čtvrtek 25. dubna, 19:30 Svátek má Marek
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dělená strava
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Dělená strava
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: irisiris
Status:
Výsledné hodnocení: 4.6
Klikni pro filtrování

Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

Datum: 16.05.2010 18:36
 

Mléčná dieta - neboli redukční dieta Rajka Dolečka 7 AŽ 8 KG

01.06.2008

 

Jídla jsou po 3 hodinách - takže v 7.00, 10.00, 13.00, 16.00, 19.00

 

Jídelníček:

 

1.den - 250 ml mléka, 250 ml mléka, 250 ml mléka, 250 ml mléka, 250 ml mléka

2.den - bílý jogurt, 150 g tvarohu, 150 g vař. masa, 250 g tvarohu, 2 vejce a čaj

3.den - 100 g ovoce, 100 g zeleniny, 100 g salámu, 250 ml mléka, 150 g vařeného masa

4. den - bílý jogurt, 250 ml mléka, 100 g zeleniny, 100 g zeleniny, 100 g salámu a čaj

5.den - 100 g zeleniny + 2 vejce, 100 g ovoce, 100 g tvarohu, 100 g ovoce, 100 g zeleniny + kyselé mléko

6. den - 100 g šunky, 100 g ovoce, 100 g tvarohu, 100 g vařeného masa, 250 ml kyselého mléka,

7.den - 2 vejce, 100 g ovoce, 100 g tvarohu, 100 g vařeného masa, 250 ml mléka

8.den - 200 g ovoce, 200 g zeleniny, 200 g ovoce, 200 g zeleniny, 200 g ovoce,

9. den - 250 ml mléka, 250 ml mléka, 250 ml mléka, 250 ml mléka, 250 ml mléka

10.den - bílý jogurt, 150 g tvarohu, 100 g salámu, 250 ml mléka, 150 g vařeného masa,

11. den - 100 g ovoce, 100 g zeleniny, 100 g salámu, 250 ml mléka, 150 g vařeného masa

12.den - bílý jogurt, 250 ml mléka, 100 g zeleniny, 100 g zeleniny, 100 g salámu a čaj,

13.den - 100 g zeleniny + 2 vejce, 100 g ovoce, 100 g tvarohu, 100 g ovoce, 100 g zeleniny + kyselé mléko

 

Denně je nutno vypít alespoň 2 litry tekutin (čistá voda, minerálka bez bublinek) - lze dochutit citrónem

Černá káva pouze v hodině, kdy se pije mléko

Při vaření masa se může vypít při hladu vývar (pozor - pečené, smažené pokrmy - NE)

Zelenina - syrová nebo vařená Maso - solit minimálně Tvaroh - netučný v kelímku Jogurt - s živou kulturou



hubne se 7 až 8 kilo!!!!!!!!!!!!!!!!!

denně je nutno vypít 2 l vody po teto dietě se mění metabolismus a dalši 2 roky se nepříbíra !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 
Upraveno 2 krát. Naposledy upravil irisiris (17.05.2010 10:01)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 7 z 14
  • Autor: niqitinka
    Status: nováček

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

    Datum: 27.03.2013 12:57
     

    Tak dnes již najíždím na 3 den a jsem spokojená jde to hezky dolu za 2 dny dole 2.3 kg.Minule to tak rychle nešlo až jsem překvapenásmiling smileyKolikáty den máte za sebou??smiling smileybyla bych ráda kdyby si mě někdo všimnul hihi.Zajímalo by mě jak to zvláda jiná osobasmiling smileyDržím palečky thumbs down thumbs down

     
  • Autor: Reklama

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

     
     
  • Autor: niqitinka
    Status: nováček

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

    Datum: 27.03.2013 12:59
     

    Ahojky,takže jsi začla včera???:-)

     
  • Autor: Mira
    Status: začátečník

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

    Datum: 28.03.2013 10:36
     

    Holky tak já dneska 11 den a váha mi stojí na 3,5 kg. Žádná sláva 5,5 kg jako po prvé to nebude. První týden jsem dala dolů 3 kg a teď dva dny se to ani nehlo.

     
  • Autor: niqitinka
    Status: nováček

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

    Datum: 28.03.2013 12:27
     

    to je stejně zvláštní že to jde hezky dolu a pak se to zastavísad smiley....to pak má člověk chut stím praštit.

     
  • Autor: Mira
    Status: začátečník

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

    Datum: 28.03.2013 14:07
     

    Je to tak, ale ještě ty dva dny vydržím, dneska odpoledne si dám špenát, když je ten zelený čtvrtek a večer jdu za kulturou,

    tak snad se to zítra projeví na váze, alespoň do těch 4 kg bych chtěla. Moc nepiju a to je asi ta chyba. mls smiley

     
  • Autor: Mira
    Status: začátečník

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

    Datum: 29.03.2013 09:55
     

    Tak jsem ráno hupla na váhu a sláva, dole je dalších 30 dkg, člověk se umí radovat i z maličkostí. Tak teď věřím, že úbytek celkově bude kolem 4 kg, dobré toto. Když si dám na sebe 4 kg mouky je toho kopec, bohužel na sobě to nikde nepozoruji. flower smiley

     
  • Autor: aneri
    Status: nováček

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

    Datum: 29.03.2013 10:11
     

    Mira: Držím palce spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Autor: Clarisse
    Status: nováček

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

    Datum: 02.04.2013 07:14
     

    Ahoj všichni, dneska začínám s mléčnou dietou ! Jsem hodně namotivovaná, tak doufám, že vydržím. Navíc je kolegyně v práci tento týden doma s nemocnou dcerkou, takže doufám, že ji spadne čelist, až se příští pondělí vrátí. (myslím to v dobrém, jsme nejlepší kámošky) Zkoušela jsem to už 2x a pokaždé jsem skončila u druhého dne.... Moje výška je 172 cm a současná váha tragická 88 kg sad smiley Pěkně jsem se za posledních pár let vyprasila. Takže před chvílí první dávka mléka. S tím nemám vůbec problém, celý den mléko jsem vždycky vydržela v pohodě. Nějak hodně zasytí. Horší to bude pro mě zítra. Po předchozích zkušenostech vím, že to je kritický den, takže teď to musím dát. Váha mi taky váží v každém pokoji jinak, takže si ji musím dávat pořád na jedno a to samé místo, aby to bylo aspoň trochu objektivní.

     
  • Autor: cvrcek
    Status: nováček

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

    Datum: 02.04.2013 08:53
     

    ahoj holky,hlásím výsledky.Dietu jsem držela 7 dní,pak mě skolila dost ošklivá chřipka,těsně před velikonocema v pondělí.Ještě teď se z toho hrabu. ALE startovací váha 66,7 kg a nyní 61 kg.Paráááááda thumbs down Mám z toho hroznou radost,snažím se ještě něco málo z toho dodržovat,tak uvidíme,jestli to ještě půjde dolů.

    držím vám všem tady palce,ať se dostanete na takovou váhu,která vám vyhovuje. smiling smiley

     
  • Autor: Clarisse
    Status: nováček

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

    Datum: 02.04.2013 12:07
     

    Tak to je super výsledek! To bych taky brala. Ono to ale na každého působí jinak. Škoda té chřipky co, když ti váha takhle krásně spadla jen po sedmi dnech.

    Já mám 2 porce mléka za sebou, trochu mi kručí v břiše, ale vyloženě hlad nemám, spíš takový nepříjemný pocit prázdného žaludku.

     
  • Autor: Clarisse
    Status: nováček

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

    Datum: 03.04.2013 06:49
     

    Včera jsem první den jen o mléku zvládla celkem v pohodě, večer trochu hlad, ale dalo se to s klidem vydržet. Za chvíli si dám jogurt, ani na něj nemám moc chuť. Váha po jednom dni - 2kg! Takže mám 86, což je super. Splasklo mi břicho.

     
  • Autor: Clarisse
    Status: nováček

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

    Datum: 04.04.2013 12:16
     

    Dneska jedu 3. den ..... je to zatím nejhorší den z těch tří. Ráno banán, pak 1 mrkev, čeká mě maso na které se nesmírně těším smiling smiley Hlad mám velký, jsem lehce zesláblá, ale to bude současně i souviset se změnou času, musím vstávat hrozně brzo a to mě drtí. Mám dole celkem 3 kg, takže současná váha ráno byla 85 kg. Na oblečení to zatím moc znát není, nosím pásek, takže kalhoty stáhnu, ale cítím se prázdná a splasklá.

     
  • Autor: aneri
    Status: nováček

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

    Datum: 04.04.2013 12:34
     

    Držím palce :-)

     
  • Autor: annah
    Status: nováček

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

    Datum: 04.04.2013 23:56
     

    Dietka se mi moc líbí, ale budu ji držet až od ponděli. Přes víkend by to nemělo cenu začínat.

     
  • Autor: Clarisse
    Status: nováček

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

    Datum: 05.04.2013 13:47
     

    Aneri : děkuju, jsem rozhodnutá, že to dám thumbs down

    Dneska 4 den, ráno bílý jogurt, na ten jsem se těšila, pak sklenice mléka, to mě zklamalo hned po sobě dvě mléčné věci a navíc tak hladové, pak jedna paprika. Zeleninu a ovoce nevážím, prostě 1 kus. Určitě to bylo víc než 100g a i přesto šilhám hlady. Vyloženě se těším domů, protože jsem si koupila liliek, který si ogriluju jako další jídlo. Je to zelenina? Je. Na večer se vyloženě třesu, čeká na mě šunka!

    Annah: Budu ráda, když tu přibude někdo, kdo taky mléčnou dietu bude držet. Já začínala tohle úterý, na Velikonoční pondělí by to byl hřích grinning smiley Je to hodně těžký, ale snad to bude stát za to.

    Dneska jsem se bohužel nestihla ráno zvážit, tak uvidím zítra. Ale na sobě to už začínám pociťovat.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dělená strava (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.