čtvrtek 28. března, 18:28 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dělená strava
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Dělená strava
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: irisiris
Status:
Výsledné hodnocení: 4.6
Klikni pro filtrování

Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

Datum: 16.05.2010 18:36
 

Mléčná dieta - neboli redukční dieta Rajka Dolečka 7 AŽ 8 KG

01.06.2008

 

Jídla jsou po 3 hodinách - takže v 7.00, 10.00, 13.00, 16.00, 19.00

 

Jídelníček:

 

1.den - 250 ml mléka, 250 ml mléka, 250 ml mléka, 250 ml mléka, 250 ml mléka

2.den - bílý jogurt, 150 g tvarohu, 150 g vař. masa, 250 g tvarohu, 2 vejce a čaj

3.den - 100 g ovoce, 100 g zeleniny, 100 g salámu, 250 ml mléka, 150 g vařeného masa

4. den - bílý jogurt, 250 ml mléka, 100 g zeleniny, 100 g zeleniny, 100 g salámu a čaj

5.den - 100 g zeleniny + 2 vejce, 100 g ovoce, 100 g tvarohu, 100 g ovoce, 100 g zeleniny + kyselé mléko

6. den - 100 g šunky, 100 g ovoce, 100 g tvarohu, 100 g vařeného masa, 250 ml kyselého mléka,

7.den - 2 vejce, 100 g ovoce, 100 g tvarohu, 100 g vařeného masa, 250 ml mléka

8.den - 200 g ovoce, 200 g zeleniny, 200 g ovoce, 200 g zeleniny, 200 g ovoce,

9. den - 250 ml mléka, 250 ml mléka, 250 ml mléka, 250 ml mléka, 250 ml mléka

10.den - bílý jogurt, 150 g tvarohu, 100 g salámu, 250 ml mléka, 150 g vařeného masa,

11. den - 100 g ovoce, 100 g zeleniny, 100 g salámu, 250 ml mléka, 150 g vařeného masa

12.den - bílý jogurt, 250 ml mléka, 100 g zeleniny, 100 g zeleniny, 100 g salámu a čaj,

13.den - 100 g zeleniny + 2 vejce, 100 g ovoce, 100 g tvarohu, 100 g ovoce, 100 g zeleniny + kyselé mléko

 

Denně je nutno vypít alespoň 2 litry tekutin (čistá voda, minerálka bez bublinek) - lze dochutit citrónem

Černá káva pouze v hodině, kdy se pije mléko

Při vaření masa se může vypít při hladu vývar (pozor - pečené, smažené pokrmy - NE)

Zelenina - syrová nebo vařená Maso - solit minimálně Tvaroh - netučný v kelímku Jogurt - s živou kulturou



hubne se 7 až 8 kilo!!!!!!!!!!!!!!!!!

denně je nutno vypít 2 l vody po teto dietě se mění metabolismus a dalši 2 roky se nepříbíra !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 
Upraveno 2 krát. Naposledy upravil irisiris (17.05.2010 10:01)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 10 z 14
  • Autor: Chali
    Status: nováček

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

    Datum: 16.08.2013 21:47
     

    Tak, začínám od zítřka. Jsem nějaká rozežraná. Ale budu si jídla asi trošku upravovat -třeba vejce nejím a masu taky moc nedám.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

     
     
  • Autor: Chali
    Status: nováček

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

    Datum: 17.08.2013 19:15
     

    1. Dopila jsem poslední mlíčko dne... teda mlíčko. Celý den jsem vlastně pila podmáslí. Protože jen to jsem měla doma a celý den jsem byla pryč na výletě. Vzala jsem hrnek a krabici podmáslí :-)

     
  • Autor: irisiris
    Status:

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

    Datum: 11.11.2013 18:04
     

    Dnes ráno jsem vstala řekla si,že vánoce se blíží , tak že si dám 13 dnů dietky a předpřipravím se na vánoční hodování, za hodinku si dám poslední mlíčko a první den bude zdárně za mnou. smiling smiley

     
  • Autor: Veronika77
    Status: začátečník

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

    Datum: 04.12.2013 10:20
     

    Ahojky holky,

    tak jak to s Vámi vypadá, co Irisiris confused smiley zvládlas zhubnout a připravit rezervu na vánoční hodování? Já jsem se stále nemohla rozhoupat, vždycky jsem vydržela první den do večera a při večeři s rodinou jsem neodolala stydlin smiley A včera, když jsem stoupla na váhu a zjistila, že mám zpátky téměř vše, co jsem v lednu zhubla, naštvala jsem se angry smiley .... i když mám chřipku a baštím prášky, první den je za mnou ... musím se teda prolívat horkým čajíkem ale to snad nevadí coffe smiley ...no, uvidíme....tak jestli do toho půjde někdo se mnou, budu moc ráda please smiley ...nechci aby si rodina myslela, že čekáme dalšího prcka stydlin smiley ...Zmenšení žaludku a ukončení přežírání zdar thumbs down

     
  • Autor: Veronika77
    Status: začátečník

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

    Datum: 12.12.2013 06:40
     

    Dobré ránko flower smiley,

    žádná nepíšete, tak předpokládám, že si užijete vánoční obžerství a s kily zatočíte až v novém roce winking smiley. Já frčím 10.den, zrovna mi krásně kručí v bříšku stydlin smiley, tak si jdu připravit ovoce k snídani. Na váhu jsem zatím nestoupla, myslím, že to jde pomaleji než minule, tak se nechci naštvat eye rolling smiley .... mohla bych předčasně skončit a to nechci nono smiley V pondělí Vám napíšu, jak jsem dopadla ... snad se přemluvím a začnu cvičit a snad ukočíruju vánoční papkání love smiley.....je to dřina ty tukové potvůrky odstranit a nerada bych se musela trápit znovu .... confused smiley Ale všechny víme, že skladba jídel je v hlavě a když přestaneme přemýšlet a začneme žrát .... je to špatně sad smiley.

     
  • Autor: Mira
    Status: začátečník

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

    Datum: 05.01.2014 07:43
     

    Dobré ráno, tak jsem si konečně koupila baterii do osobní váhy a s hrůzou jsem zjistila, že budu muset se sebou něco udělat.

    Povánoční váha je hrozná, takže v pondělí začínám s mlíčkem. Přidá se někdo?

     
  • Autor: Chali
    Status: nováček

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

    Datum: 05.01.2014 12:56
     

    Já asi od zítřka také najedu. Váhu sice (radši) nevím, protože jsem si ji rozbila, ale jsem nějaká rozežraná...

     
  • Autor: Psice
    Status: nováček

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

    Datum: 06.01.2014 13:57
     

    Ahoj,tak to tu také zkouším.Potřebuji zhubnout do plesu mé neteře,abych byla přijatelnější v šatech.Dnes jsem začala na 69,4kg s výškou 159cm.Tak jsem zvědavá. smiling smiley smiling smileyMám sice dobré zkušenosti s klasickou úpravou jídelníčku,ale teď potřebuji rychle,rychle... eye rolling smiley

     
  • Autor: Ondra3577
    Status: nováček

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

    Datum: 06.01.2014 15:04
     

    Ahoj všem, tak sem si přečetl o této dietě. Potřebuji po svátcích dát neco málo dolu. Od rána jsem na mléce, už se těším zítra na jogurt a tvaroh smiling smiley. Je tu nějaká dobrá duše s kterou bych se podporoval. smiling smiley

     
  • Autor: Chali
    Status: nováček

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

    Datum: 06.01.2014 20:15
     

    No, tak první den mlíčko za mnou... ale to mi nemaj dělat, že do práce někdo nosí bonboniéry, dělala jsem, že si jich nevšímám, stejně tak jako když jsem v 8 večer přišla z práce a viděla to cukroví.... já prostě nesmím nic vidět. Psice - tak to jsme skoro stejně vysoké :-) já jen asi o 1-2 cm menší.

     
  • Autor: Chali
    Status: nováček

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

    Datum: 07.01.2014 19:52
     

    Den druhý. Zatím dobré, ale protože nejím vajíčka, tak jsem si dala porcičku fazolek. Snad tu se mnou ještě někdo dietku drží...

     
  • Autor: Mira
    Status: začátečník

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

    Datum: 08.01.2014 15:24
     

    Ahojky, ja jsem držela 2 dny, ale dneska jsem byla na školení a snědla jsem 1 chlebíček, protože jsem se tam nechtěla roztahovat s mrkví, ale pokračuji dál. Po dvou dnech mám dole 1.70 Kg. Uvidím co mi s váhou udělá při zítřejším vážení ten chlebíček. Ale i tak se cítím líp. Musíme vydržet nono smiley

     
  • Autor: Ondra3577
    Status: nováček

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

    Datum: 08.01.2014 18:34
     

    Tak třetí den za mnou. Hlad vubec není a kg jdou zatím dolu grinning smiley Dnes k večeři maso mls smiley no zítra zas jogurt eye rolling smiley.

     
  • Autor: Chali
    Status: nováček

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

    Datum: 08.01.2014 20:06
     

    Jsem ráda, že nedržím sama... mám tak větší motivaci. Hlad taky (zatím) nepřišel. Jestli mám něco dole nevím, ale cítím se lépe. Myslím, že jeden chlebíček se nezblázní.

     
  • Autor: Mira
    Status: začátečník

    Re: Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dnů

    Datum: 10.01.2014 13:15
     

    Tak hlásím za 4 dny ubytek 2,20 kg. Horší bude víkend, ale snad to nějak zvládnu. Jak jste na tom ostatní?

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dělená strava (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.