čtvrtek 18. dubna, 07:26 Svátek má Valérie
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Teplá kuchyně
hodnocení: 4.50
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Vaření > Teplá kuchyně
Diskutujte! Rádi vaříte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: gaga
Status: začátečník

Mořské potvory

Datum: 07.11.2007 17:53
 

Co chobotnice a jiné.Vaříte někdo?winking smiley

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 12 | další
    Aktuální stránka: 1 z 2
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Mořské potvory

    Datum: 07.11.2007 18:03
     

    já ich síce nevarím,ale rada si na morských potvorách pochutnám.Ligne na žaru-to si pravidelne dávame v Chorvátsku. Aj keď ligne asi nie sú chobotnice,tipujem to na nejaké sépie.

    Kashí,jak je to?

     
  • Autor: Reklama

    Re: Mořské potvory

     
     
  • Autor: gaga
    Status: začátečník

    Re: Mořské potvory

    Datum: 07.11.2007 18:05
     
    Já kupuji v makru směs a moc mě to chutná.Zrovna teď mám v mražáku nachystané a budu to o víkendu dělatmls smiley
     
  • Autor: gaga
    Status: začátečník

    Re: Mořské potvory

    Datum: 07.11.2007 19:49
     
    Vidím,že se příšerky nechytligrinning smiley
     
  • Autor: Dasa
    Status: expert

    Re: Mořské potvory

    Datum: 07.11.2007 22:10
     

    Gaga ještě jsem kromě krevet nic nejedla ale docela ráda bych zkusila - neumím však připravit a ohlas protějšku nemusí být kladný.

    Tak , prosím, až budeš připravovat, hoď receptík a kdyby šlo foto ? Díííky

     
  • Autor: gaga
    Status: začátečník

    Re: Mořské potvory

    Datum: 08.11.2007 11:53
     
    Koupím krabí tyčinky a směs s různými potvoramy(chobotnice,krevety atd).Chobotnice uvařím zvlášť ve vodě s masoxem.Na oleji osmažím zeleninu-papriku,porek,hrášek,cibuli,chvíli smažím a pak do toho dám potvory a krabí tyčinky-chobotnice,až je to hotový naleju vodu se solamylem.Samozřejmě,že se to musí osolit a ještě tam dám vegetu.mls smiley
     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Mořské potvory

    Datum: 22.03.2009 00:09
     
    p4190224.jpg
    Další fotografie:

    Mořské potvory mám ráda, ale bohužel je moc nedělám. Ale takové kalamáry od chorvatského kuchaře, to je pochutnáníčko. Taky nám dělá výborné slávky ve vývaru s česnekem. Nebo grundle - ale musí být opravdu maličké a pořádně opražené. Věra

     
  • Autor: Andora
    Status:

    Re: Mořské potvory

    Datum: 22.03.2009 06:51
     

    Tak žádnou potvoru z moře vytaženou jsem ještě neochutnala a myslím, že to ani nehrozí. Ryby mám ale docela ráda.

     
  • Status:

    Re: Mořské potvory

    Datum: 22.03.2009 10:44
     

    Občas koupím zamraženou směsku všelijakých mořských potvor. Většinou je dávám na domácí pizzu, kdy je před tím ještě předpřipravím. Mně to děsně chutná. Navíc mě baví zkoumat, co to zrovna dávám do pusy. smiling smiley A předsmažené kalamáry jíme taky celkem často.

    Ještě bych chtěla vyzkoušet humra. Ale nechce se mi kvůli tomu kupovat nějaký kleště. Nemám s ním zkušenost, tak netuším, zda by se mi ho podařilo nějak jinak otevřít... Nemáte některá tip, jak na něj?

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Mořské potvory

    Datum: 24.03.2009 14:08
     

    Nath s humrem zkusenosti nemam, asi bych si ho spis dala nekde v restauraci kde by nehrozilo, ze neco pokazim....doma bych si netroufla.

    Jinak mam morske potvory taky moc rada mls smiley ty na obrazku od very vypadaji skvele!!u more proste vedi co a jak, tam to je nejcerstvejsi a nejchutnejsi!

    Ja nedavno ochutnala v restauraci FISH musle Sv.Jakuba a nemely chybu mls smiley mls smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Mořské potvory

    Datum: 24.03.2009 14:25
     

    Já nečetla Mořské potvory, ale MUŽSKÝ potvory grinning smiley - nějaký asociace, holt... winking smiley

     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Mořské potvory

    Datum: 24.03.2009 15:28
     

    Ivy,tak já pravidelne čítam "Domácí PAKÁRNA " a "Co právě náte NABLITO". winking smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Mořské potvory

    Datum: 24.03.2009 15:55
     

    "Pakárnu" máme se Staníkem taky winking smiley

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Mořské potvory

    Datum: 26.03.2009 14:41
     

    z mořských "potvor jsem ochutnala chobotnice a nic moc,byly dost tuhé.

    slávky pečené na ohni,byly vynikající a zavařené ve sladkokyselem nálevu chutnaly podobně jako okurky.

    koktejl z mořských plodů byl na mě už moc,měla jsem pocit,že se to v té misce ještě hýbásad smiley a pozřít mrnavou smaženou rybičku i s hlavou,no to néééé!ale prý jsou moc dobré.Tak snad příště.sad smiley winking smiley

     
  • Autor: Bohus_L
    Status: začátečník

    Re: Mořské potvory

    Datum: 27.03.2009 11:12
     

    Dievčatá my s polovičkou morské potvory milujeme.

    Vrele vám odporúčam španielske jedlo Paellu ľahko si to urobíte aj doma a je to veľká mňamka.

    teda až som si narobil chute. mls smiley mls smiley mls smiley mls smiley

     
Stránky:  12 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Teplá kuchyně (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.