čtvrtek 28. března, 13:54 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Domácí spotřebiče
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Domácí spotřebiče
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Autor: Majka
Status: moderátor
www.majkaj.webg..

Mobilní telefon - jak si vybrat?

Datum: 15.08.2010 16:15
 

Tož zakládám diskuzi mobilních telefonech, snad se tu objeví osobní zkušenosti a rady jak nešlápnout vedle při výběru.

Pro začátek bych uvítala tipy na telefony s dlouhou výdrží. Našla jsem třeba tento

Nokia 5230



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Majka (19.07.2012 13:13)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 13 z 20
  • Autor: slunino
    Status: začátečník

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 18.07.2012 23:58
     

    Tak mne navždy opustil můj drahý telefon Sony Ericsson. Začalo to čárkou uprostřed displeje. Tento týden už nebyla čitelná celá spodní část displeje. Následně displej umřel. Nic na něm nebylo angry smiley Ještě štěstí, že mi Vícepůlka asi před týdnem stáhl fotky z telefonu. Měla jsem předtuchu. Jinak bych přišla o foky svých ďvou koťat a jednoho Uaaa než z toho vyrostla Cácorka.

    Marně pátrám po telefonu, který by mi vyhovoval. Včara jsem se zapomněla u pc asi do půl jedné. Četla jsem nejrůznější recenze. Pátrala a stejně jsem nic nenašla. Od začátku jsem vždy měla Nokie. Bohužel dle přečtených rezencí soudím, že jejich dobrý čas je již nenávratně pryč sad smiley Kdyby ještě byl v prodeji model N95, tak by byl můj.

    Požadavky: čitelný displej, klávesnice klasická (žádný Qwertz, může být i vůsuvná), fotoaparát - nejlépe dle Víceplky již 5 Mpix. A pokud možno blbuvzdorný jako Nokie nono smiley Potřebuji ho jen na volání, SMS, občasné focení a ještě občasnější MMS.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 19.07.2012 09:19
     

    taky mám pocit, že jsem ztracená, též upřednostňuji normální klávesnici

     
  • Autor: daga
    Status:

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 19.07.2012 09:39
     



    Anavi napsal(a):

    taky mám pocit, že jsem ztracená, též upřednostňuji normální klávesnici

    Ivi - no normální klávesnice jsou, ale pak není dotykáč eye rolling smiley a já jsem si fakt zvykla, že to je super věcička ..myslím tím dotykáč.

     

    Takže sice ten můj C2-06 má své nedostatky - nemá ani WIFI, ani navigaci, ani foťák nic moc - ale to stejně raději fotím na foťáček , nemá světelnou signalizace - to je fakt sad smiley sad smiley sad smiley , ale na ovládání , telefonování - v mém případě dvě SIm - firemní, soukr a sms, mms je super thumbs down

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 19.07.2012 09:40
     

    dago, jakože když je kombinace dotykáče a klávesnice, musí být vždy ta Q. klávesnice? Nebo jak jsi to myslela?

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 19.07.2012 10:07
     

    Též už nedám na dotykáč dopustit. Je to jen síla zvyku a klávesnice je stejná, jak na PC a to mi vyhovuje, protože mi slině vadilo, než jsem se doklikala k určitému písmenu na normálním telefonu. thumbs up Mám Samsung mini Galaxy a nechala jsem si vypnout od operátora internet, protože ho zatím v telefonu nepotřebuju, což sice nikdo nechápe (proč mám takový telefon, když ho používám jen, jako obyčejný), ale o je komu do toho? Mně se líbí a o to snad jde, ne?

     
  • Autor: daga
    Status:

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 19.07.2012 10:25
     



    Anavi napsal(a):

    dago, jakože když je kombinace dotykáče a klávesnice, musí být vždy ta Q. klávesnice? Nebo jak jsi to myslela?

    Ivi - dotykový display je většinu přes celý mobil, takže i klávesnice je jen dotyková ... TO MĚ ABSOLUTNĚ NEVYHOVALO A kvůli tomu jsem dala pryč surpový Samsung Omnia 900, který jsem koupila za hubičku od synovce - chtěl nový model .. ten měl vše, navigaci , WI-Fi, dobrej foťák, dokonce Windows , WOrd a Excel, ale vše se muselo psát na dotykové klávesnici... angry smiley angry smiley angry smiley

     

    Pokud chceš normální klávesnici, jakože fakt klávesnici .. klasická tlačítka a rozoložení známé z mobilních klávesnic, tak to potom musí být klávesnice výsuvná ... a hodně se právě začínají dělat Q klávesnice, rozložení jako u klasické klávesnice u PC.

     
  • Autor: daga
    Status:

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 19.07.2012 10:27
     

    Drahuško - grinning smiley manžel taky vůbec nevyužívá internet ,takže právě proto mu platím paušál ... ale levný za 50 ,- , aby kdyby se nedejbože připojil omylem na dlouho, aby nás to nezlikvidovalo ... Nenapadlo mě mu to zablokovat eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley Dobrej nápad thumbs down grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 19.07.2012 10:29
     

    drahuško, píšu zprávy bez koukání, mám už naučeno, na kolikáté kliknutí se mi zobrazí jaké písmeno, na dotykáč bych musela čučet... sad smiley

     
  • Autor: daga
    Status:

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 19.07.2012 10:30
     

    drahus napsal(a):

    Též už nedám na dotykáč dopustit. Je to jen síla zvyku a klávesnice je stejná, jak na PC a to mi vyhovuje, protože mi slině vadilo, než jsem se doklikala k určitému písmenu na normálním telefonu. thumbs up Mám Samsung mini Galaxy a nechala jsem si vypnout od operátora internet, protože ho zatím v telefonu nepotřebuju, což sice nikdo nechápe (proč mám takový telefon, když ho používám jen, jako obyčejný), ale o je komu do toho? Mně se líbí a o to snad jde, ne?

    Dahuško - a klávesnici máš tedy jen dotykovou, což?

    To jsem fakt nemohla a nezvykla si ... nono smiley nono smiley nono smiley thumbs up Psaní sms mě trvalo věčnost angry smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 19.07.2012 10:30
     

    Musíš přes operátora, protože, když internet zablokuješ jen v telefonu, stejně se stáhnou aktualizace apod. A kdykoli se uklikneš, jsi připojená..

     
  • Autor: daga
    Status:

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 19.07.2012 10:31
     

    drahus napsal(a):

    Též už nedám na dotykáč dopustit. Je to jen síla zvyku a klávesnice je stejná, jak na PC a to mi vyhovuje, protože mi slině vadilo, než jsem se doklikala k určitému písmenu na normálním telefonu. thumbs up Mám Samsung mini Galaxy a nechala jsem si vypnout od operátora internet, protože ho zatím v telefonu nepotřebuju, což sice nikdo nechápe (proč mám takový telefon, když ho používám jen, jako obyčejný), ale o je komu do toho? Mně se líbí a o to snad jde, ne?

    Dahuško - a klávesnici máš tedy jen dotykovou, což?

    To jsem fakt nemohla a nezvykla si ... nono smiley nono smiley nono smiley thumbs up Psaní sms mě trvalo věčnost angry smiley a ať jsem používala prsty či tužku .. a taky jsem si mohla zvolit rozložení virtuální klávesnice - jako na mobilu či Q jako na PC ...

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 19.07.2012 10:35
     

    Ano, dotykovou, ale když si otočím telefon naležato a obraz se taky převrátí, jde docela dobře psát, páč je docela velká. No, já moc nepíšu, protože mám hodně volných minut, ale žádné SMS zdarma, tak volám. Navíc blbě vidím stydlin smiley

     
  • Autor: daga
    Status:

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 19.07.2012 10:51
     

    Drahuško , jj, klávesnice šla taky převrátit , ale ten prostor pak na kontrolu již napsaného byl mizivý tongue sticking out smiley thumbs up angry smiley

    Já zase píšu ráda, píšu si s oběma dcerama ... tak nějak jsme si zvykli si písnout ... cca plus mínus každý den ... volání by nás zruinovalo grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 19.07.2012 11:12
     

    drahuško, já zase výhradně píšu, abychnerušila známév práci nebo když hlásím našim, v kolik přijedu pro děti a tak. Volám velmi zřídka. Takže pro mě jsou sms to nejdůležitějšía chci si dopřát patřičný komfort.Kámoška má dotykáč půl roku a zrovna včera mi říkala, že sitéž nezvykla a k napsání každé sms se přemlouvá, ať do toho nejdu nono smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 19.07.2012 11:19
     

    A vo tom to je - každý má jiné priority smiling smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Domácí spotřebiče (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.