čtvrtek 28. března, 19:12 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dělená strava
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Dělená strava
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: irisiris
Status:
Výsledné hodnocení: 4.6
Klikni pro filtrování

Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

Datum: 16.05.2010 18:36
 

Mléčná dieta - neboli redukční dieta Rajka Dolečka 7 AŽ 8 KG

01.06.2008

 

Jídla jsou po 3 hodinách - takže v 7.00, 10.00, 13.00, 16.00, 19.00

 

Jídelníček:

 

1.den - 250 ml mléka, 250 ml mléka, 250 ml mléka, 250 ml mléka, 250 ml mléka

2.den - bílý jogurt, 150 g tvarohu, 150 g vař. masa, 250 g tvarohu, 2 vejce a čaj

3.den - 100 g ovoce, 100 g zeleniny, 100 g salámu, 250 ml mléka, 150 g vařeného masa

4. den - bílý jogurt, 250 ml mléka, 100 g zeleniny, 100 g zeleniny, 100 g salámu a čaj

5.den - 100 g zeleniny + 2 vejce, 100 g ovoce, 100 g tvarohu, 100 g ovoce, 100 g zeleniny + kyselé mléko

6. den - 100 g šunky, 100 g ovoce, 100 g tvarohu, 100 g vařeného masa, 250 ml kyselého mléka,

7.den - 2 vejce, 100 g ovoce, 100 g tvarohu, 100 g vařeného masa, 250 ml mléka

8.den - 200 g ovoce, 200 g zeleniny, 200 g ovoce, 200 g zeleniny, 200 g ovoce,

9. den - 250 ml mléka, 250 ml mléka, 250 ml mléka, 250 ml mléka, 250 ml mléka

10.den - bílý jogurt, 150 g tvarohu, 100 g salámu, 250 ml mléka, 150 g vařeného masa,

11. den - 100 g ovoce, 100 g zeleniny, 100 g salámu, 250 ml mléka, 150 g vařeného masa

12.den - bílý jogurt, 250 ml mléka, 100 g zeleniny, 100 g zeleniny, 100 g salámu a čaj,

13.den - 100 g zeleniny + 2 vejce, 100 g ovoce, 100 g tvarohu, 100 g ovoce, 100 g zeleniny + kyselé mléko

 

Denně je nutno vypít alespoň 2 litry tekutin (čistá voda, minerálka bez bublinek) - lze dochutit citrónem

Černá káva pouze v hodině, kdy se pije mléko

Při vaření masa se může vypít při hladu vývar (pozor - pečené, smažené pokrmy - NE)

Zelenina - syrová nebo vařená Maso - solit minimálně Tvaroh - netučný v kelímku Jogurt - s živou kulturou



hubne se 7 až 8 kilo!!!!!!!!!!!!!!!!!

denně je nutno vypít 2 l vody po teto dietě se mění metabolismus a dalši 2 roky se nepříbíra !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 
Upraveno 2 krát. Naposledy upravil irisiris (17.05.2010 10:01)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 13 z 14
  • Autor: MXMX
    Status: nováček

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

    Datum: 23.05.2014 21:31
     

    Ahoj, ja pozitri koncim, musim rict, ze na zacatku to byl peknej masakr, prvni den mi bylo fyzicky blbe, nejspis z toho hladu a jak se telo cistilo ... smiling smiley kazdopadne pak jsem si zvykla, sice mam sem tam chute, hlavne vecer nebo kdyz chystam jidlo detem, ale zatim jsem nikdy zadnou dietu nevydrzela a tohle bude nejspis prvni v mem zivote, kterou zvladnu winking smiley

    Takze vysledek je zatim takovy : 11.den ubytek 2,7 kg takze nic moc sad smiley cekala jsem fakt vic, ale nezoufam a doufam, ze treba za odmenu se v pondeli vaha umoudri a jeste neco pujde dolu... :-D, pricitam to ale tomu, ze pri vysce 163 cm byla moje "startovni " vaha 62,1 . Dlouho jsme touzila byt pod 60 kg tedy s 5 na zacatku a to se uz povedlo, tak uvidim na konci, ted uz to vydrzim uz ze zvedavosti, abych sem mohla napsat finalni vysledek winking smiley

    Tesim se na pondeli az si po skoro 2 tydnech dam sklenicku vina nebo sampusu za odmenu. Janczo, drzim palce, kdyz jsem to zatim zvladla ja, zvladne to kazdy :-) a napis jak jsi na tom, ja mela vlastne nejvetsi ubytek po 1.dni, ale muj muz rika, ze jsem zhubla a dnes si vsimla i moje mama, takze nejaky vysledek tam je a to me tesi :-)

    Dalsi tyden si dam asi volnejsi ale pak asi jeste najedu na delenou stravu, prala bych si jeste tak 3 kg dolu. Tak uvidime jak se mi to bude darit a jestli a pripadne kolik priberu (doufam, ze ne :-O)

     
  • Autor: Reklama

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

     
     
  • Autor: Jancza82
    Status: nováček

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

    Datum: 24.05.2014 08:00
     

    Ahoj MXMX smiling smiley, tak to jsi hubeňour.. Já začala s krapet větším kalibrem grinning smiley, a to 96,6kg při výšce 167cm sad smiley. Takže hnus no. Nyní mám v 5.dnu 93 kg, tak snad se to ještě posune. Jenom mě štve, že nemám doma metr a nezměřila jsem se hned první den dietky. Myslím, že jsou hodně důležité i ty cenťáčky, které zmizí a už se doufám nikdy nevrátí grinning smiley.

    Včera jsem měla právě i krizovku. Přítelovi nachystat véču ( vepřový řízek s bramborem ), jak přijde z práce a málem se mi pokroutily prsty na nohou z té vůně angry smiley. A taky jsem už k večeru byla dost malátná, jak hadrová panenka, tak snad se to dneska nebude opakovat.

    Tak se drž, to zvládneš, máš to přece za pár winking smiley a pak napiš, jak jsi dopadla. A neboj, něco ještě určitě dolů půjde winking smiley.

     
  • Autor: MXMX
    Status: nováček

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

    Datum: 24.05.2014 14:30
     

    Janczo, diky zrovna si davam papriku a dnes jsme byli i na kole, ovsem ted jsem z toho na sedacce na hodinu usnula 😄 takze si uplne nedovedu predstavit jak tady nekdo psal v te diskusi, ze u toho pravidelne cvici nebo sportuje, to bych asi nedala...😳 Ted se nevazim, jsme na chalupe, takze finalni vazeni bude v pondeli :-) pak napisu jak to dopadlo. Vidis, ty za 5 dni mas dole vic nez ja za celou dobu 👍ja jsem se taky nezmerila, az teda nekdy v pulce a to si navic uz nepamatuju, takze na centimetry to fakt nevim... Tak se drz a pis jak ti to jde ;-)

     
  • Autor: Jancza82
    Status: nováček

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

    Datum: 24.05.2014 21:08
     

    Ahoj MXMX, tak já před chvíli dopila Kyšku, kterou jsem neměla snad víc jak deset let a úžasně mi zaplnila žaludek mls smiley. S tím cvičením to teda taky moc nechápu. Já šla včera s kámoškou na procházku a jelikož jsme v kočárku vozily její dceru, tak jsme udělaly celkem velký okruh. Bylo mi fakt na umření, jak jsem došla domů. To jsem sebou ještě tahala mléko v termosce, jelikož procházka trvala 3 hodiny. No srandy kopec, jak jsem v parku popíjela na lavičce mléko grinning smiley. Ale věřím, že ti ještě dolů něco půjde a taky není možně, abys to nepoznala na oblečení winking smiley. Já mám dneska asi první den, kdy nemám krizovku a jsem jakžtakž fit a vypadá to, že snad poprvé po těch pěti dnech nepůjdu konečně spát v deset se slepicema grinning smiley. Tak užívej chalupy, čerstvého vzduchu a pak napiš winking smiley

     
  • Autor: dracek2
    Status: nováček

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

    Datum: 24.05.2014 21:52
     

    Ahoj, někdo kdo bude začínat?smiling smiley Já chci tuhle dietu vyzkoušet od pondělí, tady ta diskuse mě přesvědčila o tom, že by mi to mohlo na rozjezd pomoci.

     
  • Autor: MXMX
    Status: nováček

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

    Datum: 25.05.2014 16:03
     

    Ahoj holky, tak mi to nedalo a zvazila jsem se a vtipne jsem od patku pribrala 0,3 kg :-D ale neni to objektivni, jelikoz se vazim rano a ted jsem se zvazila po prijezdu z chalupy ;-) ale prave me ceka oslava narozenin dcery kamaradky, takze dnes odpoledne to bude chtit velmi silnou vuli.... Na obleceni jsem to poznala, kalhoty jsou mi volnejsi bricho splasklo, takze to je ok, jen jsem mela trosku vetsi ocekavani s temi kily, doufala jsem alespon ve 4 kg :-( ale no nic musim se dal hlidat a treba se to postupne jeste upravi. Od zitra planuji cvicit a pokusim se udrzat male porce po 3 hodinach, takze se pak ozvu, jak to zvladam a s jakym vysledkem. Kazdopadne ted uz hlad mezi jidly vubec nemam a rekla bych, ze nejhorsich bylo prvnich 5 dni, to mi pripadalo 13 dni nekonecnych a ze to urcite nedam a ted me zbyvaji posledni 2 "jidla" a je to. Tak se holky drzte a cekam na vysledky. Drzim palce!!!!

     
  • Autor: Jancza82
    Status: nováček

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

    Datum: 26.05.2014 12:22
     

    MXMX, jejda já ti závidím ten konec smiling smiley. Myslím, že je důležitější, jak se sama cítíš a to, že to jde poznat na oblečení, takže super výsledek smiling smiley. Já se překulila do 2. poloviny, takže sláva smiling smiley. Máš pravdu, že nejhorší jé těch prvních 5 dní. U mě byla fakt krizovka 3. a 4. den. teď už pohoda, jenom se trochu bojím toho 8. a 9. dne. To bude asi dobrá hladovka smiling smiley. Ale když už jsem se dokopala tak daleko, není možné, že bych to nedokončila winking smiley

    Jinak holky, které začínáte: Držím pěsti, je to šílené tahle dieta, ale fakt, pokud jsem to zvládla já takhle daleko, tak už to musí zvládnout každý smiling smiley.

    Já tedy dneska 7. den a mám dole 4,2 kg. Takže jsem nadšená, skoro až dojatá grinning smiley. A hlavně: obleču své riflové kraťasy, které jsem před těmi sedmi dny ani nezapnula love smiley. Sice jsou ještě trochu těsnější, ale to půjde ještě dolů!! Musí!! smiling smiley

    Tak holky, pište, jak jste na tom a užívejte sluníčka smiling smiley

     
  • Autor: MXMX
    Status: nováček

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

    Datum: 26.05.2014 14:53
     

    Holky, slibila jsem, ze napisu, jak to dopadlo :-) a dopadlo to dobre, celkove 3,6 kg bez jedineho poruseni a bez kafe. Citim se skvele, dneska rano jsem si byla zacvicit, jsem plna energie a kalhoty mi jsou krasne pohodlny. Zacinam jist ale opatrne a dodrzuji 2,5-3 hodiny. Myslim, ze to pujde jeste dolu, asi pomaleji, ale to neni tak dulezite. Jsem fakt rada, ze jsem vydrzela i kdyz to byla pro me pekelna vyzva spinning smiley sticking its tongue out Bohuzel s centimetry nemuzu slouzit, jelikoz jsem se nemerila. Kazdopadne preji vsem hodne zdaru a pevnou moralku a Janczo, ted uz to das, druha pulka ubiha vzdycky rychleji a hlavne uz sis zvykla thumbs downNapis pak, jak jsi dopadla a drzim palce winking smiley

     
  • Autor: danielama
    Status: nováček

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

    Datum: 01.06.2014 11:06
     

    Ahojky, tak dnes s touto dietou také začínám :-) Snažím se zhubnout už od ledna a mám dole 10Kg – úpravou jídelníčku a cvičením, ale poslední měsíc se hubnutí úplně zastavilo a potřebuji nakopnout, tak jsem si řekla, že to vyzkouším. Nevím, zda to vydržím celých 13 dní, ale kdyby se váha (nebo spíš cm) hly opět směrem dolů, byla by jsem šťastná, jinak ztrácím motivaci. Potřebovala by jsem dolů ještě alespoň 5–7 Kg. Nezačíná dnes někdo také, že bychom se vzájemně podporovali? Ještě by jsem se chtěla zeptat – pracuji na směny, denní, noční – jak tomu uzpůsobit tuto dietu? Když před noční v 19 hod budu mít poslední jídlo, budu pak mít asi po noční hlad a naopak, nebudu moci pak zase jíst přes den, když spím – nemáte někdo zkušenost?

     
  • Status: nováček

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

    Datum: 23.07.2014 09:44
     

    Ahoj děvčata, tak já od pondělí začla s mlíkovkou taky.. Původní váha byla 71kg na 175 cm.. Moje vysněná váha je cca kolem těch 60kg. Jinak dnes začínám 3 den a váha mi ukazuje 68.7kg tak doufám, že to půjde takhle skvěle i nadále. Momentálně sem doma, takže nic moc pohyb, tak alespon vyuzivám svoji cvičební trampolínku a sem tam si na ní zařádim, abych dala tělo alespon trosku toho pohybusmiling smiley První den byl asi takovej, že jsem zhřešila třema plátkama šunky, ale za to sem místo pěti sklenic s mlékem vypila jen dvě, pak už sem to mlíko nechtěla ani vidět:/...Takže sem to nahrazovala jen vodou s citronem. Druhý den sem opět zhřešila, dopoledne sem sezobala pár lusků hrášků a hrstičku angreštu. K obědu jsem si dala jen 100g tvarohu, do něj cibulku, papriku, pažitku, a drobet himalajské soli na dochuceni..ja vim, že sul se nesmí mnoo ale vážně jen drobátkosmiling smiley...Odpoledne sem si udělala na trošilince másla a vodě tresku, která po rozmrznutí místo počátečních 120 g vážila pouhých 55g no nedá se nic dělat, snedla sem půlku a za hodinku pak dalsí půlku. Jenže moje milá maminka upekla buchtu se zakysankou a jahodami a já (a za to sem si pak pěkně nadávala) si kousíček vzala...no hruzasad smiley...Takže sem si pak odřekla jak tvaroh, tak i vejce a šla jsem zas za trest na trampolinkusad smiley... Ale diky bohu, ze me rano vaha mile prekvapila, za dva dny presne 2,3 kg dolesmiling smiley... Tak jen vydrzet! za 14 dni jedu na dovolenou tak chci ty špíčky schodit do plavek a nestydět se furtsmiling smiley...Přeju pevné nervy všem, co chtějí být krásné na léto flower smiley

     
  • Autor: KackaP
    Status: začátečník

    Re: hubnoucí koktejl

    Datum: 13.12.2014 16:48
     

    Ahojky holky já tuto dietu kdysy držela taky vydržela jsem to 8 dní a když jsem 8 den začala zvracet, tak jsem to potom vzdala. Ale hrozně fandím těm co to zvládly a hlavně s ní zhubly. Já tahdy myslím za těch 8 dní zhubla 3 kila, což by bylo super nebýt toho vedlejšího učinku. No a teď jsem se pustila do koktejlové a tyčinkové, kašové a čajové diety s Akunous programem na hubnutí AkuWM. Začala jsem před měsícem, hned jak jse přestala kojit a první pozitivní výsledky a hlavně bez blinkání se už dostavili. Shodila jsem zatím 4 kila chystám se ještě tak na dalších 8kilo. Je pravda že nejvíc jsem zhubla 2,5 kg za prvních 14 dní, teď už to jde pomaleji, ale nevadí s tím jsem počítala...

     
  • Autor: alvapa
    Status: nováček

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

    Datum: 28.01.2015 15:36
     

    holky,je tu někdo kdo chce zítra začít?chtěla bych to zkusit,mohly bychom se podporovat winking smiley

     
  • Autor: Olivka
    Status: nováček

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

    Datum: 16.02.2015 12:46
     

    Ahoj holky tak co jak jste na tom já začínám zítra chtěla bych shodit tak 10kg to by mi stačilo grinning smiley Jsem na mateřské takže u toho ještě vyvařovat dětem no jsem zvědavá jak to zvládnu...... thumbs down

     
  • Status: nováček

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

    Datum: 21.02.2015 19:16
     

    Ahoj děvčata tak jsem dneska odstartovala první den. Měřím 175 cm a vážim momentálně 72,5kgsad smiley Ještě loni v létě jsem měla 65kg, tak to chci zase zpátkysmiling smiley Takže nezačala jsem úplně přesně stydlin smiley jelikož ke snídani byl zelený čaj a kávová lžička syrovátky linie rozpuštěná v hrnku vody, pak jsem se pustila do razantního úklidu koupelny který mi trval cca 5 hodin eye rolling smiley...takže k obědu to pak bylo pět plátku krůtí šunky a opět zelený čaj a k večeři zase lžička syrovátky linie a pár plátků šunky..bohužel mléčný den nějak nevyšel, vůbec sem neměla chuť na mlékosad smiley...ale vypila jsem 2 litry vody s citronemsmiling smiley tak uvidím jak zvládnu zítřek, zda to nakonec taky nebude úplně jinej jídelníček:/... Ale tvaroh mám koupený tak snad nesmiling smiley... tu syrovátku piji kvuli doplneni látek které tělu během hubnutí chybí, hodně lidí mi to doporučovalo, tak snad se pan Doleček nebude moc hněvat spinning smiley sticking its tongue out a jak jste na tom vy, drží někdo semnou? smiling smiley Hezký den Všem flower smiley

     
  • Autor: Pegy
    Status: nováček

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

    Datum: 27.02.2015 18:15
     

    Super,

    právě začínám tak jsem zvědavá smiling smiley

    jinak nějaké tip jsou taky tady - tukozrout.cz/mlecna-dieta-od-rajka-dolecka/

     

    Držím všem palce thumbs down thumbs down thumbs down

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dělená strava (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.