pátek 29. března, 02:58 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Domácí spotřebiče
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Domácí spotřebiče
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Autor: Majka
Status: moderátor
www.majkaj.webg..

Mobilní telefon - jak si vybrat?

Datum: 15.08.2010 16:15
 

Tož zakládám diskuzi mobilních telefonech, snad se tu objeví osobní zkušenosti a rady jak nešlápnout vedle při výběru.

Pro začátek bych uvítala tipy na telefony s dlouhou výdrží. Našla jsem třeba tento

Nokia 5230



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Majka (19.07.2012 13:13)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 18 z 20
  • Status: expert

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 26.02.2015 08:40
     

    Mě děsí chvíle kdy mi odejde milovaná Nokie, co si bez ní počnu???

     
  • Autor: Reklama

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

     
     
  • Autor: Amee
    Status: expert

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 26.02.2015 09:08
     

    Tak můj milovaný telefonek asi poznal, že ho chci vyměnit a dneska v něm chrastí jak v pendlovkách. sad smiley Vypadá to na mikrofon.

     
  • Autor: tikxka
    Status: nováček

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 26.02.2015 10:16
     

    když v něm chrastí tak je to sluchátko.... musela ste jej šlehnout o zem.

     
  • Autor: Amee
    Status: expert

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 26.02.2015 11:39
     

    No neřekla bych, že jsem s ním šlehla o zem nono smiley , ale ano upadl mi, několikrát za tu dobu co ho mám.

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 03.05.2015 21:20
     

    Tak jsem přišla o svůj mobil, páč Galad měla k tomu sejnýmu ukradenýmy na rozdíl ode mě citový vztah, vzdala sjem se ho dobrovolně v její prosěch. Takže jsem na začátku, musím si vybrat náhradu. Snad už bych i ten dotykáč vzala na milost, ale životnost baterie je pro mě stále prioritní. Amee, co ten tvůj nový?

    Nemáte někdo

    THL 4400?

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 11.05.2015 19:30
     

    Další z adeptů je

    Microsoft Lumia 535

    Má někdo???

     
  • Autor: Amee
    Status: expert

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 11.05.2015 21:31
     

    Majčí, já jsem nadmíru spokojená, konečně jsem přijala dotykáč za svůj. Dokonce se tak zalíbil Adamovo babičce, že si ho ve svých 72 letech koupila taky.Já ho mám v bílé, babička si koupila modrý.

    [www.alza.cz]

    [www.alza.cz]

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 11.05.2015 22:08
     

    Amee, tak to gratuluju, není nad to, když se skamarádíš s telefonem. Pár jsem jich zažila, ale v poslední době nic moc. Samsungy mám ráda, ale ta cena je pořád větší, než jsem ochotná dát. sad smiley

     
  • Autor: Amee
    Status: expert

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 11.05.2015 22:17
     

    Taky jsem se cukala, ale on původně stál něco kolem 7600,-, čekala jsem na zlevnění.Takže když ho zlevnili na 4900,- už mi to přišlo přijatelné.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 12.05.2015 08:40
     

    Ráda bych vám možná poradila s baterií.

    V telefonu jsem si vypla všechny aplikace, co pracují s internetem. Je to stejné, jako u PC "Po spuštění" čím míň toho běží na pozadí, tím je PC rychlejí (start) a telefonu dýl vydrží baterka. Když nejakou aplikaci potřebuji, kliknu na ní a ona normálně naběhne. Když skončím, vypnu jí zcela. jediné, co mi běží stále je antivirus. Mám běžně vypnutá i data, jako taková. Doma jedu na wifi. Dřív jsem nabíjela každý den, teď mi vyrdží baterie i čtyři dny. Totéž jsem udělala u manželovýho telefonu a také dobré. Je pravda, že internet, jako takový, na něm nepoužívám, protože na něj nevidím a není mi na telefonu sympatický, ale většina aplikací přes něj běhá. Takže když zrovna aplikaci nepoužívám, je vypnutá - odpojená od netu.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 03.02.2016 21:33
     

    [www.mall.cz]

     

    Umrel mi tel...za novy nechci dat balik,ale lituju s odstupem,ze jsem pred dvema lety neporidila mobil s Wi-fi...co ja ted mohla usetrit za sms a telefonat z ciziny.Byl mi doporuceny ten z odkazu Lenovo a536.

    Shledavate tam prosim neco na prvni pohled zavadneho. Pry mozna slabsi fotak,ale kvuli tomu to neporizuji.--.A kdyz z toho budu chtit poslat nejakou fotku z mobil na mobil,tak to snad bude dostacujici.

    Pripadne diky za nazory.

     
  • Status: začátečník

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 13.04.2017 16:45
     

    Zkuste mrknout na [inclanky.cz], našla jsem tam nedávno hezký článek o výběru telefonu, který mi hodně pomohl, vlastně můžu říct, že plní všechny požadavky, které jsem měla a k tomu má ještě skvělý foťák. smiling smiley

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 14.04.2017 10:55
     

    tak když už reklama -já včera koupila vnučce ne drahý , ale myslím dobrý [m.heureka.cz]

     
  • Status: expert

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 14.04.2017 11:01
     

    Kajo máš pravdu, když tu dělají reklamu cizí, můžem i my napsat s čím a jak jsme spokojení, že? Mě dal ježíšek Honor 6 lite a ještě jsem nenašla chybu, možná jen to, že se od něj vůbec neodlučuju:-). Průběžně poslouchám načtené knihy, počítá mi každý krok, telefonuju, píšu si na WA s dětmi. Jen baterky u těchhle vymožeností je třeba stále dobíjet :-(, ale to je vadavšech, že?

     
  • Status: expert

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 14.04.2017 11:10
     

    Já se s chytrými mobily nekamarádím. Darovaný tablet postupně využívám ale mobil je pro mě stále mobil. Zavolat, napsat SMS a konec.Ani na internet s ním nelezu. Stále mám ty dvě funkce odděleny.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Domácí spotřebiče (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.