čtvrtek 28. března, 18:58 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Domácí spotřebiče
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Domácí spotřebiče
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Autor: Majka
Status: moderátor
www.majkaj.webg..

Mobilní telefon - jak si vybrat?

Datum: 15.08.2010 16:15
 

Tož zakládám diskuzi mobilních telefonech, snad se tu objeví osobní zkušenosti a rady jak nešlápnout vedle při výběru.

Pro začátek bych uvítala tipy na telefony s dlouhou výdrží. Našla jsem třeba tento

Nokia 5230



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Majka (19.07.2012 13:13)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 19 z 20
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 14.04.2017 11:13
     

    grinning smiley grinning smiley grinning smiley já osobně mám Aligátor - jako Zeman grinning smiley . ten nefotí , ani neumím napsat SMS . přečíst jo , ale napsat ne. stačí mi na volání a jinak ho na nic nepotřebuju .

     
  • Autor: Reklama

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

     
     
  • Status: expert

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 14.04.2017 11:40
     

    Na mobilu se hůř píše,ale už jsem z mobilu přispivala i sem. Já bych bez mobilu byla nemožná, mám v něm všechno. Dlouho jsem se nemohla odloučit od svojí stařičké Nokie a o chytrém nechtěla ani slyšet. První chytrý jsem měla starší Sony Xperii, nebyla moc uživatelsky příjemná, taková pro mě nelogická. Honor je uživatelsky jednoduchý a velice příjemný společník:-).

     
  • Status: expert

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 14.04.2017 11:58
     

    Jajo, chápu všechno. Byla jsem i pod velkým tlakem dětí s mobilem. Tak jsem aspoň svolila s tabletem. grinning smiley

     
  • Status: expert

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 14.04.2017 12:01
     

    Tablety mají pro mě nepochopitelný operační systém, tablet nikdy nepochopím.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 14.04.2017 12:04
     

    Hi hi, každý máme své winking smiley Já jsem zase bezmezně zamilovaná do Lenovo. také jednoduchý. Před tím jsem měla nějakou téměř bezejmennou Čínu a před tím Samsung (vše "chytré") A můžu říct, že nejhorší byl Samsung. Čína brzy klekla, ale ovládala se líp. Lenovo je můj brouček grinning smiley

    Teď, po téměř třech letech mi začíná zlobit. Někdy, uprostřed hovoru se vypne. Nevím proč sad smiley Jestli budu muset nový, tak zase Lenovo, ale zatím na něj nemám, tak se musím poprat s občasnými výpadky eye rolling smiley

    Samsungy prý často nevydrží ani záruku, takže můj Lenovo je vlastně "držák" když vydržel bez poruch doteď... grinning smiley

    Ony by měly být v podstatě na ovládání stejné, pokud mají stejný systém (Android), ale není to pravda

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 14.04.2017 12:08
     



    jaja99 napsal(a):

    Tablety mají pro mě nepochopitelný operační systém, tablet nikdy nepochopím.

    Jajo, pokud mluvíš s telefonem, tablet je stejný, také má Android winking smiley Já ho nechci. Jsem jen doma a na fotky stejně potřebuju PC, tak je pro mne tablet zbytečný krám do domu. Máme navigaci s autokamerou, která je na malém tabletu, takže, když jsem v terénu, kde je signál WIFI, můžu čumendat do navigace, pro zkrácené dlouhé chvíle při různém čekání. Sice se nejedná o plnohodnotný tablet, ale běžné funkce má a internet samozřejmě také.

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 14.04.2017 12:14
     

    tablet jsem kdysi měla v nemocnici a odtamtud psala tady . ale krom psaní taky víc nic. stejně jsem tam fotky neměla - půjčila mi ho dcera.- jinak se mi nelíbí fotky z mobilů . jsou nekvalitní a není nad foťák . já mám velmi levný Nikon coolpix a jsem velmi spokojená thumbs down thumbs down thumbs down ...

     
  • Status: expert

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 14.04.2017 12:22
     

    Drahus, mně byl ten tablet pořízen hlavně kvůli tomu, že jsem neustále nebyla schopná nějak nastudovat ten složitý foťák, co je doma.Snad se k tomu někdy dostanu v důchodu anebo ještě později a později. eye rolling smiley Dostala jsem Apple. Nefotí to tak, jako foťák. Ale zásadní dokumenty s tím pořídím.Ale co se týče volání a to volám docela dost a často i během jízdy stydlin smiley,tedy hlavně přijímám nějaké úkoly, já sama nemám potřebu za jízdy volat, ale asi zákon schválnosti, tak potřebuju nějakou jednoduchou vykopávku mobil. Taky mi ho aspoň nikdo určitě neukradne. Často vidím, jak je na něj pohlíženo s despektem ale to mi vrásky nedělá. grinning smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 14.04.2017 12:25
     

    Kaaj, fotky z moblu jsou nepěkné u těch levných telefonů, ale ty lepší telefony mají fotky, jako z praku, věř mi winking smiley Až mám někdy vztek, že mám hodně drahou zrcadlovku, k ní drahé objektivy a kvalitní telefon běžné fotky zvládne bravurně, bez různých nastavení apod winking smiley

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 14.04.2017 14:05
     

    jo Drahuš - to já vím. ale nebudu si kvůli focení pořizovat drahý mobil . . stačí mi ten fo´ták . ten mě kdysi stál 3500kč . dnes je tuším nový model o něco dražší .nějaký pozdnější model jsem dostala loni k narozkám. ještě jsem ho ani nevybalila. stydlin smiley jak si člověk na něco zvykne---- winking smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kaaj (14.04.2017 14:08)
     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 14.04.2017 14:11
     

    Můj muž má také malého nikonka. Je s ním spokojený. Zrcadlovkou neumí. Nemá potřebu, když s ní fotím já. Někdy si nikonka půjčím, když se mi na procházku se dvěma velkými psy nechce tahat můj velký. Na pohybovky sice není nic moc, ale občas se zadaří. Telefon mám také levnější, takže, ač osmimegový foťák, stojí za prd thumbs up

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 18.08.2019 20:56
     

    čeká mě výběr nového telefonu sad smiley.....jsem bezradná sad smiley. Nechci nic drahýho. Pochlubte se , co máte vy?

     
  • Status: expert

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 18.08.2019 21:48
     

    Já mám už druhý Honor, nebyla to moje volba, jsou to dárky od syna. Spokojenost veliká s oběma.

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 18.08.2019 22:20
     

    Dva týdny mám nový SAMSUNG A50 . Velká paměť a super foťák. Je asi dražší, ale platí mi to firma a měním telefon každé 2-3 roky. Důvod výměny je vždy baterka. V pracovní den mám v průměru 60 hovorů, nějaký internet, navigace, atd a nabíjím skoro každý den, tak dostává baterka zahulit a odchází.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Mobilní telefon - jak si vybrat?

    Datum: 19.08.2019 07:26
     
    img_20190819_072007.jpg

    Moje sbírka + ten co s ním je foceno winking smileys posledním Samsung bojuju, neb nevím hesla stydlin smiley a o zvonění mám také jinou představu, .... Na tenhle co mám jsem si už zvykla, ale nemůžu sehnat novou baterku,

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Domácí spotřebiče (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.