pátek 29. března, 11:03 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Domácí spotřebiče
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Domácí spotřebiče
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Autor: Majka
Status: moderátor
www.majkaj.webg..

Mobilní telefon - jak si vybrat?

Datum: 15.08.2010 16:15
 

Tož zakládám diskuzi mobilních telefonech, snad se tu objeví osobní zkušenosti a rady jak nešlápnout vedle při výběru.

Pro začátek bych uvítala tipy na telefony s dlouhou výdrží. Našla jsem třeba tento

Nokia 5230



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Majka (19.07.2012 13:13)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 16 z 20
  • Autor: lanimka
    Status:

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 11.02.2014 22:11
     

    Nesnáším mobily ... neslyším ho v kabelce, ve městě, doma v zádveří ...zapomínám si ho vzít, je mi za něj spíláno. Naštěstí nejsem jeho otrok a klienti i kamarádi to o mně ví. eye rolling smiley grinning smiley 

     
  • Autor: Reklama

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

     
     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 01.12.2014 07:36
     

    A je to tady zas. Tentokrát hledám mobil pro chotě, tudíž nedotykový, dobře čitelný, nemusí skoro nic umět. Hlavně, ať má výdrž a dobrý zvuk. No a je pro slepejše.

    Synek mi pro něj nutí nokii 225, že vydrží a má velký displej, ovšem ty zkušensoti s ním nejsou vůbec dobré. Máte někdo tip??? please smiley

     
  • Status:

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 01.12.2014 07:42
     

    Majko, já měla dlouho tenhle [mobilni-telefony.heureka.cz] a byla jsem s ním spokojená winking smiley

     
  • Autor: 256
    Status:

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 01.12.2014 08:03
     

    nevím jak je manžel starý, ale jestli potřebuje pouze telefonovat a sms, tak co některý z těchto: [www.heureka.cz]

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 01.12.2014 08:40
     

    Aligátora rozhodně ne, ten jsem kupovala tchýni a dodnes nechápu, jak se na něm naučila. Tak debilní menu a postupy jsem neviděla. On není senior, jen blbě vidí a telefon používá jen na volání a sms, nic víc nepotřebuje.

     
  • Status:

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 01.12.2014 09:09
     

    Majko, výhoda dotykových mobilů mj. je, že si tahem zvětším sms a nepotřebuju brýle. Můj senior má dotykový déle než já a zvládá ho dobře grinning smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 01.12.2014 09:33
     

    Budul, to je snad jediná jeho výhoda, ale on bez brejlí nepřečte, i kdyby si to zvětšil jakkoliv, takže jse stejně nasadit musí. Já měla dotykáč a sral mě neskutečně. Až bude dotykový jako véčko, možná ho vezmu na milost.

     
  • Status:

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 01.12.2014 09:36
     

    já si ho zase nemůžu vynachválit a jiný už bych nechtěla winking smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 01.12.2014 09:47
     

    Dokud mě nebude tlačit internet v mobilu, dotykáč nechci.

     
  • Status:

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 01.12.2014 10:37
     

    Já jsem si na internet v mobilu docela zvykla winking smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 01.12.2014 11:01
     

    Maj, koupila jsem si ten mobil "něco mezi" smiling smiley a nesmírně mi vyhovuje. Sms stále píši tlačítky a z mého pohledu rychleji a bez chyb, ale menu vybírám na displeji dotykem, což se mi zdá rychlejší, než někde listovat. Takže jsem nakonec za ten výběr ráda, i když z pohledu mých dětí jsem nepokrokový dinosaurus. Nemám totiž v mobilu wi-fi, takže křáp grinning smiley.

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 01.12.2014 11:20
     

    jojo, přesně to psali v novinách. Děti od malinka budou ovládat tablety a mobily , ale zatlouct hřebík ne.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 01.12.2014 11:32
     

    Ti moji ne!!! nono smiley Hřebíky zatloukají bravurně, umí se šroubovákem, řežou pilou, teď mám přislíbeno, že mně a mamce vyrobí na jaro nové ptačí budky... winking smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 01.12.2014 11:41
     

    tak máš doma šikulky winking smiley

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 01.12.2014 13:06
     

    Anavi, máš doma šikulky thumbs down thumbs down .

    Majko, kdyby tě někdo naváděl na tenhle [mobilni-telefony.heureka.cz]|+Product_Mobilni+telefony&utm_medium=cpc&utm_source=seznam&utm_content=&ppcbee-adtext-variant=Se+slevou - je opravdu vodě, prachu, hláně, poškrábání a já nevím čemu ještě odolný, snadné ovládání, displej čitelný i na slunci, baterka má super výdrž - i při dost volání a SMS klidně 14 dnů - tohle vše je opravdu super (proto jsem ho od syna dostala) - foťák nic moc, no, spíš to nic. ALE - těžký, špatně slyšitelné hovory - špatně slyším nejen já (nejsem dobré měřítko, jasně), ale špatně slyší většinou i ten na druhém konci (i když s dobrým sluchem).

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Domácí spotřebiče (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.