čtvrtek 28. března, 20:28 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dělená strava
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Dělená strava
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: irisiris
Status:
Výsledné hodnocení: 4.6
Klikni pro filtrování

Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

Datum: 16.05.2010 18:36
 

Mléčná dieta - neboli redukční dieta Rajka Dolečka 7 AŽ 8 KG

01.06.2008

 

Jídla jsou po 3 hodinách - takže v 7.00, 10.00, 13.00, 16.00, 19.00

 

Jídelníček:

 

1.den - 250 ml mléka, 250 ml mléka, 250 ml mléka, 250 ml mléka, 250 ml mléka

2.den - bílý jogurt, 150 g tvarohu, 150 g vař. masa, 250 g tvarohu, 2 vejce a čaj

3.den - 100 g ovoce, 100 g zeleniny, 100 g salámu, 250 ml mléka, 150 g vařeného masa

4. den - bílý jogurt, 250 ml mléka, 100 g zeleniny, 100 g zeleniny, 100 g salámu a čaj

5.den - 100 g zeleniny + 2 vejce, 100 g ovoce, 100 g tvarohu, 100 g ovoce, 100 g zeleniny + kyselé mléko

6. den - 100 g šunky, 100 g ovoce, 100 g tvarohu, 100 g vařeného masa, 250 ml kyselého mléka,

7.den - 2 vejce, 100 g ovoce, 100 g tvarohu, 100 g vařeného masa, 250 ml mléka

8.den - 200 g ovoce, 200 g zeleniny, 200 g ovoce, 200 g zeleniny, 200 g ovoce,

9. den - 250 ml mléka, 250 ml mléka, 250 ml mléka, 250 ml mléka, 250 ml mléka

10.den - bílý jogurt, 150 g tvarohu, 100 g salámu, 250 ml mléka, 150 g vařeného masa,

11. den - 100 g ovoce, 100 g zeleniny, 100 g salámu, 250 ml mléka, 150 g vařeného masa

12.den - bílý jogurt, 250 ml mléka, 100 g zeleniny, 100 g zeleniny, 100 g salámu a čaj,

13.den - 100 g zeleniny + 2 vejce, 100 g ovoce, 100 g tvarohu, 100 g ovoce, 100 g zeleniny + kyselé mléko

 

Denně je nutno vypít alespoň 2 litry tekutin (čistá voda, minerálka bez bublinek) - lze dochutit citrónem

Černá káva pouze v hodině, kdy se pije mléko

Při vaření masa se může vypít při hladu vývar (pozor - pečené, smažené pokrmy - NE)

Zelenina - syrová nebo vařená Maso - solit minimálně Tvaroh - netučný v kelímku Jogurt - s živou kulturou



hubne se 7 až 8 kilo!!!!!!!!!!!!!!!!!

denně je nutno vypít 2 l vody po teto dietě se mění metabolismus a dalši 2 roky se nepříbíra !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 
Upraveno 2 krát. Naposledy upravil irisiris (17.05.2010 10:01)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 6 z 14
  • Autor: cvrcek
    Status: nováček

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

    Datum: 19.03.2013 13:22
     

    ahoj holky,takže druhý den diety a je mi fajn.Ani jsem včera neměla při tom mlíku hlad.Jen jsem to zapila vždycky vodou.A hodně jsem lítala na záchod,protože tolik vody normálně ani nevypiju grinning smiley .Teď jsem snědla maso,a už se těším na večer na ta vajíčka.Jo taky jsem vlezla na váhu a jsou dole 2 kg.Je to možný,po jednom dnu?To určitě potom vyskočí zpátky,co.

    Jen jsem dost nastydlá,takže bojuji i s bolestí na prsou,v krku a hlavy. thumbs up .No tak snad to brzo přejde.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

     
     
  • Autor: Mira
    Status: začátečník

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

    Datum: 20.03.2013 07:15
     

    Zdravím holky, tak já po druhém dnu mám dole 1,5 Kg. Cítím se dobře, snad to dotáhnu do konce. Když jsem se dívala do archivu, tak jsem tady nebyla skoro rok a půl, taky na váze je to vidět. No co se dá dělat budeme bojovatˇ, jaro už klepe na dveře tak ať jsme zase kočky až odložíme kabáty a bundy. Mira flower smiley

     
  • Autor: cvrcek
    Status: nováček

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

    Datum: 20.03.2013 10:54
     

    ahoj Miro,já jedu třetí den,zatím to jde.Původně jsem myslela,že tu dietu budu držet jen pár dní,ne celých 13,ale ty kila jdou tak krásně dolů,že se pokusím vydržet až do konce. Tak bychom se mohly povzbuzovat,co myslíš? winking smiley taky budu ráda do léta kočka,zůstalo mi po porodu 10 kg navíc tak budu ráda,když budou pryč grinning smiley

     
  • Autor: Mira
    Status: začátečník

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

    Datum: 20.03.2013 11:37
     

    Určitě to bude větší motivace, když vím že v tom nejsem sama. Ale dneska jsem se zařekla, že se budu vážit az o víkendu,

    to ale jistě nedodržím. V začátku jdou lilečka pěkně dolů, horší je druhý týden. Přeji krásný sluníčkový den.

     
  • Autor: Mira
    Status: začátečník

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

    Datum: 21.03.2013 11:22
     

    Dobré skoro poledne, tak jsem to dle očekávání nevydržela a ráno jsem hopsla na váhu, dole mám za 3 dny 2,2 kg, což je krásné, jen tak dál/ musím se za to pochválit/ Jinak se cítím fajn, včera jsem umyla pár oken, nevím jestli to bylo tím sluníčkem, nebo tím pocitem, že jsem se konečně rozhodla pro sebe něco udělat. Všem mlíkařkám držím palečky. coffe smiley

     
  • Autor: cvrcek
    Status: nováček

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

    Datum: 22.03.2013 10:46
     

    ahojky, tak já jsem hupla na váhu asi před hodinou, po necelých 5 dnech dietky.Nevím,jestli je to možné,naše váha si občas taky váží jak chce smiling smiley ,ale vypadá to na 3,5 kg dole.Paráááda thumbs down Mám dobrou náladu,vejdu se už do oblíbených kalhot a venku leze sluníčko,takže půjdu s kočárkem na prochajdu.Horší to bude o víkendu,rodina je doma a pořád provokuje dobrým jídlem, ale už jsem dost odolala,takže doufám,že vydržím. winking smiley Hezký den.

     
  • Autor: Mira
    Status: začátečník

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

    Datum: 22.03.2013 11:31
     

    Blahopřeji, to je dobrá motivace, přes víkend to vydržíš a příští týden už je konec a za ty zhozené kila to jistě stojí, jen aby to vydrželo. Ale bude jaro více pohybu, můžeme trávit více venku na zdravém vzduchu a ne pořád u těch hrnců.

    Moje váha si taky ukazuje co chce, včera ráno jsem s ní pochodovala celým bytem, na koberci ukazuje míň a na dlažbě více.

    Dneska jsem se nevážila, tak uvidím co bude přes víkend. Hezký víkend

     
  • Autor: Sheila112
    Status:

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

    Datum: 22.03.2013 12:26
     

    Miro ta váha ukazuje nejpřesněji na tvrdém podkladu, neboť když jí dáš na měkký podklad (lino, koberec, atd) tento podklad poklesne pod tíhou a pár kg tak ubere...proto je dobré se vážit právě na dlažbě, dřevu a pod.

     
  • Autor: Mira
    Status: začátečník

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

    Datum: 25.03.2013 10:03
     

    Dobré ranko, tak hlásim ubytky - za týden 3 kg, samozřejmě jsem něco zobla, ono to ani nejde když vaříte rodině neochutnat.

    Jinak se cítím v pohodě, dneska jsem si vyměnila jídelníček a piji pouze mléko, zítra si dám ovocnozelenivé menu- fuj.

    Dvě kg bych ještě do konce mohla udělat, ale co ty velikonoce nono smiley , Přeji všem krásný den.

     
  • Autor: aneri
    Status: nováček

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

    Datum: 25.03.2013 10:17
     

    Mira: Ahoj, můžu se zeptat? Jaká by la tvoje startovací váha?

     
  • Status:

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

    Datum: 25.03.2013 10:53
     

    Tomu se nedá ani věřit! eye popping smiley

     
  • Autor: Mira
    Status: začátečník

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

    Datum: 25.03.2013 12:22
     

    Startovací váha byla 75 kg, ale upozorňuj,i že jsem snad víc jak rok žádnou dietu nedržela. Vám se zdá, že je ten ubytek velký?

    Když jsem ji držela kdysi před rokem tak jsem dala dolů cekově 5.5 kg, to ale asi neudělám.

     
  • Autor: niqitinka
    Status: nováček

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

    Datum: 25.03.2013 15:18
     

    ahojky holkysmiling smiley dneska jsem začalasmiling smiley miluji mléko takže mi to vubec nevadí:-),už jednou jsem dietku držela.Bylo to opravdu kruté ale zvládla jsem to za 13 dní krásných 6.5 kg dole.Nezačínáte dnes někdo?? please smiley

     
  • Autor: Mira
    Status: začátečník

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

    Datum: 26.03.2013 12:27
     

    Pokračuji dále, je vidět že si moje tělo zvyká na malé dávky jídla, po včerejším mlékovém dni dole pouze 0,30 kg, ale i za to jsem vděčná. Jak se daří ostatním?

     
  • Autor: MelissaD
    Status: nováček

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

    Datum: 26.03.2013 16:31
    Hodnocení fotografie "Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů": 5
     

    Ve čtvrtek začínám tak jsem zvědavá jestli vydržím a odolám dobrotám doma co jí mamka s tatkou grinning smiley Už jsem si spočítala kolik si čeho mám koupit a ve čtvrtek zajedu do obchodu a vyberu si věci co jím ať mi aspon ta trocha jídla chutná smiling smiley Mléka máme doma dost, takže to se nebojím. No držte mi palce smiling smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dělená strava (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.