sobota 20. dubna, 13:28 Svátek má Marcela
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Domácí spotřebiče
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Domácí spotřebiče
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Autor: Majka
Status: moderátor
www.majkaj.webg..

Mobilní telefon - jak si vybrat?

Datum: 15.08.2010 16:15
 

Tož zakládám diskuzi mobilních telefonech, snad se tu objeví osobní zkušenosti a rady jak nešlápnout vedle při výběru.

Pro začátek bych uvítala tipy na telefony s dlouhou výdrží. Našla jsem třeba tento

Nokia 5230



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Majka (19.07.2012 13:13)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 7 z 20
  • Status:

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 20.10.2010 18:21
     

    To je na hovno, když se s ním musí pracovat. Mě by stačilo kdybych si mohl zavolat.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

     
     
  • Autor: Ram
    Status:
    www.bmprofit.cz

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 09.01.2011 22:35
     


    Blb napsal(a):

    To je na hovno, když se s ním musí pracovat. Mě by stačilo kdybych si mohl zavolat.


    Tak to ti stačí otevřít okno, Jeníku!winking smiley

    Aspoň ušetříš!thumbs down

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 25.04.2011 19:54
     

    Tak jsem zase na začátku. Synek ztratil včera mobila ten můj by snad adoptoval (měl stejný a já z něj nadšená nejsem), ovšem já si prostě nevyberu sad smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 25.04.2011 19:56
     

    Zatím vede Samsung Wave 533, ale cena s mi nelíbí.

     
  • Autor: honza080
    Status: nováček

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 16.08.2011 15:07
     

    když vybíráš mobil tak důležité je zeptat na co mi má sloužit ... pak si třeba koupit ten nejlepší v kategórii kterou potřebujete... příklad práce s emaily pak to bude blackberry.... coffe smiley

     
  • Autor: NeeCrew
    Status: nováček

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 18.10.2011 11:52
     

    Hlavním kritériem při výběru je taky důvěryhodnost prodejce. Ze svých zkušeností doporučuji [tely.cz] , mají širokou nabídku, nízké ceny a ochotný personál.

     
  • Autor: Radim
    Status:

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 18.10.2011 13:08
     

    Souhlasím s Honzou, sám mám Blackberry a už nikdy jiný, ikdyž nikdy neříkej nikdy. BB je pro mě nejlepší co jsem zatím měl, služba Blackberry internet servis mi umožnuje být neustále na netu a mít e-maily u sebe.Za tuto službu platím 250 měsíčně, což když srovnám s internetem v mobilu, tak bych se nedoplatil. Qwertz klávesnice je skvělá na psaní jak zpráv, tak emailů. Prostě skvělý telefon.

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 18.10.2011 16:03
     

    Já třeba zjistila, jak je pro mě důležité, aby telefon signalizoval nějakým způsobem zmeškaný hovor a sms. Ten můj kretén sice jde nastavit, aby pípal v intervalech, že mám sms, ale to je taky otrava. A když je zamčený, tak i když stisknu tlačítko pro rozsvícení, neukazuje, v jakém je režimu. To jsou maličkosti, který lezou fakt krkem a přijdeš na ně až používáním angry smiley

     
  • Status: expert

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 18.10.2011 17:58
     

    Měla jsem posupně tři Nokie, těm nevadí nic, já nepotřebuju vychytávky, potřebuju výdrž jak baterky tak odolnost telefonu. Posledně jsem synovu Nokii vyprala na 40 s aviváží a co myslíte? Funguje i fotí...to je telefon pro mě a funkce u mě jsou vedlejší potřebuju volat, psát sms a budíka víc by pro mě mít nemuse, stejně to nepoužívám. :-)

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 18.10.2011 19:00
     

    Pro mě je výdrž nejdůležitější kritérium. Ta je teda u toho mýho samsungu star exelentní. Proto mu taky odpouštím ty nedostatky.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 18.10.2011 19:31
     

    Výdrž má moje Nokie již pramizernou, doufám, že to nějak zachráním novou baterií. Nový mobil nechci, se stávajícím jsem moc spokojená. Přehledný a při přijetí sms nebo zmeškaném hovoru bliká.

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 18.10.2011 20:00
     

    No právě proto ten můj vydrží skoro 14 dní, protože na veškeré blikání zkrátka sere, že jo. Holt si musím vybrat sad smiley

     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 18.10.2011 20:24
     

    Ivo máme myslím stejný model, modré blikání na bocích winking smiley . Doporučuju ale koupit origoš a silnou baterii, já nejprve koupila nějakou levnou a stála za ho..o.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 18.10.2011 20:29
     

    mám pořád původní

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 18.10.2011 21:11
     

    já si pred mesicem koupila Nokii C5 - muj prvni dotykovej telefon a hruza thumbs up porad premyslim, ze ho jeste prodam a koupim jinej, ale jakej ??? thumbs up eye rolling smiley eye rolling smiley to me nebavi,tak nejspis zustanu nespokojena angry smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Domácí spotřebiče (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.