začly růst. Taky bych je nasadila do truhlíků, ale neměla bych je kam dát.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Muškáty

    Datum: 15.01.2019 18:37
     

    Mám jich takě pár ve vodě.

    Děvčata letos to asi bude dost cenový mazec. Mospilan stál kolem 40,-?. Letos kolem 90,- . O ceně semen ani nemluvím. Bude draho angry smiley

     
  • Autor: berda
    Status:

    Re: Muškáty

    Datum: 15.01.2019 19:15
     



    kordula napsal(a):

    Mám jich takě pár ve vodě.

    Děvčata letos to asi bude dost cenový mazec. Mospilan stál kolem 40,-?. Letos kolem 90,- . O ceně semen ani nemluvím. Bude draho angry smiley

    Mě ve vodě vždy uhnijí. Mospilan musím koupit a zalít přezimované muškáty.Jeden mi chcípnul a zjistila jsem důvod,

    měl v květináši larvy lalokonosce.

     
  • Autor: samanka
    Status:

    Re: Muškáty

    Datum: 21.01.2019 21:51
     

    Dala jsem muškát domů až teď, jak začaly mrazy. Před tím byl v boudě na zemi, jen obalený textilí, aby mu netáhlo na nohy. Zatím vypadá zachovale, tak o víkendu taky zkusím něco nařízkovat

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Muškáty

    Datum: 23.01.2019 18:47
     

    Muškáty mě uź ve vodě pustily kořeny, asi moc brzo

     
  • Autor: 1romca11
    Status:

    Re: Muškáty

    Datum: 23.01.2019 19:00
     

    Kordulko když je necháš v chodbě a třeba je pak i píchneš do substrátu, mohly by vydržet...

    Já si před 20 minutami při pročítání Weeku s děsem vzpoměla, že mám v místnosti po prababičce zazimované oba oleandry a od začátku listopadu, co jsem je tam dala, jsem je nezalévala...tak jsem honem letěla zalít. Vypadá,že žijí, uvidím na jaře

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Muškáty

    Datum: 23.01.2019 19:12
     



    1romca11 napsal(a):

    Kordulko když je necháš v chodbě a třeba je pak i píchneš do substrátu, mohly by vydržet...

    Já si před 20 minutami při pročítání Weeku s děsem vzpoměla, že mám v místnosti po prababičce zazimované oba oleandry a od začátku listopadu, co jsem je tam dala, jsem je nezalévala...tak jsem honem letěla zalít. Vypadá,že žijí, uvidím na jaře

    Já mám na chodbě velké, z nich beru ty řízky, tam i pár maličkých fuchsií a kopřivu

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Balkonové květiny (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.