středa 24. dubna, 06:24 Svátek má Jiří
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Televize
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Kultura > Televize
Diskutujte! co právě dávají v TV - pořady, seriály a jiné
 
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert

Moderátoři

Datum: 08.10.2006 08:19
 

Inspiroval mne včerejší moderátorský výkon Mareše v SuperStar.

Já ho tedy nikdy moc nemusela...jako zpěváka (nebo na co si to hrál) už vůbec ne. Ale líbí se mi styl jeho moderování. U toho ať zůstane. Včera navíc docela pěkně odboural i porotu. Dokáže zmírnit napjatou situaci po nelichotivém verdiktu poroty, odbourat zklamání. To se mi líbí...u něj mi to přijde přirozenější než třeba u Pergnerové.

Máte svého oblíbeného moderátora? Nebo naopak někoho, koho vůbec nemusíte?

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 12 | další
    Aktuální stránka: 1 z 2
  • Autor: evelina
    Status:

    Re: Moderátoři

    Datum: 08.10.2006 17:13
     
    Mona u nas mame pre mna jednu z najlepsich moderatorskych dvojic Adelu Banasovu a Martina Rauscha. Su perfektne zohrata dvojica a velmi uspesna zo " Slovensko hlada SuperStar". Teraz presli z STV1 do Markizy a tam dnes budu uvadzat " Let's Dance " uz sa tesim! 
     
  • Autor: Reklama

    Re: Moderátoři

     
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Moderátoři

    Datum: 08.10.2006 18:12
     
    evelino...zrovna dnes jsem to četla. Že jako Mareš dobrý, ale na slovenskou dvojici nemá. Já osobně je neznám, tak nemohu posoudit. Ale nejspíš jsou líp sehraní, než naše Něgrešová s těma dvouma, co uváděli Česko hledá SuperStar 1 a 2. To byla dost hrůza.thumbs up
     
  • Autor: Benja1
    Status: začátečník

    Re: Moderátoři

    Datum: 08.10.2006 18:45
     
    Toho, koho nejmíň musím, není sice přímo moderátor, ale hlasatelka  (naštěstí už není) - Kačenka z Vyvolených na naší regionální televizithumbs up
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Moderátoři

    Datum: 08.10.2006 18:58
     
    Benjo...proboha ona je Kačenka hlasatelka???eye popping smiley No nazdar!grinning smiley
     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Moderátoři

    Datum: 09.10.2006 13:50
     

    Musím súhlasiť s Evelínou.Mareš je dobrý,ale slovenský moderátory dali tej súťaži nový rozmer.Tešila som sa na nich rovnako ako na spevákov.

    Evelíno,čo to bude za súťaž?My chytáme markýzu,ale dívam sa len občas.

     
  • Status:

    Re: Moderátoři

    Datum: 02.11.2006 17:18
     
    Hlavně, že už vyšuměl z obrazovky ten samolibej komunista Rosák.
     
  • Autor: megi
    Status: začátečník

    Re: Moderátoři

    Datum: 03.11.2006 06:12
     

    Rosáka taky nemusím...A Mareš ten to husto,co tam je trochu uvolní. Fakt ty mladý lidičky obdivuji.A vždyť tý Kačence v televizi nebylo vůbec rozumě? Připadalo mi,že tu svoji pusinku vůbec neotvírá....A nebo to je jenom můj pocit. .....

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Moderátoři

    Datum: 19.11.2006 20:04
     
    evelino...ta Banasova teď uváděla s Gondíkem Test národa. To byla ta z vaší Superstar? Zdála se mi dost dobrá, vtipná a přitom přirozená. thumbs down
     
  • Autor: evelina
    Status:

    Re: Moderátoři

    Datum: 26.11.2006 19:06
     
    Moni to bola ona. Na pohlad nie je krasavica, ale ma vtip a vie si urobit srandu  zo seba a pohotovo reagovat a to ju robi sarmantnou. Len si musi dat pozor aby ju nedavali vsade okukala by sa.
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Moderátoři

    Datum: 26.11.2006 19:17
     
    evelino..včera se mi líbil Eben při Star.dance. Prý tancují Passo doble, v jeho podání ale ,,praso doble´´. grinning smiley Vůbec byl včera dost dobrý.
     
  • Autor: evelina
    Status:

    Re: Moderátoři

    Datum: 26.11.2006 19:46
     

    Vies ze som zatazena na taketo relacie, ale vcera som presvihla! Dnes som sa chcela pozriet na reprizu ale este sa neda prehrat, mozno zajtra. Akurat viem ze vypadla Svandova.

    Pamatas co sme mali debadu o Krausovi, dnes by mal byt  a v  uputavke na program si dal  hokejovu brankarsku prilbu a spytal sa Meciara " A este raz sa pytam na financovanie Elektry" !

    Vysvetlenie Elektra to je majetok pana Meciara ktory stoji nehorazne peniaze myslim ze 40 mil. a on do dnesneho dna nedokazal  preukazat odkial zobral na to peniaze .Ked sa na to spytal jeden novinar, tak ho napadol  fyzicky a hnusne mu nadaval.Preto mal Kraus tu prilbu,  aby sa aj jemu neuslo po papuli.grinning smiley

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Moderátoři

    Datum: 26.11.2006 19:52
     
    grinning smiley no jestli ještě u toho udělal ten svůj kukuč, potěš pánbůh. grinning smiley
     
  • Autor: evelina
    Status:

    Re: Moderátoři

    Datum: 26.11.2006 20:13
     
    Budem sa na to o 21.00 divat som zvedava!
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Moderátoři

    Datum: 29.11.2006 08:32
     
    Ta Banasová je teď manželkou Boučka? Nebo alespoň tak jsem to zaregistrovala v testu národa... Ale zase se mi zdálo, že ta se za svobodna jmenovala jinak... vy mi v tom děláte chaos!!!
     
Stránky:  12 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Televize (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.