středa 24. dubna, 10:10 Svátek má Jiří
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dělená strava
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Dělená strava
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: irisiris
Status:
Výsledné hodnocení: 4.6
Klikni pro filtrování

Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

Datum: 16.05.2010 18:36
 

Mléčná dieta - neboli redukční dieta Rajka Dolečka 7 AŽ 8 KG

01.06.2008

 

Jídla jsou po 3 hodinách - takže v 7.00, 10.00, 13.00, 16.00, 19.00

 

Jídelníček:

 

1.den - 250 ml mléka, 250 ml mléka, 250 ml mléka, 250 ml mléka, 250 ml mléka

2.den - bílý jogurt, 150 g tvarohu, 150 g vař. masa, 250 g tvarohu, 2 vejce a čaj

3.den - 100 g ovoce, 100 g zeleniny, 100 g salámu, 250 ml mléka, 150 g vařeného masa

4. den - bílý jogurt, 250 ml mléka, 100 g zeleniny, 100 g zeleniny, 100 g salámu a čaj

5.den - 100 g zeleniny + 2 vejce, 100 g ovoce, 100 g tvarohu, 100 g ovoce, 100 g zeleniny + kyselé mléko

6. den - 100 g šunky, 100 g ovoce, 100 g tvarohu, 100 g vařeného masa, 250 ml kyselého mléka,

7.den - 2 vejce, 100 g ovoce, 100 g tvarohu, 100 g vařeného masa, 250 ml mléka

8.den - 200 g ovoce, 200 g zeleniny, 200 g ovoce, 200 g zeleniny, 200 g ovoce,

9. den - 250 ml mléka, 250 ml mléka, 250 ml mléka, 250 ml mléka, 250 ml mléka

10.den - bílý jogurt, 150 g tvarohu, 100 g salámu, 250 ml mléka, 150 g vařeného masa,

11. den - 100 g ovoce, 100 g zeleniny, 100 g salámu, 250 ml mléka, 150 g vařeného masa

12.den - bílý jogurt, 250 ml mléka, 100 g zeleniny, 100 g zeleniny, 100 g salámu a čaj,

13.den - 100 g zeleniny + 2 vejce, 100 g ovoce, 100 g tvarohu, 100 g ovoce, 100 g zeleniny + kyselé mléko

 

Denně je nutno vypít alespoň 2 litry tekutin (čistá voda, minerálka bez bublinek) - lze dochutit citrónem

Černá káva pouze v hodině, kdy se pije mléko

Při vaření masa se může vypít při hladu vývar (pozor - pečené, smažené pokrmy - NE)

Zelenina - syrová nebo vařená Maso - solit minimálně Tvaroh - netučný v kelímku Jogurt - s živou kulturou



hubne se 7 až 8 kilo!!!!!!!!!!!!!!!!!

denně je nutno vypít 2 l vody po teto dietě se mění metabolismus a dalši 2 roky se nepříbíra !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 
Upraveno 2 krát. Naposledy upravil irisiris (17.05.2010 10:01)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 9 z 14
  • Autor: Sheila112
    Status:

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

    Datum: 25.04.2013 09:02
     

    antonio praselini - a myslíš, že se ti ta kila nevrátí, když začneš normálně jíst ? nemyslím přežírat,ale normálně jíst, víc než u mlékovky.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

     
     
  • Autor: norule
    Status: nováček

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

    Datum: 25.04.2013 23:37
     

    Dobrý večer ženy..četla jsem vaše diskutování a motivovalomě to..zítra začínám..mléku zdar grinning smiley

     
  • Autor: norule
    Status: nováček

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

    Datum: 26.04.2013 07:26
     

    dobré ráno..prvné mléko za mnou a na to,že jsem ho nikdy moc nepila,docela dobré..je tu někdo kdo také začíná?

     
  • Autor: norule
    Status: nováček

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

    Datum: 26.04.2013 12:19
     

    tak koukám,že jsem v tom sama confused smiley

     
  • Status: nováček

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

    Datum: 29.04.2013 09:14
     

    No, doufám, že se to nevrátí... Snažím se rozumně jíst, vlastně jako by si na to tělo nějak najelo samo. Co je na tom dobrý, že mě přešla chuť cpát se něčím pořád, a že se žaludek sám ozývá v ty hodiny pětkrát za den. Takže dodržuju dál ty časy. ale jím úplně všechno, ale stačí toho málo. V pátek jsem se cestou z Prahy stavila v hospodě na jídle, dala si kupu rizota, ale snědla z toho ani ne polovinu, začla jsem hrozně škytat, bylo to tak dobrý, ale už se to tam prostě nevešlo, bylo mi těžko a tak se přežírat prostě nebudu. Je fakt, že ty dny na mlíku u té diety byly hrozné, já se musela dojídat tím mokrým celozrnným chlebíkem, ale jinak to pak už člověku po pár dnech prospělo, připadala jsem si taková akční, vůbec ne unavená. Co mi zůstalo, to je že si ráno do dvou konvic navařím zelený čaj a ty dvě konvice za ten den vypiju. Místo ovoce spíš chroupu zeleninu, každý den domů kupuju meloun, vychlazený během dne je moc dobrou svačinkou, jídlo jím bez příloh, pro sebe si dál vařím maso, jen si ho pak osolím chilli solí a opepřím a k tomu už nic. Je to dobrý a zdravý, když mám chuť na rýži nebo těstoviny, tak si je dám jen s trochou omáčky, ale bez masa. Prostě vždycky jeden druh, neplácat to všechno dohromady. Neřeším, jestli je to zvířátko nebo kytka, a jaký mám zrovna mít podle toho den, to mi přijde ta dělenka v tomhle trapná, ale prostě si to jen nemíchámm v jednom do sebe. Je to skvělý v tom, že je člověk svěží a není mu těžko a blbě. Docela jsem si na to navykla, tak doufám, že už nebudu prase a nesklouznu zase k prasáckýmu způsobu žraní... Ale po týhle dietce fakt není na to nezdravý ani chuť, doufám, že to tak zůstane. Každýmu asi zabere něco jinýho, nicméně fakt doporučuju to zkusit, u mně fakt změna veliká... Tonka

     
  • Autor: Sheila112
    Status:

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

    Datum: 29.04.2013 11:58
     

    Tak dělit se dá i po jídlech ne jen po dnech. V podstatě to co píeš, tak dělíš, ale taky je otázka s jakou omáčkou si dáš ty těstoviny, protože jestli se šťávoiu z masa, tak to už dělení není. Určitě je lepší jednoduchá strava, nezatíží tolik organismus.

     

    Tak hlavně ať ti ta motivace, chuť žít a jíst zdravě a shozená kila dlouho vydrží - je to potřeba thumbs down

     
  • Status: nováček

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

    Datum: 29.04.2013 13:42
     

    Dobrý den dámy.

    Tak jsem se tady k Vám připojila, zaregistrovala a od rána držím s vámi mlíčko.

    Musím napsat, že tato dieta je o nás v rodině moc oblíbená a už jsem ji za svůj život držela několikrát, stejně jako moje sestra, bratranec a jiní členové naší rodiny. Musím podotknout, že vždy se skvělými výsledky.

    Nyní jsem ve stádiu, že mi snad tentokrát dietka taky pomůže, po dvou porodech, ve 32 letech a 75 kilech už se na to nemohu dívat a jdu do ní znovu. Držte mi prosím palce a budu psát, jak se mi daří tentokrát. Všem spolubojovnicím držím palečky, ať se hubnutí daří. Zdravím všechny Lucka. flower smiley

     
  • Autor: ha.kratka
    Status: nováček

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

    Datum: 08.05.2013 12:09
     

    Ahoj, nejsi, právě začínám.Jsem v tom druhý den a zatím OK.

     
  • Status: nováček

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

    Datum: 23.05.2013 16:09
     

    Chci se zeptat,zdali je možné místo 150g vařeného hovězího masa si dát 15dkg šunky,jsem na intru a nemám jak to udělat..:/

     
  • Autor: karair
    Status: nováček

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

    Datum: 01.07.2013 18:23
     

    Holky, nezačíná někdo s touhle dietou?Já mám dneska první den a potřebuju nutně podporu. please smiley

     
  • Autor: zuzikm
    Status: nováček

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

    Datum: 10.07.2013 08:52
     

    ahojky všem... chtěla bych se jen podělit o své zkušenosti a touto dieto, držela jsem ji v únoru a dala jsem dolů 8kg

    jak zde píšete někteří že by jste se po této dietě po... tak to jsem si taky myslela, ale měla jsem opačný problém, musela jsem si jendou za tři dny dát senný čaj abych na záchod šla smiling smiley

    nedoporučuji při této dietě cvičit, už tak je malý příjem energie a ještě jí vydávat se moc nedá, stačilo mi chodit do práce.

    Jinak jsem se rozhodla od zítra začít znova, tak mi držte palce a hodně štěstí všem co do toho jdou... Zuzka

     
  • Autor: Veronika77
    Status: začátečník

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

    Datum: 10.07.2013 09:15
     

    smiling smiley Ahoj Zuzko, taky jsem tak krásně zhubla thumbs down ale přestala jsem dodržovat 5xdenně po malých dávkách thumbs up - nehledě na večerní grilování a pivečka k tomu stydlin smiley a pomalu mi lezou kilečka nahoru eye rolling smiley ... tak dnes začínám s mlíčkem drinking smiley

     
  • Autor: Veronika77
    Status: začátečník

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

    Datum: 15.07.2013 12:05
     

    Takže začínám dnes sad smiley .... o víkendu jsme byli na fesťáku, takže nemožné dodržet jídelníček angry smiley ale jasně, že je to jen výmluva! Dnes mlíčko drinking smiley ....a do konce týdne pryč se třemi přibranými kily flower smiley Potřebuju se jen s někým podpořit....co Ty, Zuzko? please smiley

     
  • Autor: Veronika77
    Status: začátečník

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

    Datum: 17.07.2013 09:45
     

    Tak to dávám i sama.... love smiley , 60,9kg - do odjezdu k moři jsem si slíbila 59 kg.....to nevypadá nedosažitelně, že? winking smiley

     
  • Autor: zuzikm
    Status: nováček

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

    Datum: 17.07.2013 23:04
     

    tak já začala až dnes a první den úspěšně za mnou ... takže hurá do toho a pevnou vůli smiling smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dělená strava (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.