úterý 16. dubna, 15:38 Svátek má Irena
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Bydlení a domácnost
hodnocení: 4.50
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Lennka
Status:

Vánoční osvětlení

Datum: 18.09.2008 15:50
 

Já vím, že mě nebudete mít asi rádi, když zmíním téma Vánoce grinning smiley Ale už druhým rokem marně sháním osvětlení na stromeček, decentní, něžné smiling smiley A v prosinci už nic neseženu. Nemáte prosím někdo tip?

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 123456 | další
    Aktuální stránka: 1 z 6
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Vánoční osvětlení

    Datum: 18.09.2008 15:56
     

    Nejkrásnější jsou svíčky, ale nikdy jsem je na stromek nedala, protože mám panickou hrůzu z neřízeného ohně. Takže mám dvoje lucerničky na žárovku. Jsou po mamince - pamatuju si je jako malá holka a myslím, že jsou pěkné a dávají tlumené, barevné světlo. Barevné proto, že lucerničky mají boční "sklíčka" barevná. Tím, že jsou lucerničky staré, jsou i patřičně zašlé a mají pěknou patinu.....

     
  • Autor: Reklama

    Re: Vánoční osvětlení

     
     
  • Autor: Lennka
    Status:

    Re: Vánoční osvětlení

    Datum: 18.09.2008 15:57
     

    drahuš, já mám osvětlení jako by svíčky, ale umělé, koupila jsem je z nouze :-) Normálních bych se bála :-)

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Vánoční osvětlení

    Datum: 18.09.2008 16:18
     

    Ja mam z nerizeneho ohne taky strach ale pritel by nic jineho nez poctive svicky nechtel takze kazde vanoce hlidame stromecek plny malych plaminku grinning smiley deti zatim nemame takze se to da, pak uz hold bude muset ustopit a nebo se stat hasicem grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Vánoční osvětlení

    Datum: 18.09.2008 19:58
     

    My máme jen malá světýlka, jen ty žárovčičky. Barva bílá, neblikací, nehrající. winking smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Vánoční osvětlení

    Datum: 18.09.2008 20:02
     

    Jo, světýlka, to je moje. Ob rok kupuju novější, dokonalejší, s větším počtem žároviček . Pro mě je to jediný způsob, jak přežít zimu.

     
  • Autor: linet
    Status:

    Re: Vánoční osvětlení

    Datum: 18.09.2008 20:08
     

    mám vyhlídnuto na e-bay venkovní solární a za hubičku, heč tongue sticking out smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Vánoční osvětlení

    Datum: 18.09.2008 20:11
     

    Linet, uvažuj, k čemu ti budou světýlka na slunci? Ha? grinning smiley

     
  • Autor: linet
    Status:

    Re: Vánoční osvětlení

    Datum: 18.09.2008 20:17
     

    to jsou světýlka na světle denním......

    fachčí to i v zimě, vypadá to jak klasický řetěz, bezbarvé žárovečky a až zasadím ňákej jehličnan, tak to na něj hned prdnu a bez kabelů tongue sticking out smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Vánoční osvětlení

    Datum: 18.09.2008 22:02
     

    Mám nejraději - když už teda umělé - takové drobné, bílé, neblikavé. Takže máme... barevné, blikající eye rolling smiley ... protože se dětem líbí winking smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Vánoční osvětlení

    Datum: 19.09.2008 00:10
     

    Na ven mám zapichovací bílé hvězdičky, jsou za sebou, jako řetěz. Mají asi 5 c v průměru. Na osvětlení cest, ale ne solární, ale pěkně za prachy angry smiley

     
  • Autor: Galad_Elen
    Status:

    Re: Vánoční osvětlení

    Datum: 19.09.2008 06:19
     

    Pokud si dobře pamatuji, tak jsme kdysi i klasické svíčky na stromku mívali, teď už jsem velká a preferuji klasická, bezbarvá, neblikavá, neboť jsem těžce ovlivněna svou matkou a hrozilo by, že bych se mohla u barevných pozvracet grinning smiley

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Vánoční osvětlení

    Datum: 19.09.2008 11:19
     

    Já mám umělé svíčky..už letité, ale u nás svítí stromek tak na štědrej den...pak si nějak nikdo nevzdechne,že by se moh rožnout... Barevné blikající bych nemohla...a už vůbec né někde v okně..winking smiley Ty drobné bílé jsou pěkné..thumbs down

     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Vánoční osvětlení

    Datum: 19.09.2008 11:24
     

    Tak já na světýlka trpím winking smiley . Jsem na tom asi jako Majka. Světýlka jsou na stromku (i venku) na oknech, v průchodu ....no hotovej lunapark grinning smiley .

     
  • Autor: linet
    Status:

    Re: Vánoční osvětlení

    Datum: 19.09.2008 12:05
     

    missi, já bych je nejraději celoročně grinning smiley

     
Stránky:  123456 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Bydlení a domácnost (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.