čtvrtek 28. března, 19:40 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Miminka a batolata
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Moje dítě > Miminka a batolata
Diskutujte! Máte se svojí ratolestí spíše starosti a nebo radosti?
 
 
 
 
Autor: abdi

monitor dechu kojenců

Datum: 09.05.2007 21:57
 
Moje neteř čeká miminko a uvažuje o koupi monitoru dechu.Máte někdo s tímto výrobkem praktické zkušenosti? Výrobce toto jednoznačně doporučuje a informace které neteř získala se různí.Budu ráda za Vaše osobní zkušenosti.Díkysmiling smiley
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 123 | další
    Aktuální stránka: 1 z 3
  • Status: expert

    Re: monitor dechu kojenců

    Datum: 09.05.2007 22:16
     
    Když se narodil vnouček v porodnici to měli a mladí si to potom někde půjčili i domů, je to dobrá věc a určitě je dobré si to opatřit už pro ten klid , že je vše OK.
     
  • Autor: Reklama

    Re: monitor dechu kojenců

     
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: monitor dechu kojenců

    Datum: 10.05.2007 07:56
     
    abdi...myslím, že existují i možnosti zapůjčení. Některé porodnice to třeba půjčují. Ono je to dost nákladné.
     
  • Autor: Edit
    Status: nováček

    Re: monitor dechu kojenců

    Datum: 07.06.2007 18:47
     
    Známá byla úplně nešťastná zmožnosti "syndromu náhlého úmrtí kojence". Proto si hned po narození miminka přístroj zakoupila a nemůže si ho vynachválit. Prý je mnohem klidnější. Přístroje jsou různé. Zakoupit se dají i přes internet, př. [www.malvik.cz] nebo si dejte do googlu "monitor dechu" a ono už vám to něco najde.
     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Petra Pittauerová

    Re: monitor dechu kojenců

    Datum: 24.10.2007 21:30
     
    Ahoj, před narozením Tomáška jsem to hodně zvažovala - také z důvodu ceny. Pak jsem pořídila monitor po půlročním chlapečkovi od sousedky. Musím říct, že mě dodával hodně klidu a jistoty - zvlášť ty první dny a týdny. Ale i později, protože Tomášek si často prostě neodříhnul a usnul a já si nebyla jistá, jestli by si nemohl později ublinknout a začít se třeba dusit. Takhle jsem prostě spala s vědomím, že by mě monitor v případě problému vzbudil. Doporučuji, ale narozdíl od výrobce si myslím, že nevadí, když zakoupíte použitý. Prodává se jich hodně, které jsou ještě v záruce.
     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    jen brouzdající

    Re: monitor dechu kojenců

    Datum: 28.03.2008 12:19
     
    URČITĚ DOPORUČUJU KOUPIT , JÁ MÁM NANNY. MÁM NEDONOŠENÉ DÍTĚ TAKŽE JSEM NEVÁHALA. SPUSTILA MI UŽ 3X , STAČÍ ZATŘEPAT POSTÝLKOU A DÍTKO SE NADECHNE ... OBČAS ZAPOMÍNAJÍ. TAKŽE SE TO URČITĚ VYPLATÍ. JÁ JSEM SI JI KOUPILA ZA SKVĚLOU CENU PŘÍMO NA STRÁNKÁCH NANNY. A HODLÁM JI TAKY PO ROCE PRODAT, JE JEŠTĚ ZÁRUČNÍ DOBA TAK CO.... KDYŽ JI TEDA NEZNIČÍM smiling smiley
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: monitor dechu kojenců

    Datum: 06.05.2008 09:15
     
     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: monitor dechu kojenců

    Datum: 06.05.2008 09:44
     
    Já ho nepoužívala ani u jedný sad smiley sad smiley
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: monitor dechu kojenců

    Datum: 06.05.2008 09:53
     
    Evco, ani já ne.
     
  • Autor: Zazuka
    Status: začátečník

    Re: monitor dechu kojenců

    Datum: 17.06.2008 00:23
     
    Monitor jsem měla pro obě holky.
     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    janinax

    Re: monitor dechu kojenců

    Datum: 19.09.2008 08:55
     

    abdi, mám půlročního chlapečka a monitor dechu si nemůžu vynachválit. Koupila jsem ho za 1000,- starší a funguje jako nový. Neumím si představit noci bez něho. jestli můžu doporučit tak si ho určitě kupte.

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    MartinaMartin

    Re: monitor dechu kojenců

    Datum: 19.09.2008 16:31
     

    Dobrý den, prosím o radu či doporučení, v návodu přístroje Nanny je napsáno, že snímací podložka se umísťuje pod matraci v postýlce. Nevím jakou šíři mají běžné matrace, ale my jsme pro mimi (ještě nenarozené) pořídili speciální matraci o šířce 19 cm. Je opravdu přístroj natolik citlivý, že dokáže i přes takovou vrstvu dech dítěte monitorovat? Děkuji za případné názory, zkušenosti či odborné rady.

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Zdenek

    Re: monitor dechu kojenců

    Datum: 28.10.2008 14:43
     

    lidičky víte v Únoru se mi má narodit prcek a rád bych mu zajistil to aby mi žil.Kdyby jste náhodou někdo prodávali monitor dechu NANY tak mi dejte vědět.

     
  • Autor: mischelka
    Status: nováček

    Re: monitor dechu kojenců

    Datum: 11.06.2009 17:36
     

    ahojky máme nedonošené mimi a monitor mám půjčený od kamarádky a opravdu spím klidněji takže doporučuju,akorat matračku máme deset cm a tam funguje

     
  • Autor: Papinka
    Status:

    Re: monitor dechu kojenců

    Datum: 24.07.2009 11:36
     

    Monitor dechu jsem pro malého neměla, ale v porodnici byl v každé postýlce. My jsme jej chtěli koupit, ale pak jsme se rozhodli, že ne. Myslím, že je to super věc pro minika nedonošená thumbs down Jestli bude druhé, monitor dechu určitě ještě budeme zvažovat.

     
Stránky:  123 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Miminka a batolata (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.