čtvrtek 18. dubna, 06:09 Svátek má Valérie
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Po Evropě
 

Moje pozitivní zkušenosti s cestováním v Norsku

Autor: eri - nováček
Datum: 18.10.2011 10:51
 

Ahoj všichni, jsem moc rád, že tu mohu být a podělit se o své zážitky s cestováním.

Už jsem projel pár kontinentů a viděl nespočet podivuhodných přírodnách i historických úkazů.

Mé zážitky s cestováním jsou věsměs až překvapivě příjemné. Shodou okolností to byla náhoda, že jsem se s přítelkyní rozhodl zkusit trochu jiný typ dovolené než na jaké jsme byli zvyklí. Vše tkvělo v tom, že jsme dostali kontakt na cestovní agenturu, kterou jsem do té doby neznal, její název byl a je Novasol, pro upřesnění, byla to česká pobočka a jak jsem se posléze dozvěděl má tato agentůra pobočky po celé Evropě.

Naše cestování s Novasolem začalo, nakonec po zralé úvaze jsme si vybrali do té doby pro nás neznámé Norsko, o kterém jsme věděli, že má zajímavou přírodu a pár maličkostí o hlavním městě.

Naše poznání však bylo mnohem hlubší a zásadnější, pronajali jsme si rekreační dům v Severním Norsku, v oblasti Nordland. Příroda nejde popsat slovy, zažili jsme krásné tůry, vřelé přijetí místních obyvatel, prostě faunu a flóru v křišťálové podobě. Vše se perfektně skloubilo a to jak samotná domluva s vřelým personálem v Novasolu, tak i cesta do samotného Norska, na které nás nepotkali skoro žádné potíže.

Zážitků je opravdu hodně a snad se k nim budu moci vrátit a do detailu je popsat.

Mohu jen doporučit jak pozitivně neuvěřitelné Norsko, tak agenturu Novasol, která nám pomohla s výběrem i organizací. Zajímalo by mne, jestli má někdo zkušenost s cestováním v Norsku či s Novasolem, protože jsem s nimi od té doby parkrát jel a vždy jsem byl spokojen, někdy více, někdy méně, ale tak už to někdy chodí, když samotná cesta na rekreační chatu či chalupu trochu nevyjde.

Zajímavé linky a informace o Norsku najdete na stránkách Novasolu.

Sdělte mi své názory, budu se na ně těšit a snad se dikuze rozvede a já se dozvím více informací o severských zemích či zajímavých tipech na výlet nebo dovolenou.

Erik

 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil eri (18.10.2011 10:53)
 

Komentáře a názory

 
  • Re: Moje pozitivní zkušenosti s cestováním v Norsku

    Autor: evelina -
    Datum: 21.10.2011 13:33
     

    A kde su fotky?

     
  • Re: Moje pozitivní zkušenosti s cestováním v Norsku

    Autor: eri - nováček
    Datum: 26.10.2011 10:06
     

    Mám pár fotek, tu co posílám je asi nejvýstižnější, bohužel to nejsem já :-(


     

    Galerie: Klikněte pro zobrazení
    norsko ryby.jpg
     
  • Re: Moje pozitivní zkušenosti s cestováním v Norsku

    Autor: evelina -
    Datum: 28.10.2011 10:48
     

    No neviem prečo váhate, treba ich pridať! Teším sa. grinning smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Blog - RSS - Po Evropě (Blog)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.