pátek 29. března, 00:27 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Miminka a batolata
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Moje dítě > Miminka a batolata
Diskutujte! Máte se svojí ratolestí spíše starosti a nebo radosti?
 
 
 
 
Autor: abdi

monitor dechu kojenců

Datum: 09.05.2007 21:57
 
Moje neteř čeká miminko a uvažuje o koupi monitoru dechu.Máte někdo s tímto výrobkem praktické zkušenosti? Výrobce toto jednoznačně doporučuje a informace které neteř získala se různí.Budu ráda za Vaše osobní zkušenosti.Díkysmiling smiley
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí123
    Aktuální stránka: 3 z 3
  • Autor: Pilatek
    Status: začátečník

    Re: monitor dechu kojenců

    Datum: 26.04.2014 13:24
     

    Podle mého názoru to určitě není zbytečnost, i kdyby se za celou dobu nic nestalo, takže byste si ve finále řekla, že jste ten monitor dechu vůbec nepotřebovali, tak budete mít celou tu dobu klid, já když jsem čekala první dítě, tak jsem brala jako samozřejmost ten monitor dechu mít (což asi souvisí právě s tím, že to bylo první dítě, byla jsem „trochu“ vyděšená a nechtěla udělat nic špatně) a pro druhé dítě by už byla hloupost to nevyužít, když to máme doma. Jinak máme Angelcare z ebambina a jsme spokojeni, ale kamarádka má ten Respisense a taky si nestěžovala.

     
  • Autor: Reklama

    Re: monitor dechu kojenců

     
     
  • Autor: Natalka99
    Status: nováček

    Re: monitor dechu kojenců

    Datum: 21.05.2014 21:16
     

    Moc, moc díky za odpověď! To, že Snuza funguje skvěle, je skvělá zpráva. Takže jsem ráda, tak pá.

     
Stránky:  123 | <<předchozí komentáře
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Miminka a batolata (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.