středa 24. dubna, 09:02 Svátek má Jiří
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Domácí spotřebiče
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Domácí spotřebiče
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Autor: Majka
Status: moderátor
www.majkaj.webg..

Mixéry, roboty, šlehače...

Datum: 28.02.2012 16:48
 

Dnes jsem po snad půlročním váhání domů přinesla pomocníka Braun MR 570. Tak jsem zvědavá, jeslti jsem se nezbláznila, ale ta cena není zrovna závratná, takže snad nebudu nadávat.

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 4 z 12
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Mixéry, roboty, šlehače...

    Datum: 30.05.2012 17:52
     

    Skrbli a kolik stojí ten termomix?

     
  • Autor: Reklama

    Re: Mixéry, roboty, šlehače...

     
     
  • Autor: skrblice
    Status: expert

    Re: Mixéry, roboty, šlehače...

    Datum: 30.05.2012 18:02
     

    Drahuš, novej stojí kolem 26 tis.... ale dávají ho i na splátky. Jenomže ten fakt teď nemůžu, nemám. A občas se mrknu na netu, že bych i koupila starší, méně používaný... tak za ten chtějí od 5 tis do 10 tis. Docela jsem váhala i mezi opravou toho svého, ale tam fakt nevím, kdy se co pokazí, protože jsem ho měla skoro 15 let a oprava je přibližně 5 tis.

     
  • Autor: skrblice
    Status: expert

    Re: Mixéry, roboty, šlehače...

    Datum: 30.05.2012 18:03
     

    Mně se líbí i ten MUM, ale potřebuji i ruční šlehač s metlama, abych mohla šlehat nad párou.... ale ten by myslím ani nebyl takový problém, ten by se dal koupit i starší v bazaru..

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Mixéry, roboty, šlehače...

    Datum: 30.05.2012 18:05
     

    Tak 25 tisíc nedám ani náhodou. To musím nechat na kotel winking smiley MUM je moc pěknej. Takový bych mohla thumbs down thumbs down thumbs down

     
  • Autor: skrblice
    Status: expert

    Re: Mixéry, roboty, šlehače...

    Datum: 30.05.2012 18:09
     

    no ten MUM se mi líbí čím dál víc... hlavně, aby měl silný motor

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Mixéry, roboty, šlehače...

    Datum: 30.05.2012 19:10
     

    Skrblíku, vyhrál v Dtestu. O jeho síle asi nemusíš pochybovat. Ten v Lídlu prý nemaj na webu, byl snad teď v nějakém letáku. Co jsem četla, tak ho lidi chválili, že to je skutečně povedená skorokopie mum. V Německu ho dokonce prodávají v kovu, to tady nemaj.

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Mixéry, roboty, šlehače...

    Datum: 30.05.2012 19:30
     
    regionalni nabidka vyprodej.jpg
    Další fotografie:


    Tak už vím, v čem je potíž. Tedy krom toho, co už jsem rozklíčovala nezávisle na téhle debatě včera, a sice že jde o Výprodej a ne Akci, tak se bohužel jedná jen o regionální nabídku. sad smiley Tudíž ve Skrblíkově asi nic..

    Majka napsal(a):

    Skrblíku, vyhrál v Dtestu. O jeho síle asi nemusíš pochybovat. Ten v Lídlu prý nemaj na webu, byl snad teď v nějakém letáku. Co jsem četla, tak ho lidi chválili, že to je skutečně povedená skorokopie mum. V Německu ho dokonce prodávají v kovu, to tady nemaj.

     
  • Autor: skrblice
    Status: expert

    Re: Mixéry, roboty, šlehače...

    Datum: 30.05.2012 19:34
     

    hmmm, pojedu se podívat zíta do Lidlu, protože v letáku není, ani v minulém, ani teď... budu to hlídat.

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Mixéry, roboty, šlehače...

    Datum: 30.05.2012 19:36
     

    Skrbli, právě že u nás je v letáku, nelze najít na [www].

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Mixéry, roboty, šlehače...

    Datum: 30.05.2012 19:39
     

    U nás ho minule taky ještě měli. dnes jsem nekoukala

     
  • Autor: skrblice
    Status: expert

    Re: Mixéry, roboty, šlehače...

    Datum: 30.05.2012 19:49
     

    no zítra tam jedu, tak se mrknu... u nás v letáku jsem ho nenašla, možná, že byly jenom v některých Lidlech... to by mě pěkně nasrali grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: skrblice
    Status: expert

    Re: Mixéry, roboty, šlehače...

    Datum: 30.05.2012 19:51
     

    aha, teprve teď se mi objevil Hanulin příspěvek.. takže jenom někde,,,, si můžu trhnout nohou, nebo protézou grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Mixéry, roboty, šlehače...

    Datum: 30.05.2012 22:16
     

    Skrbli dohledala jsem leták a není tam nikde psáno, že platí jen někde, tak nevím..

    [www.mall.cz]

    Mám tento a v pohodě zadělávám z 1kg mouky kynuté těsto a linecký dělám ze 3/4 kg, zatím mi nikdy nepraskla pojistka při přetížení..(stojí pár kaček v případě potřeby)

     
  • Autor: skrblice
    Status: expert

    Re: Mixéry, roboty, šlehače...

    Datum: 30.05.2012 22:28
     

    Laduš, na ten jsem se zrovna dnes dívala a mají ho v Globusu jako v akci za 3900,- a to na netu je levnější...

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Mixéry, roboty, šlehače...

    Datum: 30.05.2012 22:38
     

    Myslíím, že s ním nemůžeš udělat špatně. Pro mě je to momenálně zbytečné, ale hlavně nemá ten správný design, však mě znáte. Doufám, že dostanene někdy i slušivější kabátek a pak bude můj.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Domácí spotřebiče (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.