čtvrtek 25. dubna, 06:51 Svátek má Marek
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Domácí spotřebiče
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Domácí spotřebiče
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Autor: Majka
Status: moderátor
www.majkaj.webg..

Mixéry, roboty, šlehače...

Datum: 28.02.2012 16:48
 

Dnes jsem po snad půlročním váhání domů přinesla pomocníka Braun MR 570. Tak jsem zvědavá, jeslti jsem se nezbláznila, ale ta cena není zrovna závratná, takže snad nebudu nadávat.

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 12 z 12
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Mixéry, roboty, šlehače...

    Datum: 18.07.2021 13:31
     

    thumbs down thumbs down thumbs down

     
  • Autor: Reklama

    Re: Mixéry, roboty, šlehače...

     
     
  • Autor: Dvori
    Status: nováček

    Re: Mixéry, roboty, šlehače...

    Datum: 22.07.2021 13:15
     

    Dobrý den.

     

    Vyhlédl jsem si tento ruční tyčový mixér : [yesbydleni.cz]

    Je to kombinace nerezu a plastu. Máte, prosím, někdo zkušenost, zda ty plastové části opravdu vydrží? Už se mi totiž stalo, že mi zůstala plastová rukojeť v ruce. Sice to bylo u toustovače, ale s tyčovými mixéry nemám zkušenost. Za odpovědi děkuji.

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Mixéry, roboty, šlehače...

    Datum: 22.07.2021 13:28
     

    No nevím, zda se mi to dost drahé. Ruční tyčový, stejný počet ks na ovládání mám Braun, několik let velké spokojenosti a stál, nevím přesně kolem 1500...velkou pracovní zátěž zvládá na 1 winking smiley super pomocník, taky plast + nerez bez problémů

     
  • Status:

    Re: Mixéry, roboty, šlehače...

    Datum: 22.07.2021 13:54
     

    Souhlasím s mojí jmenovkyní, Je to zbytečně drahé. A takové nepodstatné údaje, jako, že připomíná barvy . 50 let Ale marně tam hledám kolik má watů. Já mám Brauna, vybavením dost podobný tomuto Smegu,má příkon 700 W a to už je dosti silná mašina a stál asi 1500 Kč. thumbs up thumbs up thumbs up

     
  • Autor: JaniV
    Status:

    Re: Mixéry, roboty, šlehače...

    Datum: 22.07.2021 13:59
     

    Chápu,že si někdo vyhlídne ledničku Smeg,designové věci jsou krásné a je potřeba to podporovat.Ale tyčák,který stejně většinu doby leží v šuplíku a nikdo na něj nekouká?Co se týče funkčnosti a výdrže,nemá Smeg např.na Amazonu moc dobré recenze.Prostě u tyčáku bych volila osvědčenou kvalitu a peníze za krásu utratila jinde smiling smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Mixéry, roboty, šlehače...

    Datum: 22.07.2021 20:38
     

    Smeg... pokud nemáte kam jinam vrážet prachy, tak proč ne. Ale souhlas s JaniV.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Mixéry, roboty, šlehače...

    Datum: 23.07.2021 10:17
     

    Kde to má ty pozlacené části? Nikde to nevidím... grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Domácí spotřebiče (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.