čtvrtek 28. března, 18:59 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Domácí spotřebiče
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Domácí spotřebiče
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Autor: Majka
Status: moderátor
www.majkaj.webg..

Mobilní telefon - jak si vybrat?

Datum: 15.08.2010 16:15
 

Tož zakládám diskuzi mobilních telefonech, snad se tu objeví osobní zkušenosti a rady jak nešlápnout vedle při výběru.

Pro začátek bych uvítala tipy na telefony s dlouhou výdrží. Našla jsem třeba tento

Nokia 5230



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Majka (19.07.2012 13:13)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 1 z 20
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 15.08.2010 17:31
     

    Anavi, tak s tím stoprocentně souhlasím. Mám to stejně.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

     
     
  • Autor: Maca
    Status:

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 15.08.2010 17:39
     

    Jé vidíš Jájo a já z Nokie přešla na Ericsona a jsem s ním naprosto spokojená i co se týká výdrže baterie. Klidně i šest dní ( teď už v něm neposlouchám rádio či mp3) a to ji budou už čtyři roky. Vlastně doma jsme všichni přešli z Nokie např. na Sansunga , LG či Ericsona. Před týdnem jsem měla v ruce s dotykovým displejem a nijak mne nenadchnul. Přirovnala bych to jako klasickou klávesnici u PC a dotyk. u noťasu. Asi to chce zvyk, ale když vidím, že i děti si k noťasu připojují klasicku myš, takže nic moc.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 15.08.2010 17:41
     

    Maco, asi půjde o zvyk, protože mládež v mém okolí už klávesama pohrdá. Kdo nemá dotykový displej, je out sad smiley. Ale mě to taky neba.

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 15.08.2010 17:43
     

    Já si taky říkám, jeslti to není jen takový technologický výstřelek a touchpad na noťasu používám taky jen v mouzi nejvyšší, nesnáším ho grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 15.08.2010 17:44
     

    "mouzi nejvyšší" ... to jak myslíš na "mouz", tak píšeš teda věci podivný grinning smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 15.08.2010 17:47
     

    Majko, mluvíš mi z duše. Krom Nokií řady 7 nebo 9 mi taky připadají debilní.

    Zobrazování obrázků nebo textu mají už snad všechny telefony, ne? Ony jsou obrázky dobrý krom jiných i pro slepouše.. Na text musíš vidět. Obrázek "přečteš", i když blbě vidíš. Mám taky přepnuto na text, ale nevím, jak dlouho to tak budu moct mít, páč brejle na čtení nemám stále při ruce winking smiley stydlin smiley a dvě a půl dioptrie jsou 2,5 dioptrie drinking smiley

     
  • Status: expert

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 15.08.2010 17:48
     

    Maco já na Nokii 14 dní a to volám.....zapomínám si brát nabíječku protože ji skoro nepotřebuju a to mám Nokii za 77,- kč za věrnost, chtěla jsem letos novou, ale žádnou tu nelevnější něměli grinning smiley tak má furt ten dvouletý. Jediný co mě na něm štve je ten zrcadlový displej, je už do nečitelna poškrábaný.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil jaja99 (15.08.2010 17:50)
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 15.08.2010 17:49
     

    zírám, jak dlouho vám ty telefony vydrží bez nabíjení! eye popping smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 15.08.2010 17:53
     

    Tenhle se mi líbí vzhledem i výdrž nevypadá špatně. Ale chtělo by to vidět.

    Sony Ericsson T715

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 15.08.2010 17:53
     

    Já mám svojí kepku LG čtyři roky, takže do dvou dnů je out, ale mám i autonabíječku, takže to zvládám, ale sere mě to. Možná by to chtělo novou baterku, páč telefon, ač zdrapaný, jak zákon káže, je skvělý. Kovový, trošku těžší, tak vím, že ho v kapse mám a velký display, kolikrát spadnul na dlažbu a klep, klep, klep - jede furt. love smiley

    Jinak - čím víc funkcí telefon má, tím samo míň baterka vydrží, páč stále něco zpracovává

     
  • Autor: zuziberka
    Status:
    zuzibercinystra..

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 15.08.2010 18:11
     

    Majko, nevypadá špatně, byl to hned další favorit po tom mém Samsungu S3100...Jinak Sam na obrázku na předchozí stránce má můj muž, spokojenost veliká...je to vyloženě pánskej telefon, pro mě je příliš těžkej a velkej

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 15.08.2010 18:14
     

    Zuziberko, ten je myslím naprosto dokonalý pro někoho, kdo ho nešetří.

     
  • Autor: Lotynka
    Status:

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 15.08.2010 18:16
     

    V tomhle se vyžívá můj přítel. Mobily to je jeho. Většinou doporučí i ostatním lidem co si koupit. Protože každý chce od telefonu něco jiného. Zatím byl každý spokojen. S čím nejsem ale spokojená já.... je výdrž telefonů. Jaksi se stále častěji posílají na reklamaci. Mojí mamince jsem pořídila, jak každej říká "držáka" NOKII 6300

     

     

    Poslanej na reklamaci byl dvakrát. Ostatní co tento telefon vlastní, drží zuby nehty.Já měla NOKII 6131.. telefon se po půl roce po záruce rozbil. Pořídila jsem si novou Nokii a to z důvodu, že jsem zvyklá a dobře se mi s ní pracuje. Momentálně je na reklamaci. eye rolling smiley

     

     

     

    Přítel samozřejmě fandí dotykáčům. On i jeho brácha s tátou vlastí HTC. Každý z nich měli tento telefon, alespoň jednou na reklamaci. Přítel několikrát, takže po dohodě s výrobcem mu vrátili peníze za který si s radostí pořídil tlf nový a už od jiný značky. Nyní vlastní Samsung Omnia 2. Jen tak pro zajímavost, telefon se bude opětovně posílat na reklamaci!!! eye rolling smiley eye rolling smiley eye rolling smiley Už po druhé!!! A to se o něj stará, jak o svoje vlastní oko v hlavě winking smiley.

    Dotykové telefony jsou spíš pro ty co nejsou vášnivými pisately textovek.

     

    A ještě přidám stránky, kde se krásně hledají informace o telefonech. Pro toho, kdo si hledá ten svůj nový je to ideální. winking smiley thumbs down

    [mobilmania.cz]

     
  • Autor: Lotynka
    Status:

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 15.08.2010 18:17
     

    ...hehe koukám, že v mobilmanii jste jako doma winking smiley tak nic no... winking smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Domácí spotřebiče (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.