pátek 29. března, 14:38 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Domácí spotřebiče
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Domácí spotřebiče
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Autor: Majka
Status: moderátor
www.majkaj.webg..

Mobilní telefon - jak si vybrat?

Datum: 15.08.2010 16:15
 

Tož zakládám diskuzi mobilních telefonech, snad se tu objeví osobní zkušenosti a rady jak nešlápnout vedle při výběru.

Pro začátek bych uvítala tipy na telefony s dlouhou výdrží. Našla jsem třeba tento

Nokia 5230



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Majka (19.07.2012 13:13)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 20 z 20
  • Status: expert

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 19.08.2019 07:56
     

    Já vám nevim, ale co mam zkušenost i z okoli, tak chytrý mobil vydrží tak maximálně dva roky a pak je na nic. Baterky se v těch novějších nedaji vyměnit a vůbec vše do dvou let doslouží, musi se s tim tak nějak počítat a na ceně moc nezáleží. Možná ty hodně drahé vydrží vic a déle. Ale to nemám zkušenost.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

     
     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 19.08.2019 10:06
     

    Ten pátý na korduly fotce- Samsung, mám už pátým rokem a zatím dobrý.

     
  • Status: expert

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 19.08.2019 10:24
     

    I baterka? Tak to je super. Ja musim odpocatku denně nabijet to je opruz, starická Nokie vydržela týden i 10 dni. Ja nerikam, ze po tech dvou letech jsou na vyhozeni, ale už maji své mouchy

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 19.08.2019 10:28
     

    Jo i baterka. Nabíjím za 2 až 3 dny, podle toho kolik prokecám.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 19.08.2019 13:27
     

    ten pátý bych měla zprovoznit, 4. bílý jsem ještě nezkoušela, nyní mám Lenovo a ten je už nespolehlivý, baterku neseženu, tak jsem stále na nabíječce a za další - to je u telefonu dost zásadní, zvoní a já nemůžu přijmout hovor , prostě to nejde angry smiley eye rolling smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 16.02.2020 15:23
     

    tak mám nový, dárek od dětí. Fotky nádherný, ale neumím je přehrát do PC. I když jsou na googlu, tak je zas neumím přehrát na week. Ach jo, zase se musím učit.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 26.03.2020 22:03
     
    img_20200326_113839.jpg

    Kevin ten mizera

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 12.01.2021 12:49
     

    Mě z toho T-mobile jednou jebne... jestli si nahrávají opravdu svědomitě moje hovory, tak doufám, že to nepouštějí ven.. protože já už jsem snad normálně i vulgární!! Nevím, jestli tam pracují tupci nebo je tam zaměstnávají schválně nebo jestli chytré lidi nutí ze sebe dělat tupce... nicméně mě ta komunikace s nimi již několik let fakt vysiluje. angry smiley angry smiley angry smiley Nejlepší je, že jsem u nich od prvopočátku a místo toho, aby si člověka vážili jako dlouhodobého platícího klienta, tak mi tarify dělají stále nevýhodnější. Minulý měsíc mi nějaký dobrák slíbil zvýhodněný tarif, ale prý to stačí nastavit až v lednu. A teď mi jiný dobrák řekl, že tento tarif už vůbec v nabíce nemají.

    To mi připadá jako kdybych já nevěděla, že od ledna budeme měnit ceníky. Takže samozřejmě všem jsem hlásila, ať si objednají v prosinci, pokud mohou. Ne, tihle tataři člověku hrozně dobře poradí něco, co už příští měsíc není k dispozici. Ta instituce mě jednou zničí!!! thumbs up thumbs up thumbs up

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Anavi (12.01.2021 12:51)
     
  • Autor: HanaK
    Status: expert

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 12.01.2021 15:59
     

    K T-debile jsem přestupovala před rokem a půl, protože máme od nich výhodný zaměstnanecký tarif. Jak u blbých na dvorečku, mládenec v košili se sladce růžovým límcem (jejich "uniforma") mi to nastavil blbě, útrata 1,5 x vyšší než původní. Týden bez dat, protože proto. Reklamace na prodejně, prý to mají dobře. Reklamace telefonicky, prý to mají dobře. Reklamace prostřednictvím kolegyně, co to má na starosti a konečně mi to dali do pořádku. A pak si naběhli, automatický telefonát s dotazem na kvalitu, neváhala jsem a vše ohodnotila, jak si zaslouží. smoking smiley

     
  • Status: expert

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 12.01.2021 16:25
     



    iriska napsal(a):

    tak mám nový, dárek od dětí. Fotky nádherný, ale neumím je přehrát do PC. I když jsou na googlu, tak je zas neumím přehrát na week. Ach jo, zase se musím učit.

    Když se ti postahují na googl, zkopíruj si je ke svým uloženým fotkám a odtam už je zkopíruješ kamkoliv

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 13.01.2021 18:38
     

    Iviku moc díky, ale už to bude rok a už s ním umím. Sice ne vše, ale co potřebuji, zvládám winking smiley

     
  • Status: expert

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 13.01.2021 20:29
     

    Jé, vůbec jsem si nevšimla, že reaguji na starý příspěvek smiling smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 16.01.2021 13:22
     

    Holky, nemáte některá náhodou novou Nokii 3310? Mamka si ho koupila jako náhradu za starý a nemůže najít, jak se tam dávají smajlíky. A já to v návodu taky nenašla. Kdybych to měla v ruce, asi by to nebyl problém, ale takhle na dálku angry smiley

     
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 16.01.2021 13:28
     

    Majko a nejspodnější levé tlačítko zmáčknout dvakrát ? confused smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 16.01.2021 14:40
     

    Cancourku, dík za tip, vyzkoušíme.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Domácí spotřebiče (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.