čtvrtek 18. dubna, 22:26 Svátek má Valérie
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dotazy a rady
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Dotazy a rady
Diskutujte! Pro všeobecné rady, které se většinou týkají všech kategorií a dotazy na rostliny
 
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert
Klikni pro filtrování

Množení, řízkování...

Datum: 31.08.2006 16:42
 

Množím teď dvojím způsobem. Podle anny v petlahvích, podle Květy v substrátu s pytlíkem přes. Ty petlahve mám venku, ty s mikrotenem na verandě. Chci se zeptat, jestli není čas dát i ty petlahve na verandu, venku už je docela chladno, tak aby to stačilo zakořenit.

A co mám nařízkováno? Oleandry, zlatý déšť, hořcový stromek, tavolník, tavolu, svídu, japonskou vrbu, tu svou modrou-převislou-mámu /prý drchnička) a buxus.

Také množíte? Co a jak?

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 6 z 9
  • Autor: Maca
    Status:

    Re: Množení, řízkování...

    Datum: 20.01.2009 21:05
     

    Už jsem natěšená na sezónu. Ve čtvrtek mám naplánováno koupit zeminu a množárenskej substrát a o víkendu budu probírat semínka a plánovat a plánovat......

     
  • Autor: Reklama

    Re: Množení, řízkování...

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Množení, řízkování...

    Datum: 22.01.2009 14:21
     

    Ty seš taky správnej poděs smiling smiley thumbs down

     
  • Status:

    Re: Množení, řízkování...

    Datum: 22.01.2009 14:59
     


    Maca napsal(a):

    Už jsem natěšená na sezónu. Ve čtvrtek mám naplánováno koupit zeminu a množárenskej substrát a o víkendu budu probírat semínka a plánovat a plánovat......

    Třikrát jsem vytáhla substrát a třikrát ho uklidila grinning smiley grinning smiley. Stále si nadávám, že ještě brzo. Něco jsem vysela a samozřejmě je to vytáhlé a bledé, ale stejně to nevydržím grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Množení, řízkování...

    Datum: 22.01.2009 15:00
     

    Platí pro tebe to stejné, co pro Macu winking smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     

    Ještě čekám, kdy sem dorazí Monča smiling smiley

     
  • Status:

    Re: Množení, řízkování...

    Datum: 22.01.2009 15:07
     

    U mě se to dá nazvat profesionální defomrací grinning smiley. Ale uznávám, že všem už hrabe z té zimy. Dnes mi volala kamarádka, bydlí v paneláku a kytky ji nic neříkaj. Je spíš na zvířátka a dnes šla do květinářství a koupila si kytku!!!! co u ní je tedy výkon. Takže se fakt že letošní zima je opravudu těžko zvládnutelná. Já si to zpříjemňuji alespoň psaním webovek a včera jsem dodělala první návrhy na katalog. Zajímal by mě tvůj názor. Dávám odkaz jako veřejný průzkum, ale pravdivý . Je to návrh na tištěný katalog.

     

    [skalnickar.blog.cz]

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Množení, řízkování...

    Datum: 22.01.2009 16:04
     

    Anavi... grinning smiley Tak aby jste věděly, já se budu letos KROTIT!!!! Výsevy na poslední chvíli, jen trochu, žádné bláznění. Stejně to nebudu mít čas pikýrovat. eye rolling smiley grinning smiley (zase si slibuju). grinning smiley

     
  • Status:

    Re: Množení, řízkování...

    Datum: 22.01.2009 17:54
     


    Mona napsal(a):

    Anavi... grinning smiley Tak aby jste věděly, já se budu letos KROTIT!!!! Výsevy na poslední chvíli, jen trochu, žádné bláznění. Stejně to nebudu mít čas pikýrovat. eye rolling smiley grinning smiley (zase si slibuju). grinning smiley


    tak a daj nám to aj svlastnoručným podpisom a pečiatkou od notára,inak tomu neverímegrinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Množení, řízkování...

    Datum: 22.01.2009 17:55
     

    anino... grinning smiley ani já sama tomu nevěřím. Zas se nechám ukecat. eye rolling smiley grinning smiley

     
  • Autor: Maca
    Status:

    Re: Množení, řízkování...

    Datum: 22.01.2009 17:59
     

    U mne teď bude chvilí asi stagnace, ale snad se to zlepší sad smiley

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Množení, řízkování...

    Datum: 04.02.2009 16:36
     

    tak jsem taky nevydržela.šoupla do hlíny 3 semínka durmanů a 3 povíjnice,jen tak, na zkoušku,bo se znám a předpokláda jsem ,že z toho nic nebude.Jak na potvoru všechno vylezlo a ted nevím,co s tím,když jaro je v nedohlednu.Včera jsem přihodila pár mučenek ,nevadlec,liči a ještě nějakou exotickou potvůrku/název jsem zapomněla/ a čekám, co bude.sad smiley confused smiley

     
  • Status:

    Re: Množení, řízkování...

    Datum: 05.02.2009 14:45
     

    lostris--ty si neaká rýchlathumbs down thumbs down ja ani neviem,kde som si v jeseni tie semena odložila grinning smiley

     
  • Autor: drnda
    Status:

    Re: Množení, řízkování...

    Datum: 05.02.2009 18:20
     

    Dneska jsem zkusila šoupnout do hlíny semínka milionky a minijiřinky, které jsem posbírala na podzim....jestli z toho něco bude...confused smiley

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Množení, řízkování...

    Datum: 05.02.2009 18:22
     

    Teda holky vy jste nadšenci... thumbs down já ještě teda chvíli počkám...Vím, jak se mi doma loni vytáhly a ty co jsem sela dýl byly OK..Ale semínka mám už nachystaná..to zase teda jo.. winking smiley

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Množení, řízkování...

    Datum: 05.02.2009 18:24
     

    Nespěchám. Poučena loňskými a předloňskými vytáhlými pidirostlinkami... confused smiley Nemám ještě ani výsevný substrát.

    Ale na papriky už bude pomalu čas, že?

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Množení, řízkování...

    Datum: 05.02.2009 18:26
     

    Jo na papriky ano...ty chtěj teplo ..

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dotazy a rady (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.