středa 24. dubna, 14:08 Svátek má Jiří
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Domácí spotřebiče
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Domácí spotřebiče
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Autor: Majka
Status: moderátor
www.majkaj.webg..

Mixéry, roboty, šlehače...

Datum: 28.02.2012 16:48
 

Dnes jsem po snad půlročním váhání domů přinesla pomocníka Braun MR 570. Tak jsem zvědavá, jeslti jsem se nezbláznila, ale ta cena není zrovna závratná, takže snad nebudu nadávat.

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 7 z 12
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Mixéry, roboty, šlehače...

    Datum: 24.11.2014 18:54
     

    Myslím si, že to až tolik v přístroji není, ale v rukou, které ho drží stydlin smiley Nebijte mě! grinning smiley Mám už kolikátý, pokaždé jiný (i endérácký byl) a když s ním pracuju opatrně, necáká ani jeden. Pozná se to i podle zvuku a tahu winking smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Mixéry, roboty, šlehače...

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Mixéry, roboty, šlehače...

    Datum: 24.11.2014 19:56
     

    Drahu,nechtej me nastvat nebo te donutim udelat mym tycakem omacku v nizkem hrnci. Ale u vas doma,a malovat nechci! nono smiley confused smiley eye rolling smiley

     
  • Status: expert

    Re: Mixéry, roboty, šlehače...

    Datum: 24.11.2014 20:00
     

    Musíš ho nechat na dně a nezvedat:-), těmi dírami se natahuje omáčka k nožům, já na tyčák nedám dopustit, dva už jsem utavila:-). Zkoušela jsem taky jak říkáš, že má mamka, ten se přicucnul ke dnu a nešel ani odtrhnout :-)

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Mixéry, roboty, šlehače...

    Datum: 24.11.2014 20:14
     

    Já mám tyčák na stařičké etě, z jedné strany metly, nebo z druhé mixér. Jsem spokojená, mixuju s ním běžně v hrnci. Třebas i povidla, švestky dám rozvařit v půlkách a pak rozmixuji, zrovna tak marmošky. Je jasné, že pokud bude v hrnci centimetr matroše, tak to bude stříkat. Nože musej bej stále ponořené, nebo když při mixování nakloníš a část se dostane těsně k hladině, tak ti to ohodí kuchyň..Je to o grifu, malé množství přelejt do užší nádoby. Na to používám právě ten "čopr" jak se na něj dotazovala Iriska. Mám u robotu i mixér, ale tyčákem je to pohodlnější.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Mixéry, roboty, šlehače...

    Datum: 24.11.2014 20:17
     

    Jajo,tak presne ten pricucavaci mi vyhovuje.:-) :-) :-)

     
  • Status: expert

    Re: Mixéry, roboty, šlehače...

    Datum: 24.11.2014 20:22
     

    Nojo, ale do toho přicucnutého se ti nedostane další materiál na mixování a už namixovaný ven:-)

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Mixéry, roboty, šlehače...

    Datum: 25.11.2014 08:09
     

    na to už mám vypracovanou techniku smiling smiley, rozmixuju, vypnu, zvednu a jdu na další "část"... winking smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Mixéry, roboty, šlehače...

    Datum: 25.11.2014 16:47
     



    jaja99 napsal(a):

    Nojo, ale do toho přicucnutého se ti nedostane další materiál na mixování a už namixovaný ven:-)

    I s ním to šlo. Naklonila jsem hrnec - mísu, a naklonila i mixerek, ale jen tak, aby zůstal pod hladinou a pořád musí být jakoby v podtlaku. Vcucne to kousky a rozmixuje. Hold jen trošku cviku a zručnosti.

    Neříkám, že nikdy necáknu. Jasně, že se mi to také přihodí, ale zatím to nikdy nebylo fatální winking smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Mixéry, roboty, šlehače...

    Datum: 25.11.2014 22:11
     

    holky já jednou v mixeru chtěla pomoct tvarohu, aby se spojil s želatinou. Chytla jsem lžící o nože, ta se mi vytrhla z ruky a ěla jsem vymalováno grinning smiley . Já samý tvaroh a kuchyně i zdi kolem taky. grinning smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Mixéry, roboty, šlehače...

    Datum: 26.11.2014 09:48
     

    No vidíš - tvaroh se spojil se vším - i s tebou spinning smiley sticking its tongue out grinning smiley

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Mixéry, roboty, šlehače...

    Datum: 26.11.2014 11:56
     

    Mně se tohle podařilo při lisování ovoce na džem. Blbě jsem nasadila část robota, takže ta začala rotovat v tu pravou chvíli a bylo vymalováno krásnou červení na zdech i na nábytku v širokém okolí. grinning smiley (no tenkrát jsem se moc nesmála)

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Mixéry, roboty, šlehače...

    Datum: 26.11.2014 15:11
     

    tak jsem si dnes chtěla nasekt oříšky tyčovým mixérem a mám je po celý kuchyni angry smiley . Už abych měla ten sekáček.

     
  • Status: expert

    Re: Mixéry, roboty, šlehače...

    Datum: 26.11.2014 15:18
     

    Irisko tak sekat oříšky ponorákem mě ještě nenapadlo :-)

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Mixéry, roboty, šlehače...

    Datum: 26.11.2014 15:19
     

    irisko, jak tě to napadlo??? eye popping smiley winking smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Mixéry, roboty, šlehače...

    Datum: 26.11.2014 15:23
     

    jsem blbka ....no

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Domácí spotřebiče (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.