čtvrtek 28. března, 20:29 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dělená strava
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Dělená strava
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: irisiris
Status:
Výsledné hodnocení: 4.6
Klikni pro filtrování

Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

Datum: 16.05.2010 18:36
 

Mléčná dieta - neboli redukční dieta Rajka Dolečka 7 AŽ 8 KG

01.06.2008

 

Jídla jsou po 3 hodinách - takže v 7.00, 10.00, 13.00, 16.00, 19.00

 

Jídelníček:

 

1.den - 250 ml mléka, 250 ml mléka, 250 ml mléka, 250 ml mléka, 250 ml mléka

2.den - bílý jogurt, 150 g tvarohu, 150 g vař. masa, 250 g tvarohu, 2 vejce a čaj

3.den - 100 g ovoce, 100 g zeleniny, 100 g salámu, 250 ml mléka, 150 g vařeného masa

4. den - bílý jogurt, 250 ml mléka, 100 g zeleniny, 100 g zeleniny, 100 g salámu a čaj

5.den - 100 g zeleniny + 2 vejce, 100 g ovoce, 100 g tvarohu, 100 g ovoce, 100 g zeleniny + kyselé mléko

6. den - 100 g šunky, 100 g ovoce, 100 g tvarohu, 100 g vařeného masa, 250 ml kyselého mléka,

7.den - 2 vejce, 100 g ovoce, 100 g tvarohu, 100 g vařeného masa, 250 ml mléka

8.den - 200 g ovoce, 200 g zeleniny, 200 g ovoce, 200 g zeleniny, 200 g ovoce,

9. den - 250 ml mléka, 250 ml mléka, 250 ml mléka, 250 ml mléka, 250 ml mléka

10.den - bílý jogurt, 150 g tvarohu, 100 g salámu, 250 ml mléka, 150 g vařeného masa,

11. den - 100 g ovoce, 100 g zeleniny, 100 g salámu, 250 ml mléka, 150 g vařeného masa

12.den - bílý jogurt, 250 ml mléka, 100 g zeleniny, 100 g zeleniny, 100 g salámu a čaj,

13.den - 100 g zeleniny + 2 vejce, 100 g ovoce, 100 g tvarohu, 100 g ovoce, 100 g zeleniny + kyselé mléko

 

Denně je nutno vypít alespoň 2 litry tekutin (čistá voda, minerálka bez bublinek) - lze dochutit citrónem

Černá káva pouze v hodině, kdy se pije mléko

Při vaření masa se může vypít při hladu vývar (pozor - pečené, smažené pokrmy - NE)

Zelenina - syrová nebo vařená Maso - solit minimálně Tvaroh - netučný v kelímku Jogurt - s živou kulturou



hubne se 7 až 8 kilo!!!!!!!!!!!!!!!!!

denně je nutno vypít 2 l vody po teto dietě se mění metabolismus a dalši 2 roky se nepříbíra !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 
Upraveno 2 krát. Naposledy upravil irisiris (17.05.2010 10:01)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 12 z 14
  • Status: nováček

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

    Datum: 10.02.2014 08:10
     

    Tak já dnes taky začínám. Už jsem dietu v minulosti 2x zkoušela, ale vždy po 5-ti dnech jsem to vzdala, tak snad to tentokrát vyjde.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

     
     
  • Autor: Amazonka
    Status: nováček

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

    Datum: 10.02.2014 12:15
     

    Držím palečky... thumbs down thumbs down thumbs down já mam dneska den šestý, u 4 dne jsem vypustila snídani (pozdě jsem vstávala), ale jinak dobré.. počkám si na pátek smiling smiley to je 10 den... pak se uvidí spinning smiley sticking its tongue out thumbs down

     
  • Autor: sapinka
    Status: nováček

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

    Datum: 12.02.2014 22:37
     

    Dobrý den,chci to také zkusit,můžu se zeptat jaké mléko se má pít?Polotučné vadí?Nebo jen odtučněné.Děkuji winking smiley

     
  • Status: nováček

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

    Datum: 13.02.2014 08:39
     

    Já teda ojakživa kupuji mléko plnotučné, tak jsem ani nad touto otázkou neuvažovala. Ono stejně ten rozdíl tučnosti je malý ... 0,5 nebo 3,5%! Jo u sýrů a tvarohů to řeším více, protože rozdíly 15 -20 % už jsou znatelné. Mimochodem 3-tí den a zatím 2 kilečka dole a zatím bez problémů, hladu nebo chutí. Obávám se, že tak 5-tý den příjde krize :-(. Držte palečky!

     
  • Autor: Mira
    Status: začátečník

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

    Datum: 14.02.2014 14:44
     

    Holky ja vás chci povzbudit, aby jste to vydržely. Tuto dietu jsem držela již několikrát, ale bohužel se časem zase začnu přejídat a výsledný efekt je nulový. Tentokrát jsem začala mléčnou dietkou 6.1. zhubla jsem 4 kg dále pokračuji tím, že dodržuji časy na jídlo snažím se jíst střídmě, chvilkové chutě nějak neřeším, včera jsem večer snědla tyčinku mars a váha nahoru nešla.

    Celkem už mám dole 5,6 Kg, nemám pocit hladu, ani žádné velké chutě. Asi je to o tom, že si to hlavně musím srovnat v hlavě a nedělat kvůli jednomu porušení žádné závěry. Všem vám přeji hodně kiíiček dole. flower smiley

     
  • Status: nováček

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

    Datum: 17.02.2014 08:19
     

    Uff, tak týden za mnou a bez hladové a chuťové krize. Teda pátý den jsem měla krizi okolo 14-15 hodiny, kdy se mi nějak začala točit hlava a bylo mi fakt divně, tak jsem se natáhla na gauč a pak jak jsem si v 16 hod dala jablko, tak už to bylo OK. Dole mám 4,5 kg, jde to poznat hlavně na břiše, kde jsem to potřebovala nejvíce. Až skončím napíšu celkovou hmotnost. Držím palečky i ostatním.

     
  • Autor: atic.17
    Status: nováček

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

    Datum: 01.04.2014 14:00
     

    Ahoj holky, chtěla bych s touto dietou zítra začít. Nepůjde do toho někdo se mnou?

     
  • Autor: vitaminka
    Status: nováček

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

    Datum: 04.04.2014 09:25
     

    Ahojky holky,chtěla,bych zítra začít s dietou,přidá se někdo? smiling smiley

     
  • Autor: Diego
    Status: nováček

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

    Datum: 05.04.2014 09:49
     

    Dneska mi končí 13. den diety. Původní váha 102,8kg,při dnešním ranním vážení 95,1kg. Tudíž úbytek 7,7 kg.A to ještě není konec dne smiling smiley Skvělá dieta. jen je potřeba vydržet mls smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Diego (05.04.2014 09:50)
     
  • Autor: vitaminka
    Status: nováček

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

    Datum: 06.04.2014 15:06
     

    Gratuluji,skvělý výsledek thumbs down

     
  • Autor: Jarus
    Status:

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

    Datum: 07.04.2014 17:17
     

    Diego, úbytek je super, ale napiš potom, kolik jsi zase přibrala až tuto dietu přestanete dodržovat. Já jsem jí nikdy nedržela, ani jsem o to neměla zájem, ale vím, ze svého okolí několik případů, že je to k ničemu. Je to ale pouze můj názor, nechci Vám brát chuť do dalších aktivit.... flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley

     
  • Status: nováček

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

    Datum: 17.04.2014 17:13
     

    Mám dotaz

    O jaké jde mléko? Odstředěné nebo polotučné nebo je to jedno??? eye rolling smiley eye rolling smiley eye rolling smiley

     
  • Autor: Veronika77
    Status: začátečník

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

    Datum: 22.04.2014 15:54
     

    Ahojky všichni, flower smiley

    Jarus je možné, že jsi nikdy dietu nedržela .... tato není úplně ideální (jako žádná) ale lidé tady díky ní jedí 5x denně a je na každém, jak potom naloží se svým jídelníčkem (tuto dietu nedodržuju striktně, jím větší porce a některé výrobky zaměňuju za pro mě snesitelnější). Já nemám pevnou vůli a mám ráda jídlo, takže jsem jako na houpačce 5 kg....ale nikdy nepřiberu víc než před zhubnutím. Dnes jsem začala drinking smiley , do plavek je třeba těch 5kg dát dolů ale počasí mi nepřeje, raději bych v takovém ponurém dni zakousla něco dobrého .... mám ale už nakoupeno na zítra a říkám si, že těch 13 dní zvládnu a pak máš tak zcvrklý žaludek, že přibrat chvíli trvá.... thumbs down ... navíc Tě ta změna těla tak nakopne, že Ti i chutná zdravé jídlo a přemýšlení nad jídelníčkem .... kéž by mi vždy pevná vůle vydržela please smiley

     
  • Autor: Jarus
    Status:

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

    Datum: 26.04.2014 18:15
     

    VERONIKO, dietu jsem už držela, ale tahle by mě nenakopla, ale zabila nono smiley confused smiley . Přes půl roku už dělím a myslím, že jsem se v tom našla. Nemám hlad, baví mi pořád vymýšlet něco nového a jím úplně všechno, stravu mám pestrou, jenom dělím..........skvělé. flower smiley flower smiley flower smiley

     
  • Autor: Jancza82
    Status: nováček

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

    Datum: 23.05.2014 16:23
     

    Ahoj, pročítala jsem dlouho příspěvky v této diskuzi a musím říct, že to vaše nadšení mě dokopalo k tomu, abych tuto dietku držela taky. Jsem již na 4. dni a chci se zeptat, jestli tady taky někdo dietu dodržuje. Moc se mi líbilo, jak se tady každý povzbuzoval a teď koukám, že už tady dlouho nikdo nezavítal sad smiley. Potřebovala bych podpořit, tak pokud se někdo ukáže, budu moc ráda smiling smiley.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dělená strava (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.