úterý 19. března, 10:54 Svátek má Josef
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Interiérový design
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Interiérový design
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Autor: meli
Status: nováček
Klikni pro filtrování

modernzace

Datum: 25.06.2012 22:02
 

Ahoj,

zustal mi panelakovy byt po babicce. Rada bych jej zrekonstruovala, protoze se vlastne za celou dobu nemenil. Rada bych jej pak pronajimala, ale v takovamto stavu by do toho nikdo nesel. Ma nastesti uz zdene jadro. Nemate nejake tipy jak ho udelat moderni a zaroven nejak usetrit? A co rikate na zajizdeci dvere do pouzdra? Rada bych do nich investovala jak je to s montazi, udrzbou atd?

 

Komentáře a názory

 
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: modernzace

    Datum: 25.06.2012 22:31
     

    Jestli myslíš JAP, tak rozhodně ne, je to šmejd.

     
  • Autor: Reklama

    Re: modernzace

     
     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: modernzace

    Datum: 25.06.2012 22:37
     

    ,,, moc se do té modernizace nežeň, proč. Jádro je vyzděné , na podlaze je co, sektorka zůstane ?, jinak bude byt prázdný. . Jde o to, na jaké nájemníky kápneš. Někdo má svůj nábytek. Stačí vymalovat, nebo si vymalují sami, podle svého, třeba i tapetu.

    Budeš do toho strkat peníze a oni ti no vybydlí a ještě můžou mít malé děti, nebo být nepořádní.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kordula (26.06.2012 07:10)
     
  • Status: expert

    Re: modernzace

    Datum: 26.06.2012 12:31
     

    Já jsem určitou dobu pronajímala zrenovovaný dům. Už bych to nikdy neudělala, naštěstí jsem jakžtakž včas přestala (poslední nájemnici jsem vystěhovávala 1/2 roku a to se mnou neměla smlouvu, protože se tam nastěhovala sama bez mého vědomí i s dospělou dcerou(nájemníkovi jiného bytu v domě řekla, že ji posílám). Potom na mě volala policii, že ji nesmím vystěhovat na ulici. A já to opravdu řešila půl roku na úřadech. Přitáhla si tam 2 kočky, zlikvidovaly močí plovoucí podlahy, všechno poškrábané, starým harampádím otloukla rohy, nechala všude bordel, bylo to skladiště, platila jsem nakonec za ni i inkaso, nájem samozřejmě neplatila vůbec. Dala jsem všechno znovu do pořádku a dům raděj prodám

     
  • Autor: jabraka
    Status:

    Re: modernzace

    Datum: 14.07.2012 19:35
     

    Meli -

    Mám za sebou řadu panelákových rekonstrukcí.Dnes už nemám síly,zdraví mi v důchodu už tak neslouží,ale jsem k dispozici radou.Jen se musí začínat postupne detaily.Nejde udělat vše najednou.Já osobně prosazuji řadu technologií,které značně zlevňují rekonstrukci.

    JABRAKA

     
  • Autor: Ales12
    Status: nováček

    Re: modernzace

    Datum: 30.07.2012 10:17
     

    My jsme nedávno modernizovali ložnici nebo spíše dělali nějak tak celou znova. Byla tam pouze postel grinning smiley Takže abychom to nemuseli nějak řešit a každej kus nábytku zvlášť hledat a tak, tak jsem si koupili ložnici přímo sestavenou :-) Ne drahou, prostě koupili jsme tak, aby se nám líbíla, ale byla levná. A musím říct, že jsem rád a je super! (www.mabyt. cz/10905-loznice-monako-1.htm)

     
  • Autor: KolnaR
    Status: nováček

    Re: modernzace

    Datum: 03.08.2012 13:02
     

    My jsme dělali celej byt od začátku. Pár věcí jsme koupili jako samostatných a dětský pokoj a ložnici už sestavené. Nakupujeme jen na internetu, protože jsme z malého města a tady toho bohužel tolik nemají. Takže máme už celý byt, krom teda ještě kuchyně. Ale to už bude taky za pár! (www.mt-nabytok.sk)

     
  • Autor: LenkaS
    Status: nováček

    Re: modernzace

    Datum: 17.10.2012 13:04
     

    Zravim, taky za sebou mame rekonstrukci a co muzu rozhodne doporucit, jsou vestavene skrine od firmy STAKO (nejde mi vlozit odkaz, ale to si kdyztak urcite dohledas smiling smiley ). Potrebovali jsme udelat jak skrine do "normalniho" prostoru, tak i do zkoseného a s obojim jsme velmi spokojeni. smiling smiley

     
  • Autor: MarieP
    Status: nováček

    Re: modernzace

    Datum: 28.11.2012 12:51
     

    Rekonstrukce v paneláku (jádro) nás čeká tohle jaro. Docela se toho bojím :-(.

     
  • Autor: Frantisek
    Status:

    Re: modernzace

    Datum: 22.12.2012 20:29
     

    Soused si to dělal před 4 měsíci, , jádro, koupelna Wc výměny :146 tisíc.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Interiérový design (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.