sobota 20. dubna, 12:19 Svátek má Marcela
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Okrasná zahrada
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada > Okrasná zahrada
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert

Mulčování trávou

Datum: 26.06.2007 09:55
 

Máte s tímto způsobem mulčování někdo zkušenosti?

Loni jsem všechnu posekanou trávu hrnula pod živý plot z ptačího zobu a zdálo se mi, že mu to prospívalo. Nerostl tam tolik plevel, drželo to vlkho. Ale je fakt,že po čase to vypadalo docela nevzhledně - taková hnijící tráva... Letos jsme to teda nedávali, ale plot nic moc. Pořád je pod ním sucho a je mnohem řidší, než loni.

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 14 z 14
  • Autor: Betas
    Status:

    Re: Mulčování trávou

    Datum: 29.09.2015 17:09
     

    Tak - dnes jsem pod kartonem objevila dve vetsi hnizda tiplic!! angry smiley angry smiley

    Jajo, jak je prosim likvidujes a uz jsi zjistila, jestli ti nejak konkretne skodi?? Mam takhle zamulcovano mezi keri a jehlicnany...

     
  • Autor: Reklama

    Re: Mulčování trávou

     
     
  • Status: expert

    Re: Mulčování trávou

    Datum: 29.09.2015 17:10
     

    Tiplice jsem pálila, je nutné je zlikvidovat požerou kořeny:-(. Po roce bez mulče už se nevrátily. Zase budu mulčovat.

     
  • Autor: Betas
    Status:

    Re: Mulčování trávou

    Datum: 29.09.2015 17:13
     

    A koreny jen trvalek a travniku, nebo i prave tech keru? Spis jsem se na netu docetla o tom travniku...

    A myslis, ze kladou jen do mulce z travy, nebo i do mulc. kury?

     
  • Status: expert

    Re: Mulčování trávou

    Datum: 29.09.2015 17:34
     

    Nevím, ony kladou i do půdy, jsou postrachem golfových hřišť a vyprávěl mi agronom co za paseku udělají na poli, prý totální likvidace porostu. Ale je fakt , že o keřích jsem neslyšela.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Mulčování trávou

    Datum: 29.09.2015 17:36
     
    p9180070.jpg

    ... sakra jaké TIPLICE confused smiley , já jsem včera mulčovala H. makrophyly

     
  • Autor: Betas
    Status:

    Re: Mulčování trávou

    Datum: 29.09.2015 17:45
     



    jaja99 napsal(a):

    Nevím, ony kladou i do půdy, jsou postrachem golfových hřišť a vyprávěl mi agronom co za paseku udělají na poli, prý totální likvidace porostu. Ale je fakt , že o keřích jsem neslyšela.

    Mam to osefovany - na kere mam zase lalokace! angry smiley angry smiley angry smiley angry smiley grinning smiley

     
  • Status: expert

    Re: Mulčování trávou

    Datum: 29.09.2015 17:53
     

    šmejdů je vždycky všude dostatek angry smiley

     
  • Autor: Betas
    Status:

    Re: Mulčování trávou

    Datum: 29.09.2015 19:55
     

    Mam ten mulc z travy rozhrabany od ptaku, tak snad tam lovi i tiplice a trosku mi s tim pomuzou please smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Okrasná zahrada (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.