pátek 19. dubna, 11:21 Svátek má Rostislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Domácí spotřebiče
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Domácí spotřebiče
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Autor: Majka
Status: moderátor
www.majkaj.webg..

Mobilní klimatizace

Datum: 11.06.2016 18:41
 

Lidi, máte někdo nějakou zkušenost? Čeho se vyvarovat, co vybrat?

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí1234
    Aktuální stránka: 4 z 4
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Mobilní klimatizace

    Datum: 14.06.2016 21:44
     

    jak už jsem psala -my ji kupovali v Makru - ale je to 4 roky.. možná tam bude něco podobného . dnes už je pozdě - zítra ti tu naši vyfotím

     
  • Autor: Reklama

    Re: Mobilní klimatizace

     
     
  • Status:

    Re: Mobilní klimatizace

    Datum: 15.06.2016 06:47
     

    My máme nástěnnou klimatizaci značky Chunlan. Stála s montáží asi 12 tisíc.A při loňských vedrech spolehlivě vychladila asi 40 m2. I hlučnost je přijatelná, hlavně pro sousedy, u jejichž plotu máme namontovanou tu venkovní část. Ale je to klimatizace pro chlazení bytu. Ty, které regulují teplotu i směrem k vyšším hodnotám, ty jsou samozřejmě dražší.

     
  • Status: expert

    Re: Mobilní klimatizace

    Datum: 15.06.2016 23:29
     



    Majka napsal(a):

    Jedině tato [klimatizace.heureka.cz]

    Ale tam jsem nenašla rozměry vnější jednotky, což je dost podstatné. Já ji prostě venku nemám kam dát, takže pro mě stejně nepoužitelná.

    Tady máš rozměry

    Rozměry vnitřní jednotky 19х80,2х26,5 cm

    Hmotnost vnitřní jednotky 9,5 kg

    Rozměry venkovní jednotky 54х76х26 cm

    Hmotnost venkovní jednotky 28 kg

    A tato i topí

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Mobilní klimatizace

    Datum: 16.06.2016 17:13
     

    To je hrozný, ta bedna je fakt obrovská. Když si představím, že by mi to mělo strašit celý rok na balkoně, tak z toho moc odvázaná nejsem sad smiley Ona i ta vnitřní není zrovna malá. Chjo.

     
  • Autor: Amee
    Status: expert

    Re: Mobilní klimatizace

    Datum: 16.06.2016 18:35
     

    Majčí ani na balkoně ke stropu se ti nikam nevejde?

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Mobilní klimatizace

    Datum: 16.06.2016 19:33
     

    Což to jo, ke stropu by se vešla, ale budu na ni furt čumět a to mě bude neskutečně srát. Asi počkám, až bude ta tenká za přijatelný prachy. Něco jako tohle [klimatizace.heureka.cz]

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Mobilní klimatizace

    Datum: 16.06.2016 19:51
     
    dscn9117.jpg
    Další fotografie:

    omlouvám se - ještě jsem se k tomu focení nedostala . dnes mám u zadku vrtuli . tak až ted´ .

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Mobilní klimatizace

    Datum: 16.06.2016 19:57
     

    Kaaj, díky. My máme navíc balkon na jihozápad, takže to je nejtepleší místo v bytě. Nevím, zda to není kontraproduktivní, dávat venkovní jednotuku právě tam, ale třeba to nevadí. Ale fakt jsou ty bedny hodně hnusný, co si budem povídat. To neumějí udělat něco trochu vzhledově přijatelného?

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Mobilní klimatizace

    Datum: 16.06.2016 20:09
     

    no krásné to není , ale pro mě nutnost . zrovna teď mám obklad na hrudi . musela jsem vnukovi na absolventský koncert - měli tam dvě klimatizace pod stropem . už slušnější, menší bedýnky . dokonce velmi tiché , ale když se hrálo , tak to uváděč vypínal . má to dálkové ovládání . no a jelikož mám i těžký zánět průdušek , tak jsem doma chytla bolest na hrudi - srdce... nedovedu si představit , že bych tu v létě bez klimy přežila . no a je to už jak jsem psala 4 roky - takže ted´ jsou i lepší .

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kaaj (16.06.2016 20:24)
     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Mobilní klimatizace

    Datum: 16.06.2016 20:22
     

    Kaaj, ty vnitřní díly se dělají už vcelku estetické, ale ty venkovní jsou hrozné. Vidlěla jsem snad jen jednu multisplit, co vypadala normálně. Ty na to aspoň nekoukáš, i když na baráku to parádu taky moc neudělá.

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Mobilní klimatizace

    Datum: 16.06.2016 20:26
     

    nekoukám - je to od cesty a od severu . ale ty cúrance tam zase vznikly jak zamrzl okap .. a to je pořád něco . spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Mobilní klimatizace

    Datum: 16.06.2016 20:29
     

    Třeba tato vnitřní je krásná, ale u nás samozřejmě skoro dvojnásobná cena, než jinde. No a to jinde je už pekelně drahá winking smiley

     

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Mobilní klimatizace

    Datum: 16.06.2016 20:33
     

    Majko nevadí na kterou stranu je bedýnka . ve vnitřní části je náplň jako v ledničce . ta je tam natrvalo a ona právě chladí . dá se přepnou i na teplo - což neděláme , v zimě topíme ústředním .

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kaaj (01.08.2017 16:04)
     
  • Autor: Hlavatka
    Status: nováček

    Re: Mobilní klimatizace

    Datum: 31.07.2017 21:59
     

    Mobilní mi moc nevyhovovala, měli jsme asi dva roky a nakonec jsme se rozhodli, že půjdeme do klima napevno. Trochu to byl oříšek, protože máme poměrně atypicky řešený barák, ale pak jsme našli řešení od Daikinu, který umí i atyp vyřešit výborně. Klimoška je tichá, prakticky neviditelná, ovládání jednoduché (zvládne i školák). smiling smiley

     
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Domácí spotřebiče (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.