čtvrtek 28. března, 20:16 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Miminka a batolata
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Moje dítě > Miminka a batolata
Diskutujte! Máte se svojí ratolestí spíše starosti a nebo radosti?
 
 
 
 
Autor: abdi

monitor dechu kojenců

Datum: 09.05.2007 21:57
 
Moje neteř čeká miminko a uvažuje o koupi monitoru dechu.Máte někdo s tímto výrobkem praktické zkušenosti? Výrobce toto jednoznačně doporučuje a informace které neteř získala se různí.Budu ráda za Vaše osobní zkušenosti.Díkysmiling smiley
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí123 | další
    Aktuální stránka: 2 z 3
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Venoušek

    Re: monitor dechu kojenců

    Datum: 20.10.2009 14:13
     

    abdi, monitor dechu si určitě kup. mám měsíční dítě a nemůžu si ho vynachválit. nejdříve se mi to zdálo zbytečné, když máme zdravé dítě, ale je to fakticky lepší. Jsem taková klidnější. koupila jsem si babysense na [www.babyblesk] a ještě jsem dostala dárek flower smiley Jo a hlavně... musí se dát až pod matraci, já tomu nevěřila dala jsem ho jen pod prostěradlo = špatně.

     
  • Autor: Reklama

    Re: monitor dechu kojenců

     
     
  • Status:

    Re: monitor dechu kojenců

    Datum: 24.01.2011 10:49
     

    Zdravím, mám dvě děti a myslím si, že je to zbytečnost. Pokud nemá mimčo nějakou nemoc, kde se očekávají komplikace, tak úplně postačí chůvičky. Jsou hodně citlivé a když se dítě "mele" tak se sepnou a upozorní na problém. Podle mého je monitor dechu jen další věcí, která z maminek tahá peníze - zbytečně

     
  • Autor: Monina
    Status: začátečník

    Re: monitor dechu kojenců

    Datum: 24.01.2011 11:16
     

    thumbs down já ho mám a určitě to není zbytečná věc.Maminky aspon mužou usnout v klidu a když se něco bude dit tak spustí alarm.Podle chuvičky nic nepoznáš to je spíš pro ti větší děti.Třeba když dítě náhle přestane dýchat tak chuvička tě na to neupozorní ale monitor dechu ano.Byla jsem aspon klidná a věděla jsem že kdyby něco tak spustí alarm.Takže doporučuji

     
  • Autor: peefko
    Status:

    Re: monitor dechu kojenců

    Datum: 24.01.2011 11:39
     

    Taky ho máme a jsem ráda, jsem pak klidnější. Malá se v noci otáčí na bříško a já jsem ráda, že ji monitor hlídá. Nekupovali jsem nový, takže byl levnější a ještě ho, myslím, za pár stovek zase prodáme.

     
  • Autor: Monina
    Status: začátečník

    Re: monitor dechu kojenců

    Datum: 24.01.2011 12:17
     

    přesně tak člověk má klidnějsí spaní.Já jsem kupovala nový a ještě si ho ponecvhám kdyby někdy bylo druhé dítko

     
  • Autor: Christin
    Status: začátečník

    Re: monitor dechu kojenců

    Datum: 24.01.2011 12:51
     

    výborná věc doporučuji všem.Od narození dítě nesmí spát na břiše a když se překulí tak se muže udusit tak tohle tomu zamezí

     
  • Autor: hrajanek
    Status: nováček

    Re: monitor dechu kojenců

    Datum: 25.01.2011 11:54
     

    Máme dobré zkušenosti s monitorem dechu Respisense - ten se připíná za plenku.. trochu jsme ho popsali zde [www.hrajanek.cz]

     
  • Autor: Christin
    Status: začátečník

    Re: monitor dechu kojenců

    Datum: 25.01.2011 13:32
     

    My máme tu podložku NANNY Je většinou do toho pul roka.Ale za tu plenku to není taky špatný

     
  • Autor: Hanamila1
    Status: nováček

    Re: monitor dechu kojenců

    Datum: 22.12.2013 14:22
     

    Ahojky, my máme zkušenost, dobrou zkušenost, byli jsme moc rádi, že jsme si ho pořídili, pro ten vnitřní klid je to k nezaplacení, tehdy to taky bylo před Vánoci a jak se říká Vánoce jsou svátky klidu a tak i my jsme byli klidní. Měli jsme monitor dechu Nanny a super.

     
  • Autor: Hanamila1
    Status: nováček

    Re: monitor dechu kojenců

    Datum: 19.01.2014 10:21
     

    Přesně tak. Buďto někde půjčit nebo i na internetu jsou webové stránky, které prodávají toto příslušenství pro děti, ale zároveň ho pouze půjčují, protože, jak tady bylo řečeno, je to vcelku nákladné si pořídit něco takového. Takže já také oroduji za to nějaký ten přístroj tohoto typu mít ať už nový či použitý.

     
  • Autor: Hanamila1
    Status: nováček

    Re: monitor dechu kojenců

    Datum: 19.01.2014 10:22
     
    Přesně tak. Buďto někde půjčit nebo i na internetu jsou webové stránky, které prodávají toto příslušenství pro děti, ale zároveň ho pouze půjčují, protože, jak tady bylo řečeno, je to vcelku nákladné si pořídit něco takového. Takže já také oroduji za to nějaký ten přístroj tohoto typu mít ať už nový či použitý.
     
  • Autor: Kveta01
    Status: nováček

    Re: monitor dechu kojenců

    Datum: 26.02.2014 17:41
     

    Jj, asi opravdu chůvička a jak to tady tak čtu tak i monitor dechu se vyplatí, ten monitor přinejmenším půjčit, chůvička je vynikající, podle mě se hodí i když jsou děti o něco starší a mají třeba v noci špatné sny.

     
  • Autor: xTereza
    Status: nováček

    Re: monitor dechu kojenců

    Datum: 18.03.2014 07:36
     

    S tím monitorem dechu Respisense jsme taky spokojení. Už nám asi 2x zaalarmoval, takže opravdu funguje, což jsme vděční. Víme, že se na něj můžeme spolehnout a jsme klidnější. Určitě taky doporučujeme, někdo si říká, že je to zbytečnost, ale mladí rodičové, co se okolo mě pohybují, tak vím, že všichni tento monitor mají a na tom taky asi něco bude. Asi ví, co je pro ně dobré, ale rozhodně s nimi souhlasím.

     
  • Autor: Natalka99
    Status: nováček

    Re: monitor dechu kojenců

    Datum: 11.04.2014 23:47
     

    A co takový monitor dechu Snuza? S tím někdo zkušenosti nemá,prosím? Máme nabídku si ho výhodně koupit, tak se chceme trochu iinformovat. Přece jen to není záležitost stokoruny.

     
  • Autor: nikolisa
    Status: nováček

    Re: monitor dechu kojenců

    Datum: 23.04.2014 19:34
     

    Snuza máme kupovaný z babycar jedná se o snuza go!, je jich více typů, tak nevím, jaký můžete mít vy. Funguje skvěle, klasickou nanny podložku vyzkoušenou nemám, takže nemůžu posoudit, jaký je v tom rozdíl

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Miminka a batolata (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.