čtvrtek 28. března, 20:52 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Domácí spotřebiče
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Domácí spotřebiče
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Autor: Majka
Status: moderátor
www.majkaj.webg..

Mixéry, roboty, šlehače...

Datum: 28.02.2012 16:48
 

Dnes jsem po snad půlročním váhání domů přinesla pomocníka Braun MR 570. Tak jsem zvědavá, jeslti jsem se nezbláznila, ale ta cena není zrovna závratná, takže snad nebudu nadávat.

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 10 z 12
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Mixéry, roboty, šlehače...

    Datum: 28.02.2015 18:44
     

    Jo, drahu, a také jsem na něm velmi rychle setřela mnoho z potisku. Mám dojem, že i tu stupnici nahoře na otočném kolečku rychlostí - ale tak na to to nepracuje, že... toto mi nevadí. Byl to léto holt dost v permanenci. (Měla jsem bílou variantu.)

     
  • Autor: Reklama

    Re: Mixéry, roboty, šlehače...

     
     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Mixéry, roboty, šlehače...

    Datum: 28.02.2015 18:45
     

    Tak, tak, také mám bílý winking smiley

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Mixéry, roboty, šlehače...

    Datum: 04.03.2015 10:11
     

    Tak jsem ho koupila, černej...Doma jsem ho vyzkoušela, přijde mi dobrej...Podám info až ho budou používat, no myslím, že dobře poslouží.

     
  • Autor: Isabela
    Status: nováček

    Re: Mixéry, roboty, šlehače...

    Datum: 18.06.2015 16:31
     

    Hezký den, potřebovala bych radu. Chci si koupit mixér, který by zastal většinu toho, co po něm budu chtít. Nevím, zda zvolit tyčový nebo stolní. Tyčový bude asi lepší, co myslíte? Koukala jsem se na tyto stránky: [www.gorenje.cz] a zaujal mě i ten ruční, vypadá nejvíc univerzálně, co říkáte? Děkuji za rady!

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Mixéry, roboty, šlehače...

    Datum: 18.06.2015 20:01
     

    Mixér Braun MQ 725 OMELETTE ........ vítěz dle časopisu dtest

    Tento objednávám dceři k narozeninám - cena 1800 Kč

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Mixéry, roboty, šlehače...

    Datum: 18.06.2015 20:20
     

    Taku, já mám k tomu ještě velkou hnětací nádobu a už se mi mnohokrát hodila. Dělám v ní skoro všechna těsta, sokonce i na cukroví.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Majka (18.06.2015 21:20)
     
  • Autor: Kaja91
    Status: nováček

    Re: Mixéry, roboty, šlehače...

    Datum: 18.06.2015 21:13
     

    Tak já mám mixér stolní i tyčový a když bych teď měla uvažovat, zda koupit ten nebo ten, tak bych stoprocentně volila stolní a tyčák vůbec nekupovala. Mám tedy dražší mixér (vitamix) ale zastane toho o dost víc, než tyčák... smiling smiley

     
  • Autor: Tyna1222
    Status: nováček

    Re: Mixéry, roboty, šlehače...

    Datum: 30.07.2015 10:39
     

    Taky mám Vitamix a zdá se mi, že je víceúčelovější, než tyčový mixér. Udělám s ním spoustu věcí.

     
  • Autor: Fiona55
    Status: nováček

    Re: Mixéry, roboty, šlehače...

    Datum: 27.08.2015 19:19
     

    Vitamix je špička ve své kategorii. Sice stál dost, ale vyplatilo se to. winking smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Mixéry, roboty, šlehače...

    Datum: 28.08.2015 08:57
     

    Co mám zmrzlinový strojek, je tyčák v permanenci denně. Je bezva, že rozmixuju ovoce v úzké nádobě, která u tyčáku byla, dodám cukr a smetanu, promíchám a naliji do zmrzlinovače beze zbytku. Ze široké mísy vždycky nacintám okolo. Když si dělám směs i na druhý den, má lidlovská nádobka na dně zvenku nasazovací plastovou podložku, která vlastně podložka není, je to víčko, které při mixování slouží k tomu, aby miska byla stabilnější, pak se ode dna odloupne a funguje, jako nasazovací víko, aby se do směsi nedostalo nic nepatřičného ani eventuální pachy z lednice (třeba z uzeniny), protože smetana je náchylná pobírat do sebe vše z okolí.

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Mixéry, roboty, šlehače...

    Datum: 07.02.2016 20:24
     

    a taky se mi posr.. stolní mixer angry smiley . No měla jsem ho už 12 let. Nic nevydrží věčně, že. Tak pokukuji po nové,

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Mixéry, roboty, šlehače...

    Datum: 16.03.2016 19:10
     

    Já zjistila, že mám svůj ruční na stojánku s mísou nakřápnutý, tak se taky rozhlížím. Největší adept je Kenwood.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Mixéry, roboty, šlehače...

    Datum: 10.12.2018 11:50
     

    Máte někdo horkovzdušnou fritézu?

    Jestli ano, jakou a jak jste s ní spokojeni?

     
  • Status: expert

    Re: Mixéry, roboty, šlehače...

    Datum: 10.12.2018 12:57
     

    Drahus, já dokonce dvě. Jedna je z Lidlu. Druhou se ti podívám na značku doma.Ta z Lidlu není tak velká ale udělá hranolky, opečené brambory, ne velké množství. Zcela bezproblémově se tam třeba dělají předsmařené polotovary, vinná klobása, opékají jitrnice, ryby. Nepraskají.Používá ji i dědek. A to je co říct.Kvůli jeho kuchtění se vlastně ta lidlová pořizovala. Druhá je Tefal. Snad. Upřesním. Ta zase má takové jakoby lopatičky, které se točí a nazvedávají třeba restované maso. Je to určitě rychlejší než trouba a spotřebuje se méně energie. Pro vaření v menším množství to není špatná věc. Na klasický řízek to úplně nebude.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Mixéry, roboty, šlehače...

    Datum: 10.12.2018 14:52
     

    Regi a proč řízek ne? Neusmaží ho to? Kolik se tam vejde třeba hranolků na váhu? (myslím, Lidl hrnec)

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Domácí spotřebiče (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.