čtvrtek 28. března, 16:30 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Domácí spotřebiče
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Domácí spotřebiče
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Autor: Majka
Status: moderátor
www.majkaj.webg..

Mixéry, roboty, šlehače...

Datum: 28.02.2012 16:48
 

Dnes jsem po snad půlročním váhání domů přinesla pomocníka Braun MR 570. Tak jsem zvědavá, jeslti jsem se nezbláznila, ale ta cena není zrovna závratná, takže snad nebudu nadávat.

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 9 z 12
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Mixéry, roboty, šlehače...

    Datum: 28.02.2015 06:41
     

    V lidlu maj mixér...tyčák 3v1...nemáte někdo? Vzhledem, že je za pětikilo, tak asi není co řešit.

    [www.lidl.cz]

     
  • Autor: Reklama

    Re: Mixéry, roboty, šlehače...

     
     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Mixéry, roboty, šlehače...

    Datum: 28.02.2015 07:12
     

    Já ho mám a jsem spokojená. jedinou chybu co má, že se časem (dost brzy) smylo nebo od rukou setřelo, natištěné logo firmy na těle mixéru. Prostě nějaký blbý tisk nebo mám agrasivní pot smiling smiley

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Mixéry, roboty, šlehače...

    Datum: 28.02.2015 08:01
     

    Díky..líbí se mi , že má i víčka na ty nádoby...Ještě jeden dotaz..musíš spínač držet stále zmáčklej, nebo stiskem zapneš a stiskem vypneš...nemyslím ten turbo..tam je to jasný..

     
  • Status:

    Re: Mixéry, roboty, šlehače...

    Datum: 28.02.2015 08:53
     

    Lado, já tento mixer mám. Je to značka SILVER CREST, jako většina elektrostrojků, prodávaných v Lidlu. Bohužel jsem ho tehdy koupila bez toho příslušenství. Ale i tak mě věrně slouží, má sílu a rozmixuje kde co, akorát, že musím volit vhodnou nádobu, aby mě rozmixované potraviny nalítaly po kuichyni. Našla jsem i originální krabici, ale tehdy k tomu tyto šikovné nástavce nebyly - škoda.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Mixéry, roboty, šlehače...

    Datum: 28.02.2015 09:02
     

    Lado, je to jenom momenťák, takže držet. Já jsem ale nikdy neměla tenhle ruční, aby mixoval sám. Vždycky tam byl jenom momenťák

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Mixéry, roboty, šlehače...

    Datum: 28.02.2015 09:43
     

    Díky..díky..já mám doma jen starou etu, ta má právě zapnuto vypnuto a sekáček mám samostatně, ten je na stisk. winking smiley Chci ho koupit Katce, ukazovala jsem jí ho a líbil se jí, tak jsem chtěla vědět, jak jste spokojeni. Za ty prachy to ani moc neřeším a vím, že lidlácké spotřebiče jsou dobré.

    Ali já tyčákem většinou mixuju v zavařovačce...ta se mi jeví jako nejlepší.. grinning smiley

     
  • Status:

    Re: Mixéry, roboty, šlehače...

    Datum: 28.02.2015 10:21
     

    Lado, já určitě vyzkouším mixovat v zavařovačce, dosud jsem se bála, že jí rozbiju. Já k tomuto účelu využívám plastový džbánek. Zavařovačka je rozměrově šikovnější. Dík za radu. eye rolling smiley

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Mixéry, roboty, šlehače...

    Datum: 28.02.2015 10:49
     

    Právě mi vyhovuje rozměr, používám ji od doby co ten mixér mám..minimálně 30 let a nikdy žádnej problém grinning smiley To bylo tenkrát první co mne napadlo při mixovámí horké zeleniny na svíčkovou...Odolné plasty nebyly.. grinning smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Mixéry, roboty, šlehače...

    Datum: 28.02.2015 10:50
     



    LadaB napsal(a):

    Díky..díky..já mám doma jen starou etu, ta má právě zapnuto vypnuto a sekáček mám samostatně, ten je na stisk. winking smiley Chci ho koupit Katce, ukazovala jsem jí ho a líbil se jí, tak jsem chtěla vědět, jak jste spokojeni. Za ty prachy to ani moc neřeším a vím, že lidlácké spotřebiče jsou dobré.

    Ali já tyčákem většinou mixuju v zavařovačce...ta se mi jeví jako nejlepší.. grinning smiley

    Aha, ty máš ruční mixer, ale ten větší, co se na něj dají dvě metly na šlehání nebo z čela nasadí tyčák, že? To je něco jiného. Tam musí být normální zapínání, ale u těchto malých, jenom tyčáků s výměnou jednou metlou nebo noži, je jen momentový spínač

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Mixéry, roboty, šlehače...

    Datum: 28.02.2015 11:00
     

    Drahu jo, mám toto..a nijak jsem se nezajímala jak co nyní funguje..Tak jsem se ptala pro zajímavost.. winking smiley

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Mixéry, roboty, šlehače...

    Datum: 28.02.2015 18:14
     

    Ladi, měla jsem jej a celkem záhy o něj přišla vlastním přičiněním, které však svým způsobem poukazuje na jednu jeho slabší stránku.

    Z mého úhlu pohledu není ten plast nasazovací části ponorného mixéru zrovna z nejpevnějších. S porovnání s jiným, co jsem měla předtím a lety se mi už ztupil, proto jsem pořizovala tento, jde "jen" o takovou chatrnou skořepinku.

    Už nevím, z jaké výšky, ale uklouzl mi holt z ruky, při mytí nebo uklízení nádobí - a v téhle části praskl jak nic.

    Poměrem výkon cena mi, přesně, přišel dobrý, líbil se mi, že má tu krytku nožů z nerezu, což některé obyčejné nemívaly.

     

    Teď už ponorný příliš nevyužívám, takže jsem přesně u té varianty dvojkombinace s rychlošlehačem.

    Já nevím, jakou zkušenost mají jiní, ale prostě jde o ten ponor a sekáčkový nástavec, protože šlehací jednometla se mi neosvědčila u žádného (braun, bravo, silver crest). Musí se šlehat pod šikmým úhlem, aby vůbec něco, no a když vezmeš v potaz příkon motoru, možnou dobu šlehaní dle návodu, je to při té miniaturizaci motorové jednotky nějak o ničem.

    Brauna jsem v mládí asi utavila, z neznalosti. Asi je to na šlehání omáčkových pěn, ale určitě ne na bílky. Ty jsou ručně snáz.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Mixéry, roboty, šlehače...

    Datum: 28.02.2015 18:24
     

    Hanule, já právě šlehám sníh a je v mžiku grinning smiley

    Nože používám na rozmixování svíčkové omáčky (zeleniny)

    Před tím jsem měla Braun a ten zanedlouho odešel, že se mu zřejmě vylámala plastová ozubená kolečka a netočil se nebo když už ano, řval, jak motorka.

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Mixéry, roboty, šlehače...

    Datum: 28.02.2015 18:33
     

    Nevím, drahu, tak jsem to asi nikdy neuměla, ale když to porovnám s dvoumetlovým rychlošlehačem, nikdy bych po tomto nástavci už nesáhla. Jak říkám, ani ručně mi to neva, to je aspoň zdarma.

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Mixéry, roboty, šlehače...

    Datum: 28.02.2015 18:36
     

    Souhlas s Hanulí, jednometla mi ušlehá tak šlehačku, ale na bílky je to naprd, dvojmetla to dá úplně jinak.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Mixéry, roboty, šlehače...

    Datum: 28.02.2015 18:39
     

    Já zase byla líná sundavat z police ten větší. stydlin smiley Malý mám zavěšený přímo u pracovní desky, takže to bude asi o tom smiling smiley

    Teď, co jsem pořídila robota, jsem prostřední mixér dala na půdu, že ho teda nebudu používat. Uvidím. Když zjistím, že se neobejdu, skočím si pro něj a znova zařadím do kuchyňského vercajku grinning smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Domácí spotřebiče (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.