středa 24. dubna, 23:07 Svátek má Jiří
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Domácí spotřebiče
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Domácí spotřebiče
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Autor: Majka
Status: moderátor
www.majkaj.webg..

Mobilní telefon - jak si vybrat?

Datum: 15.08.2010 16:15
 

Tož zakládám diskuzi mobilních telefonech, snad se tu objeví osobní zkušenosti a rady jak nešlápnout vedle při výběru.

Pro začátek bych uvítala tipy na telefony s dlouhou výdrží. Našla jsem třeba tento

Nokia 5230



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Majka (19.07.2012 13:13)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 14 z 20
  • Autor: daga
    Status:

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 19.07.2012 11:38
     

    Ivi - jj, přesně tak , psaní sms mám namáknuté a píšu fakt rychle a nevadí mi, na té virtuální klávesnici to byl opruz ... Je fakt , že spousta lidí si zvykne i na psaní sms, ale já mezi ně nepatřím ...

     
  • Autor: Reklama

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

     
     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 19.07.2012 11:48
     

    Jestli se tu objeví Majka - Majko, prosím tě, mohla bys v úvodním příspěvku zkrátit řádky, aby nebyla stránka tak doširoka please smiley Musím si to posouvat, abych přečetla pravou stranu, když mám otevřené nalevo "oblíbené", což mám stále. Ostatní diskuze to nedělají. Děkuji flower smiley

     
  • Autor: daga
    Status:

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 19.07.2012 12:15
     

    Jak se dělá - nalevo otevřené oblíbené? eye popping smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 19.07.2012 12:25
     

    Oblíbené v prohlížeči ne na Weeku winking smiley (internetové adresy)

     
  • Autor: daga
    Status:

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 19.07.2012 12:30
     

    Jo ták, už jsme se lekla. že něco tady na weeku neumím grinning smiley

     

    A stránku mám taky roztaženou, což je škoda ... thumbs up

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 19.07.2012 13:15
     

    Mně to nic nedělalo, ale zmenšila jsem obrázek, už je to ok?

     
  • Autor: daga
    Status:

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 19.07.2012 13:18
     

    Majko - jj, už se to zmenšilo . thumbs down thumbs down thumbs down ... ono nám to hrozně roztáhlo stránku .. a muselo se dole posunovat posuvníkem ....

    Díky flower smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil daga (19.07.2012 13:19)
     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 19.07.2012 14:37
     

    Na Majku je spoleh - díky Majko love smiley flower smiley

     
  • Autor: slunino
    Status: začátečník

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 13.11.2012 01:01
     

    Děvčata, tak se musím pochlubit (spíže postěžovat), jak jsem dopadla s výběrem svého nového telefonu. Vícepůlka po letech ve firmě konečně dostal firemní telefon a mě přenechal ten svůj. Takže jistě uhádnete, jaký mám. Ano. Jistě. Dotykový angry smiley Nějaký htc.

    První seznámení s ním nedopadlo dobře. Neuměla jsem vzít ani hovor. A to má prosím dole asi pět piditlačítek. Otevřít ho - zprovoznit byl pro mne nadlidský úkol. Napovídal "Posunutím dolů odemknete telefon". Prstem jsem šmejdila po obrazovace a nic. Nenapadlo mě, že to má být jen od vyznačeného místa eye rolling smiley ehm, ehm. Veškeré ikonky, programy nebo co to je, mi seřadil Vícepůlka. Trochu mne proškolil. Na můj dotaz, kde mám návod mi sdělil, že je to telefon intuitivní nono smiley Víte někdo, co to znamená intuitivní?! Mám v oblibě Nokie a teď tohle sad smiley Vícepůlka se baví, jak s ním zápasím. Ale myslel to dobře. No, hlavně že mám funkční telefon.

    Pro mne platí: Odříkaného chleba největší krajíc.

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 13.11.2012 07:41
     

    Chápu, o čem mluvíš. Intuitivního je na nich většinou tak akorád prd. Já teď nafasovala zase nějaký lepší s GPS. Samo bez návodu i proškolení, takže jsem v něm pátrala jak mravenečník v termitišti. Vyhledávání v seznamu je pro mě stále záhada, reaguje to pokaždé nějak jinak. A to mám, prosím, první nokii v životě. Taže ani ta není spasitelná. To je teda předchozí samsung intuitivní vedle toho rozhodně lepší.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 13.11.2012 08:12
     

    Já si na dotykáč zvykla a už bych asi tlačítkový nechtěla. Netvrdím, že na něm umím všechno, ale to jsem možná neuměla na žádném chytrém. Osobně nejvíc oceňuju psaní SMS ikdyž jich píšu minimum, protože můj tarif má hodně volných minut, ale žádnou volnou SMS, ale i tak je fajnový, že je tam klasická, počítačová klávesnice a otočím-li si telefon na šířku, je i dost velká, aby se na ní dobře psalo. Hezky se prohlíží fotky, dobře vyhledává.. Bohužel nepoužívám internet, protože na něj už nezbývá stydlin smiley Máme ho doma od UPC a manža ještě služební na noťas od O2, tak to myslím stačí.

    Jsem spokojená, ikdyž v krámě, když jsem ho vloni kupovala ťukali na čelo, proč si pořizuju tenhle telefon, když nechci internet a nemohli pochopit, že se mi líbí, že ho proto chci. Mluvili se mnou, jako s debilem angry smiley

     
  • Autor: Janina44
    Status:

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 13.11.2012 08:25
     

    Mně ježíšek přinese asi tenhle, máte s ním někdo zkušenosti?

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 13.11.2012 08:32
     

    Mám Samsunga, Sony neznám

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 13.11.2012 08:49
     

    Pro jistotu jsem zatím žádný nový nevybrala, žádný z nově vybraných mi nesplnil má očekávání sad smiley. A ani mi nepřinesl důvod měnit stávající. Chvíli blbnul, pak mě asi vzal na milost a zase funguje, tak s ním zatím vystačím.

     
  • Autor: Trixinka
    Status:

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 13.11.2012 09:29
     

    Sem taky teď dotykáč dostala, nějakej samsung a že bych z něj byla vodvařená, to teda vůbec. Jediný plus vidim maximálně v psaní sms.

    O2 mi hned do týdne co sem si do něj přehodila kartu volalo a taky mi internet vnucovali, no nepochodili, pokud sem doma tak mám net na pc a co se týče aktualizace softwaru, na to mi stačí volná wifi. Nehodlám jim za ty prachy sponzorovat takovou zbytečnost. nono smiley To mi řekněte, k čemu je dobrý, aby mi GPS hlásilo mojí aktuální polohu? To už jsou lidi tak líný zvednout hlavu a podívat se na název ulice? eye rolling smiley Něco málo výhod to mít pro někoho může, já se bez toho doteď velice úspěšně obešla a hodlám v tom pokračovat. grinning smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Domácí spotřebiče (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.