pátek 29. března, 13:07 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Domácí spotřebiče
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Domácí spotřebiče
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Autor: Majka
Status: moderátor
www.majkaj.webg..

Mobilní telefon - jak si vybrat?

Datum: 15.08.2010 16:15
 

Tož zakládám diskuzi mobilních telefonech, snad se tu objeví osobní zkušenosti a rady jak nešlápnout vedle při výběru.

Pro začátek bych uvítala tipy na telefony s dlouhou výdrží. Našla jsem třeba tento

Nokia 5230



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Majka (19.07.2012 13:13)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 2 z 20
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 15.08.2010 18:23
     

    Pro úplnost sem dám ten svůj tři roky starej, co se loučí. Užb jsem ho chtěla vyměnit kvůli baterce, že už vydrží max 4-5 dní grinning smiley grinning smiley Některé tolik nevydží ani jako nové. Já byla zvyklá na 7-10 dní eye popping smiley

     

    [mobilmania.cz]

     
  • Autor: Reklama

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

     
     
  • Autor: Lotynka
    Status:

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 15.08.2010 18:28
     

    Já nabíjím, tak za pět až šest dnů. To měl teda krásnou výdrž thumbs down

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 15.08.2010 18:29
     

    Lotynko, tak ať mi taky něco vybere please smiley Výdrž co největší, aktivní display, pokud možno zámek na spešl tlačítku, T9. Značky upřednostním Sony ericsson, Samsung, LG... cena max. 3500 a navigace by nebyla marná, jen netuším, jestli v této ceně je reálná. Může to obýt V, výsuvný, smířím se možná i s klasikou eye rolling smiley . No a když bude hranatý, tím líp, i když na oblý jsem si nakonec taky zvykla a sloužil dobře.

     
  • Status:

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 15.08.2010 18:30
     

    Kočky, já zírám jak se vyznáte. Já jsem měl úplně první Motorolu, šly do ní dát normální baterky. Uměla telefonovat a to mi stačilo a stačí i dnes kdy jsem se přes několik Siemensů propracoval k Nokii E51 a to tím způsobem, že jsem přišel do prodejny a pravil: Potřebuju nový telefon. Prodavačka byla milá a doporučila mi zmíněný tlf. Jen jsem se zeptal kolik se tam vejde kontaktů a když mi řekla že 999, byl jsem spokojen. Také jsem zjistil, že to má třímegový foťák což mi hanil kamarád a zaboha nemohl pochopit, že může mít třeba 12 mega a je mu to k hovnu, když fotí přes zamaštěnou umělohmotnou čočku. Prý je v tom i možnost internetu, map, rádia a já nevím co ještě. Největší úspěch mám že mě syn naučil používat při psaní sms T9. Ostatní věci si nechávám na noťas, ke kterému jsem si hned dokoupil laserovou myšku a numerickou klávesnici. Ta myška je fantastická, funguje na jakémkoli podkladu - v nemocnici jsem myškoval na dece, kterou jsem byl přikryt. Abych byl vybaven dokonale, pořídil jsem si ještě mobilní internet a televizní modem, který umí analog i digitál. Teď jsem byl přinucen okolnostmi připojit si tiskárnu přes wi-fi a dokonce se mi to po půl dni podařilo. To mě docela baví, ale od telefonu vyžaduju jen to základní.

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 15.08.2010 18:33
     

    Já nabíjím obdeneye popping smiley eye rolling smiley eye rolling smiley eye rolling smiley asi bych taky potřebovala novej

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 15.08.2010 18:40
     

    Jste mě zblbi, jsem si objednala aspoň novou baterku grinning smiley stydlin smiley

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 15.08.2010 18:40
     

    Mám týden nový - Nokia 6303i clasic. Jelikož jsem Nokiářka, vyhovuje mi... winking smiley

     
  • Autor: Lotynka
    Status:

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 15.08.2010 18:40
     

    Tak ten můj se přiklání k tý Nokii 5230. Říkal, že za ty peníze je to slušnej telefon. Prej ho má i jeho kámoš winking smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 15.08.2010 18:45
     

    Narazila jsem na jeden držák, o němž jeden uživatel napsal jako nevýhodu: Občas se musí nabíjet a člověka to obtěžuje grinning smiley Tak to je přesně můj případ, takový telefon potřebuju.

    LG GU230

     
  • Autor: Lotynka
    Status:

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 15.08.2010 18:46
     

    A ještě tenhle...

    [mobilmania.cz]

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 15.08.2010 18:48
     

    Loty, usaď ho, dotykový není pro staruchu. A 4200 za něj nedám. Těch 3500 je strop, radši míň, já měním mobily v okamžiku, kdy začne slábnout baterka grinning smiley

     
  • Autor: Lotynka
    Status:

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 15.08.2010 18:49
     

    Nedávno jsem četla, že se budou vkládat pidi solární panely do mobilů. Kdyby to stačilo... thumbs downpro tebe by byl ten nejlepší. winking smiley winking smiley winking smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 15.08.2010 18:58
     

    Už se solárními panely jsou winking smiley

    Majko, s LG jsem mooooc spokojená. a s vysouvacím abnormálně. Mám ho nastavený tak, že jak ho zaklapnu, je zamčenej, když vysunu, je odemčený - to jen, jak jsi mluvila o tlačítku na zamykání Já mám starouška LG KE970 Shine Tenkrát stál desítku eye popping smiley stydlin smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 15.08.2010 19:00
     

    Drahu,, přesně tak si to představuju thumbs down Hlavně žádná hvězdička a podobný opičárny angry smiley

     
  • Autor: zuziberka
    Status:
    zuzibercinystra..

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 15.08.2010 19:06
     

    Taky to tak mám, byla jsem už zvyklá od starého Siemense, taky proto bych jinej tel než slider nechtěla

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Domácí spotřebiče (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.