sobota 24. srpna, 07:06 Svátek má Bartoloměj
Není fotka
Vyhledávání

Co se kde šustne

Zajímavé foto

Navigace: Dělená strava
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Dělená strava
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..

Autor: irisiris
Status:
Výsledné hodnocení: 4.6
Klikni pro filtrování

Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

Datum: 16.05.2010 18:36

Mléčná dieta - neboli redukční dieta Rajka Dolečka 7 AŽ 8 KG

01.06.2008

Jídla jsou po 3 hodinách - takže v 7.00, 10.00, 13.00, 16.00, 19.00

Jídelníček:

1.den - 250 ml mléka, 250 ml mléka, 250 ml mléka, 250 ml mléka, 250 ml mléka

2.den - bílý jogurt, 150 g tvarohu, 150 g vař. masa, 250 g tvarohu, 2 vejce a čaj

3.den - 100 g ovoce, 100 g zeleniny, 100 g salámu, 250 ml mléka, 150 g vařeného masa

4. den - bílý jogurt, 250 ml mléka, 100 g zeleniny, 100 g zeleniny, 100 g salámu a čaj

5.den - 100 g zeleniny + 2 vejce, 100 g ovoce, 100 g tvarohu, 100 g ovoce, 100 g zeleniny + kyselé mléko

6. den - 100 g šunky, 100 g ovoce, 100 g tvarohu, 100 g vařeného masa, 250 ml kyselého mléka,

7.den - 2 vejce, 100 g ovoce, 100 g tvarohu, 100 g vařeného masa, 250 ml mléka

8.den - 200 g ovoce, 200 g zeleniny, 200 g ovoce, 200 g zeleniny, 200 g ovoce,

9. den - 250 ml mléka, 250 ml mléka, 250 ml mléka, 250 ml mléka, 250 ml mléka

10.den - bílý jogurt, 150 g tvarohu, 100 g salámu, 250 ml mléka, 150 g vařeného masa,

11. den - 100 g ovoce, 100 g zeleniny, 100 g salámu, 250 ml mléka, 150 g vařeného masa

12.den - bílý jogurt, 250 ml mléka, 100 g zeleniny, 100 g zeleniny, 100 g salámu a čaj,

13.den - 100 g zeleniny + 2 vejce, 100 g ovoce, 100 g tvarohu, 100 g ovoce, 100 g zeleniny + kyselé mléko

Denně je nutno vypít alespoň 2 litry tekutin (čistá voda, minerálka bez bublinek) - lze dochutit citrónem

Černá káva pouze v hodině, kdy se pije mléko

Při vaření masa se může vypít při hladu vývar (pozor - pečené, smažené pokrmy - NE)

Zelenina - syrová nebo vařená Maso - solit minimálně Tvaroh - netučný v kelímku Jogurt - s živou kulturou

hubne se 7 až 8 kilo!!!!!!!!!!!!!!!!!

denně je nutno vypít 2 l vody po teto dietě se mění metabolismus a dalši 2 roky se nepříbíra !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Upraveno 2 krát. Naposledy upravil irisiris (17.05.2010 10:01)

Komentáře a názory

Aktuální stránka: 230 z 230
  • Autor: danielama
    Status: nováček

Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

Datum: 01.06.2014 11:06

Ahojky, tak dnes s touto dietou také začínám :-) Snažím se zhubnout už od ledna a mám dole 10Kg – úpravou jídelníčku a cvičením, ale poslední měsíc se hubnutí úplně zastavilo a potřebuji nakopnout, tak jsem si řekla, že to vyzkouším. Nevím, zda to vydržím celých 13 dní, ale kdyby se váha (nebo spíš cm) hly opět směrem dolů, byla by jsem šťastná, jinak ztrácím motivaci. Potřebovala by jsem dolů ještě alespoň 5–7 Kg. Nezačíná dnes někdo také, že bychom se vzájemně podporovali? Ještě by jsem se chtěla zeptat – pracuji na směny, denní, noční – jak tomu uzpůsobit tuto dietu? Když před noční v 19 hod budu mít poslední jídlo, budu pak mít asi po noční hlad a naopak, nebudu moci pak zase jíst přes den, když spím – nemáte někdo zkušenost?

• Autor: Reklama

• Status: nováček

Datum: 23.07.2014 09:44

Ahoj děvčata, tak já od pondělí začla s mlíkovkou taky.. Původní váha byla 71kg na 175 cm.. Moje vysněná váha je cca kolem těch 60kg. Jinak dnes začínám 3 den a váha mi ukazuje 68.7kg tak doufám, že to půjde takhle skvěle i nadále. Momentálně sem doma, takže nic moc pohyb, tak alespon vyuzivám svoji cvičební trampolínku a sem tam si na ní zařádim, abych dala tělo alespon trosku toho pohybusmiling smiley První den byl asi takovej, že jsem zhřešila třema plátkama šunky, ale za to sem místo pěti sklenic s mlékem vypila jen dvě, pak už sem to mlíko nechtěla ani vidět:/...Takže sem to nahrazovala jen vodou s citronem. Druhý den sem opět zhřešila, dopoledne sem sezobala pár lusků hrášků a hrstičku angreštu. K obědu jsem si dala jen 100g tvarohu, do něj cibulku, papriku, pažitku, a drobet himalajské soli na dochuceni..ja vim, že sul se nesmí mnoo ale vážně jen drobátkosmiling smiley...Odpoledne sem si udělala na trošilince másla a vodě tresku, která po rozmrznutí místo počátečních 120 g vážila pouhých 55g no nedá se nic dělat, snedla sem půlku a za hodinku pak dalsí půlku. Jenže moje milá maminka upekla buchtu se zakysankou a jahodami a já (a za to sem si pak pěkně nadávala) si kousíček vzala...no hruzasad smiley...Takže sem si pak odřekla jak tvaroh, tak i vejce a šla jsem zas za trest na trampolinkusad smiley... Ale diky bohu, ze me rano vaha mile prekvapila, za dva dny presne 2,3 kg dolesmiling smiley... Tak jen vydrzet! za 14 dni jedu na dovolenou tak chci ty špíčky schodit do plavek a nestydět se furtsmiling smiley...Přeju pevné nervy všem, co chtějí být krásné na léto flower smiley

• Autor: KackaP
    Status: začátečník

Re: hubnoucí koktejl

Datum: 13.12.2014 16:48

Ahojky holky já tuto dietu kdysy držela taky vydržela jsem to 8 dní a když jsem 8 den začala zvracet, tak jsem to potom vzdala. Ale hrozně fandím těm co to zvládly a hlavně s ní zhubly. Já tahdy myslím za těch 8 dní zhubla 3 kila, což by bylo super nebýt toho vedlejšího učinku. No a teď jsem se pustila do koktejlové a tyčinkové, kašové a čajové diety s Akunous programem na hubnutí AkuWM. Začala jsem před měsícem, hned jak jse přestala kojit a první pozitivní výsledky a hlavně bez blinkání se už dostavili. Shodila jsem zatím 4 kila chystám se ještě tak na dalších 8kilo. Je pravda že nejvíc jsem zhubla 2,5 kg za prvních 14 dní, teď už to jde pomaleji, ale nevadí s tím jsem počítala...

• Autor: alvapa

Datum: 28.01.2015 15:36

holky,je tu někdo kdo chce zítra začít?chtěla bych to zkusit,mohly bychom se podporovat winking smiley

• Autor: Olivka

Datum: 16.02.2015 12:46

Ahoj holky tak co jak jste na tom já začínám zítra chtěla bych shodit tak 10kg to by mi stačilo grinning smiley Jsem na mateřské takže u toho ještě vyvařovat dětem no jsem zvědavá jak to zvládnu...... thumbs down

• Status: nováček

Datum: 21.02.2015 19:16

Ahoj děvčata tak jsem dneska odstartovala první den. Měřím 175 cm a vážim momentálně 72,5kgsad smiley Ještě loni v létě jsem měla 65kg, tak to chci zase zpátkysmiling smiley Takže nezačala jsem úplně přesně stydlin smiley jelikož ke snídani byl zelený čaj a kávová lžička syrovátky linie rozpuštěná v hrnku vody, pak jsem se pustila do razantního úklidu koupelny který mi trval cca 5 hodin eye rolling smiley...takže k obědu to pak bylo pět plátku krůtí šunky a opět zelený čaj a k večeři zase lžička syrovátky linie a pár plátků šunky..bohužel mléčný den nějak nevyšel, vůbec sem neměla chuť na mlékosad smiley...ale vypila jsem 2 litry vody s citronemsmiling smiley tak uvidím jak zvládnu zítřek, zda to nakonec taky nebude úplně jinej jídelníček:/... Ale tvaroh mám koupený tak snad nesmiling smiley... tu syrovátku piji kvuli doplneni látek které tělu během hubnutí chybí, hodně lidí mi to doporučovalo, tak snad se pan Doleček nebude moc hněvat spinning smiley sticking its tongue out a jak jste na tom vy, drží někdo semnou? smiling smiley Hezký den Všem flower smiley

• Autor: Pegy

Datum: 27.02.2015 18:15

Super,

právě začínám tak jsem zvědavá smiling smiley

jinak nějaké tip jsou taky tady - tukozrout.cz/mlecna-dieta-od-rajka-dolecka/

Držím všem palce thumbs down thumbs down thumbs down

• Autor: lenulka

Datum: 29.04.2015 12:38

Dobrý den chci se zeptat jak jíst při noční směně?

• Autor: Monulina
    Status:

Datum: 21.04.2016 12:33

Ahoj, dneska druhý den, potřebuju dolů 15 kg. smiling smiley Každý den chodím na delší procházky s kočárkem. Jestli někdo čte a taky drží, ozvěte se. smiling smiley Za pár dní napíšu váhu, jestli se pohne. Teď mám 81 kg.

Upraveno 2 krát. Naposledy upravil Monulina (23.03.2017 08:53)

• Autor: Monulina
    Status:

Datum: 23.03.2017 09:23

Ahoj, dneska druhý den, potřebuju dolů 15 kg. smiling smiley Každý den chodím a delší procházky s kočárkem. Jestli někdo čte a taky drží, ozvěte se. smiling smiley Za pár dní napíšu váhu, jestli se pohne. Teď mám 81 kg.

• Autor: MarieJ

Datum: 06.05.2017 12:31

Za poslední dobu jsem si hodně oblíbila nakupovat oblečení u Deejada Fashion [www.deejadafashion.cz] . Mají tam docela pěkné kousky a za přijatelné ceny , vždy tam se ségrou něco objevíme smiling smiley

• Autor: Kytinka

Datum: 10.05.2017 09:51

Ahoj. Je tady někdo, kdo ted drží tuhle dietku? Já jsem dneska na 4, dni a zatím je to v pohodě, mám 2 kila dole. Ráda bych ještě aspon 5 kg a hlavně nějaké centimetry. Pojdte do toho někdo se mnou, at tu nejsem sama smiling smiley .

• Autor: Kytinka

Datum: 10.05.2017 21:00

Halo, halo, nikdo sem už nechodí, všichni jsou už hubení smiling smiley ?

Podobné příspěvky
Diskuze: Manželské etudy po 20 letech Dieta??? Cyklo oblečení

Opakují "Manželské etudy" - časosběrný dokument od Třeštíkové. Sledujete někdo? Já viděla, tuším, téměř všechny, když to dávali poprvé, teď jsem si t

Autor: Anavi - 16.07.2008 13:46
Rubrika: Televize - Komentářů: 39

Mnoho zde na weeku založených vláken je na téma dělené stravy, občas z dlouhé chvíle nakukuji a vstávají mi vlasy hrůzou, co se tam vždy dočtu . Nech

Autor: Elelka - 10.02.2010 12:12
Rubrika: Zdraví a fitness - Komentářů: 199

Zdravím, chci se zeptat v čem jezdíte na kole. Kupujete si spešl cyklo oblečení, nebo to neřešíte a jedete v tom co je zrovna po ruce? Josefína

Autor: Josefina - 31.07.2011 18:27
Rubrika: Móda - Komentářů: 66
Blog: Biodiverzita, biodiverzanti .. UGANDA 2012 - pokračování THAJSKO 2015 - 1.pokračování

Biodiverzita je něco, co by se ve své nejvíce zjednodušené podobě dalo označovat jako druhová rozmanitost ekosystému. Definice biodiverzity samozřejmě

Autor: Ram - 14.12.2009 18:41
Rubrika: Příroda a květena - Komentářů: 1

Den sedmý - sobota Den osmý - neděle   Ve 4 hodiny mě budí prudká bouřka, holt rovníkové bouřky mají grády, ale bohudík i krátké trvání a pak

Autor: SPIKE - 13.02.2015 00:40
Rubrika: Afrika - Komentářů: 1

Bangkok nás přivítal deštěm. Už z letadla jsme viděli velké louže na letištní ploše, černý mrak se pomalu přesouval dál. Vlhké vedro nepřekvapilo, to

Autor: SPIKE - 25.11.2016 11:11
Rubrika: Thajsko - Komentářů: 2
Galerie: Vodní hrátky... Velikonoce Pěší túra na Knofeleben
  Vodní hrátky...
Autor: LadaB - 17.06.2007 08:16
Rubrika: Co se jinam nehodí - Komentářů: 5
Velikonoce
Autor: rejt - 25.02.2008 23:39
Rubrika: Šikovné ručičky - Komentářů: 11
Pěší túra na Knofeleben
Autor: carlos - 10.07.2016 10:50
Rubrika: Dolní Rakousko - Komentářů: 2
Adresář: http://navylet.net   

www.navylet.net- Cíl výletu najdeš hned.... Stránky věnované tipům na výlet po Česku a blízkém zahraničí. Informace u každého tipu na výlet - lokali

Autor: Navylet - 20.07.2012 23:26
Rubrika: Tipy na výlety - Komentářů: 0

Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace

Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu

Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.

RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dělená strava (Diskuze)

Přidej na Seznam    

(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda

Tento server používá software Phorum.