čtvrtek 28. března, 19:01 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Balkonové květiny
hodnocení: 4.10
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Balkonové květiny
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Muškáty

Datum: 31.08.2006 10:45
 

Vzpřímený muškát....takový ten obyč, růžový. Mám ho nějak vysoký, můžu ho teď seříznout, nebo mám počkat na jaro a hned ty odstřižky množit?

 

Převislý muškát. To samé...dlouhé holé výhony. Tedy na koncích kvetou, ale vyholují. Ostříhat?

 

Anglický muškát...osychající listy předpokládám obrat, taktéž napadené listy. Něco mi to ožírá, listy žloutnou a objevují se hnědé skvrny a pak list uschne. Není na něj venku už zima?

 

Zazimování...anglický domů, ostatní do sklepa?



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 14 z 21
  • Autor: Manca
    Status: expert

    Re: Muškáty

    Datum: 08.05.2022 11:12
     
    img_20220508_105929.jpg

    To by mě teda nenapadlo. Kouknout se z okna na kradené muškáty, to jako někomu dělá radost? Moje nikdo neukradne, ty začnou vypadat k světu tak za měsíc...

     
  • Autor: Reklama

    Re: Muškáty

     
     
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: Muškáty

    Datum: 08.05.2022 11:20
     

    Aby ses nedivila winking smiley

    Hele, tohle mně fakt sere, pardon stydlin smiley

    U nás v práci si zase lidi, co přijeli na školení, kradou jídlo ze společných lednic. Jako když se tam někomu ztratí párky a druhý den jsou zpátky s omluvou, že hlad byl silnější, to beru. Ale aby si někdo přivezl domácí jídlo v krabičce a zmizelo jak pára nad hrncem, to nechápu. Nedávno jsem se takhle s jedním okradeným podělila o oběd, bylo mi ho fakt líto.

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Muškáty

    Datum: 08.05.2022 11:33
     

    To jídlo je teda ještě větší hnus angry smiley

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Muškáty

    Datum: 08.05.2022 12:58
     

    Pinko, to je pras...... angry smiley každýho souseda bych se zeptala a řekla, co se mi stalo....uleví se ti

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Muškáty

    Datum: 08.05.2022 13:02
     

    Napsala jsem to na nástěnku, ale nebude to k ničemu. Ale aspoň se bude vědět, že tu bydlí zloděj.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Pinka (08.05.2022 13:03)
     
  • Autor: Kamu78
    Status:

    Re: Muškáty

    Datum: 08.05.2022 17:45
     

    Pinko, to mě mrzí. Mojí mamce takhle vyrýpl někdo muškáty přímo z truhlíku, který měla už rozkvetený na okně. Nechápu, že jim to není blbé, navíc riskovat, že je při tom někdo uvidí. No, nechali jí tam alespoň ten truhlík.. eye rolling smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Muškáty

    Datum: 08.05.2022 19:27
     



    Pinka napsal(a):

    Tak jsem si dneska šla na chodbu pro 2 truhlíky muškátů, že je už dám za okno a někdo mi je ukradl angry smiley. Ještě v pátek tam byly. Až budu potkávat sousedy , budu přemýšlet, který z nich to byl confused smiley

    Napiš to na nástěnku,..ono to nepomůže, ale aby se o tam vědělo.

     
  • Status: expert

    Re: Muškáty

    Datum: 08.05.2022 21:21
     

    Pinko, to je nějaký fakt dobytek. Doufám, že mu neporostou.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Muškáty

    Datum: 09.05.2022 08:03
     

    Taky nechápu. Ani toho, kdo krade kytky na hřbitovech... u nás oblíbený sport. confused smiley My tam dáváme jen ze zahrady, ale stejně mě to štve.

    Manca napsal(a):

    To by mě teda nenapadlo. Kouknout se z okna na kradené muškáty, to jako někomu dělá radost? Moje nikdo neukradne, ty začnou vypadat k světu tak za měsíc...

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Anavi (09.05.2022 08:04)
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Muškáty

    Datum: 09.05.2022 08:07
     

    U nás se v bývalé fimě ztrácely z lednice domácí obědy... třeba řízek. confused smiley To nepochopíš, že někdo sežere kolegovi oběd a pak se s ním normálně z očí do očí baví... "obdivuji" takové povahy.

    Ale horší je, když u syna ve škole se kradlo -bohužel peníze - a pak taky zjistili, že spolužák.. a dá se říct, že skoro kamarád. To je smutné. Ale nesoudím, člověk nikdy neví, co ho k tomu vedlo (rodiče rozvedení, maminka neměla nikdy nazbyt).

    cancourek napsal(a):

    Aby ses nedivila winking smiley

    Hele, tohle mně fakt sere, pardon stydlin smiley

    U nás v práci si zase lidi, co přijeli na školení, kradou jídlo ze společných lednic. Jako když se tam někomu ztratí párky a druhý den jsou zpátky s omluvou, že hlad byl silnější, to beru. Ale aby si někdo přivezl domácí jídlo v krabičce a zmizelo jak pára nad hrncem, to nechápu. Nedávno jsem se takhle s jedním okradeným podělila o oběd, bylo mi ho fakt líto.

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Muškáty

    Datum: 09.05.2022 10:00
     

    Tak moje výzva asi zafungovala, nebo se v zloději hnulo svědomí, ale muškáty jsou zpět. Že by je vzal někdo omylem vylučuju, protože v našem domě jsem jediná, kdo má něco na okně. Ani na balkonech tu nikdo nic nemá. Jak tiše zmizely, tak se tiše vrátily winking smiley. To kradení na hřbitovech je snad největší hnus, co se v lidech nachází angry smiley

    Už je mám venku na parapetu a asi si udělám přes léto nějaké do zálohy, kdyby měl zas někdo zálusk...

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Muškáty

    Datum: 09.05.2022 10:02
     

    Tak neukradl to někdo, kdo čte Week? grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Muškáty

    Datum: 09.05.2022 10:03
     

    grinning smiley grinning smiley grinning smiley tak to mě nenapadlo, ale je to možné grinning smiley

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Muškáty

    Datum: 09.05.2022 13:12
     

    Pinko super. thumbs down

     

    Anavi, kradení na hřbitovech je asi celonárodní sport, stalo se mi několikrát. Ale ani ty kytky, naštvaná jsem za květináče, dřív jsem dávala pálené, keramiku a to je dražší než kytka. I z vázy mi několikrát zmizly, bohužel. Teď dávám umělé, ale při výročích apod. rostlé. angry smiley

     
  • Autor: Manca
    Status: expert

    Re: Muškáty

    Datum: 09.05.2022 13:50
     

    A nemohl to někdo vzít třeba v dobrém? Že si myslel, že o ně nikdo nestojí a přitom vypadají dobře...

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Balkonové květiny (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.