středa 22. září, 01:43 Svátek má Darina
Není fotka
Vyhledávání

Co se kde šustne

Zajímavé foto

Navigace: Po Evropě

Moje pozitivní zkušenosti s cestováním v Norsku

Autor: eri - nováček
Datum: 18.10.2011 08:51

Ahoj všichni, jsem moc rád, že tu mohu být a podělit se o své zážitky s cestováním.

Už jsem projel pár kontinentů a viděl nespočet podivuhodných přírodnách i historických úkazů.

Mé zážitky s cestováním jsou věsměs až překvapivě příjemné. Shodou okolností to byla náhoda, že jsem se s přítelkyní rozhodl zkusit trochu jiný typ dovolené než na jaké jsme byli zvyklí. Vše tkvělo v tom, že jsme dostali kontakt na cestovní agenturu, kterou jsem do té doby neznal, její název byl a je Novasol, pro upřesnění, byla to česká pobočka a jak jsem se posléze dozvěděl má tato agentůra pobočky po celé Evropě.

Naše cestování s Novasolem začalo, nakonec po zralé úvaze jsme si vybrali do té doby pro nás neznámé Norsko, o kterém jsme věděli, že má zajímavou přírodu a pár maličkostí o hlavním městě.

Naše poznání však bylo mnohem hlubší a zásadnější, pronajali jsme si rekreační dům v Severním Norsku, v oblasti Nordland. Příroda nejde popsat slovy, zažili jsme krásné tůry, vřelé přijetí místních obyvatel, prostě faunu a flóru v křišťálové podobě. Vše se perfektně skloubilo a to jak samotná domluva s vřelým personálem v Novasolu, tak i cesta do samotného Norska, na které nás nepotkali skoro žádné potíže.

Zážitků je opravdu hodně a snad se k nim budu moci vrátit a do detailu je popsat.

Mohu jen doporučit jak pozitivně neuvěřitelné Norsko, tak agenturu Novasol, která nám pomohla s výběrem i organizací. Zajímalo by mne, jestli má někdo zkušenost s cestováním v Norsku či s Novasolem, protože jsem s nimi od té doby parkrát jel a vždy jsem byl spokojen, někdy více, někdy méně, ale tak už to někdy chodí, když samotná cesta na rekreační chatu či chalupu trochu nevyjde.

Zajímavé linky a informace o Norsku najdete na stránkách Novasolu.

Sdělte mi své názory, budu se na ně těšit a snad se dikuze rozvede a já se dozvím více informací o severských zemích či zajímavých tipech na výlet nebo dovolenou.

Erik

Upraveno 1 krát. Naposledy upravil eri (18.10.2011 08:53)

Komentáře a názory

• Re: Moje pozitivní zkušenosti s cestováním v Norsku

Autor: evelina -
    Datum: 21.10.2011 11:33

A kde su fotky?

Autor: eri - nováček
    Datum: 26.10.2011 08:06

Mám pár fotek, tu co posílám je asi nejvýstižnější, bohužel to nejsem já :-(

Galerie: Klikněte pro zobrazení
    norsko ryby.jpg

Autor: evelina -
    Datum: 28.10.2011 08:48

No neviem prečo váhate, treba ich pridať! Teším sa. grinning smiley

Podobné příspěvky
Diskuze: Dětský-web orlicka chata u rampusaka Pohádky před spaním

Dobrý den,chtěl bych vám představit web určený pro děti www.detsky-web.cz web je nezávadný nenajdete tam žádné závadné hry, ale naleznete zde spoustu

Autor: detskyweb - 08.02.2009 09:42
Rubrika: Záliby a volný čas - Komentářů: 2

Přeji včem krásný den a chtěl bych vás upozornit na rekreační zařízení Orlická chata u Rampušáka kterému byl přidělen certifikát dovolená se psem př

Autor: krusik - 08.07.2010 09:58
Rubrika: Východní Čechy - Komentářů: 33

Zdravím všechny maminky, moc ráda bych vám poslala moje pohádky, které načítám z toho důvodu, že jsem jako dítě mívala moc ráda pohádky před spaním. C

Autor: PavlaHr - 06.08.2016 16:39
Rubrika: Maminky - Komentářů: 0
Blog: Kréta aneb jak jsme byli za .. Druhý nejlepší v očích Rakuš.. THAJSKO 2015 - 1.pokračování

My tedy už dovolenou skoro vypustili, ale synek na poslední chvíli vyprovokoval akci, jenže ouha, jeho propadlý pas určil cíl cesty. Musí to být Evrop

Autor: Majka - 13.09.2010 16:04
Rubrika: Řecko - Komentářů: 16

To je Nassfeld. Jedno z největších a nejčastěji navštěvovaných lyžařských středisek Rakouska. Tento Korutanský král jím byl korunován právem. Všechno

Autor: rejnok - 01.10.2011 19:41
Rubrika: Rakousko - Komentářů: 0

Bangkok nás přivítal deštěm. Už z letadla jsme viděli velké louže na letištní ploše, černý mrak se pomalu přesouval dál. Vlhké vedro nepřekvapilo, to

Autor: SPIKE - 25.11.2016 10:11
Rubrika: Thajsko - Komentářů: 2
Galerie: Dovolená Petrohrad   
  Dovolená Petrohrad
Autor: balanclady - 05.08.2016 20:24
Rubrika: Kultura - Komentářů: 4

Adresář: http://www.virtualtravel.cz/.. http://www.moenia.cz http://www.baltekufry.cz

Pro cestovatele po Čechách i zahraničí.

Autor: Otazka - 17.02.2009 07:17
Rubrika: Čechy - Komentářů: 0

Máte alergie,citlivou a náročnou pokožku?Chcete si popovídat o životě,cestování a práci? děti,šéfové,kolegové,dovolená,finanční krize,plány do budoucn

Autor: toscana - 08.04.2009 15:09
Rubrika: Zdraví a krása - Komentářů: 0

Vyhledáváme a zveřejňujeme nejlevnější letenky na internetu. Poradíme při problémech s nákupem letenek, při hledání ubytování nebo autopůčovny v cílov

Autor: Baltekufry - 30.05.2013 09:00
Rubrika: Tipy na výlety - Komentářů: 0
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace

Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu

Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.

RSS vše - RSS vše - Blog - RSS - Po Evropě (Blog)

Přidej na Seznam    

(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda

Tento server používá software Phorum.